Ranking ekspresy do kawy do zabudowy marzec 2017

Ranking najlepsze ekspresy do kawy do zabudowy, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2017-03-29

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

Whirlpool Ace102
najniższa cena! w sklepie:3990,00 zł
cena w sklepie:4499,00 zł
cena w sklepie:4620,00 zł
cena w sklepie:5449,00 zł
EKSPRES DO KAWY ACE 102 IXL Automatyczny ekspress do kawy sterowany dotykowo - wyświetlacz tekstowy LCD... pokaż opis »
EKSPRES DO KAWY ACE 102 IXL Automatyczny ekspress do kawy sterowany dotykowo - wyświetlacz tekstowy LCD w kolorze białym - młynek do kawy - 2 pojemniki: na kawę ziarnistą i mieloną -dysza do spieniania mleka- regulacja wysokości dystrybutora - filtr do wody - zegar - autostart - powłoka iXelium - chroni przed zażółceniem i korozją DANE TECHNICZNE: pojemność pojemnika na wodę - 2 litry ciśnienie pompy - 15 barów moc bojlera- 1400 W wybór mocy kawy - 5 opcji wybór wielkości kawy - 3 opcje Wymiary: 455x595x398 Ciśnieniowy ekspres do kawy o mocy 1400 W, pojemności pojemnika na wodę 2 l, z możliwością spieniania mleka, podwójnym dozownikiem oraz z regulacją ilości i mocy kawy. EKSPRES DO KAWY ACE 102 IXL Automatyczny ekspress do kawy sterowany dotykowo - wyświetlacz tekstowy LCD w kolorze białym - młynek do kawy - 2 pojemniki: na kawę ziarnistą i mieloną -dysza do spieniania mleka- regulacja wysokości dystrybutora - filtr do wody - zegar - autostart - powłoka iXelium - chroni przed zażółceniem i korozją DANE TECHNICZNE: pojemność pojemnika na wodę - 2 litry ciśnienie pompy - 15 barów moc bojlera- 1400 W wybór mocy kawy - 5 opcji wybór wielkości kawy - 3 opcje Wymiary: 455x595x398 Typ:Ekspres do kawy do zabudowy Każdy poranek zaczynasz od filiżanki kawy? Czas kupić sprzęt do jej parzenia. Na co zwrócić uwagę, kupując ekspres do zabudowy? Zapomnij o popularnej rozpuszczalnej! Ekspres Whirlpool Ace102 pozwala Ci cieszyć się smakiem prawdziwej kawy na co dzień. WprowadzenieNiektórzy ludzie bez kawy nie wyobrażają sobie dnia, a za dobrą małą czarną byliby zdolni do poświęceń. Recept na kawę na pewno znajdzie się wiele, i w sumie ilu amatorów tyle pomysłów. Nie brakuje jednak profesjonalistów zapewniających, że aby zrobić aromatyczną kawę wymagany jest odpowiedni ekspres ciśnieniowy. Ponadto do prawidłowego przygotowania idealnego esspresso potrzebna jest wybrana mieszanka kaw, idealne... w 4 sklepach
Bosch CTL636EB1
najniższa cena! w sklepie:5045,00 zł
cena w sklepie:5399,00 zł
cena w sklepie:5999,00 zł
cena w sklepie:6299,00 zł
cena w sklepie:7298,00 zł
Ekspres ciśnieniowy przeznaczony do zabudowy, ze sterowaniem dotykowym,ceramicznym młynkiem,funkcją OneTouch,... pokaż opis »
Ekspres ciśnieniowy przeznaczony do zabudowy, ze sterowaniem dotykowym,ceramicznym młynkiem,funkcją OneTouch, oraz ztechnologią SensoFlow System. Intelligent Heater inside Perfekcyjna temperatura zaparzania i pełny aromat z SensoFlow System MyCoffee Zapamiętaj 8 swoich ulubionych kaw i napojów ze wszystkimi parametrami pod indywidualnym imieniem Wyrzut pary System czyszczenia parą po przygotowaniu każdego napoju mlecznego zapewnia codzienną higienę urządzenia Cappuino Każda kawa lub napój na bazie kawy i mleka przygotowywany po przyciśnięciu panela sterującego - nawet dwie filiżanki równocześnie AromaDouble Shot Intensywny smak kawy z mniejszą goryczką dzięki podwójnemu procesowi mielenia i parzenia Intelligent Heater inside Perfekcyjna temperatura zaparzania i pełny aromat z SensoFlow System MyCoffee Zapamiętaj 8 swoich ulubionych kaw i napojów ze wszystkimi parametrami pod indywidualnym imieniem Wyrzut pary System czyszczenia parą po przygotowaniu każdego napoju mlecznego zapewnia codzienną higienę urządzenia Cappuino Każda kawa lub napój na bazie kawy i mleka przygotowywany po przyciśnięciu panela sterującego - nawet dwie filiżanki równocześnie AromaDouble Shot Intensywny smak kawy z mniejszą goryczką dzięki podwójnemu procesowi mielenia i parzenia... Każdy poranek zaczynasz od filiżanki kawy? Czas kupić sprzęt do jej parzenia. Na co zwrócić uwagę, kupując ekspres do zabudowy? Zapomnij o popularnej rozpuszczalnej! Ekspres Bosch CTL636EB1 pozwala Ci cieszyć się smakiem prawdziwej kawy na co dzień. WprowadzenieNie ma wątpliwości, iż najlepszym rozwiązaniem na dobrą filiżankę kawy jest zakupienie odpowiedniego ekspresu. Nie jest to jednak proste, ponieważ obecnie w branży możemy wyszukać kilka typów urządzeń AGD. Najprostsze z nich to aluminiowe kafeterki, które ustawiamy na kuchence gazowej, bądź elektrycznej tak samo jak czajnik na wodę. Bardziej zaawansowany jest ekspres... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 11 sklepach »
Bosch CTL636ES1
najniższa cena! w sklepie:5399,00 zł
cena w sklepie:5490,00 zł
cena w sklepie:6299,00 zł
cena w sklepie:6449,00 zł
cena w sklepie:6799,00 zł
Z zewnątrz - dość minimalistyczny, ale wewnątrz - prawdziwy siłacz. Dzięki ciśnieniu 19 bar, ten ekspres... pokaż opis »
Z zewnątrz - dość minimalistyczny, ale wewnątrz - prawdziwy siłacz. Dzięki ciśnieniu 19 bar, ten ekspres przygotuje wyjątkowo pyszną kawę, za każdym razem. Automatyczne funkcje czyszczące wykonają pracę za Was - abyście mogli bez przeszkód cieszyć się przerwą na ulubioną kawę. EKRAN TFT Na ekranie TFT wyświetlane są informacje, ile porcji kawy można jeszcze będzie przygotować do następnej wymiany filtra lub czyszczenia albo przeprowadzenia programu odkamieniania. Aparat ma zainstalowany system wczesnego ostrzegania o prawie pustych pojemnikach na kawę ziarnistą i wodę. Na wyświetlaczu dostępnych jest kilka wersji językowych. WYJĄTKOWA ÓSEMKA Zaprogramuj i nazwij 8 ulubionych napojów. To jest sposób na przygotowanie swojej kawy według indywidualnych preferencji, aby móc otrzymywać ją bardzo szybko w przyszłości. Rozkoszuj się ulubionym smakiem każdego dnia! WYJĄTKOWA ŁATWA KONSERWACJA Całkowicie automatyczny system płukania parą systemu mleka, uruchamia się po każdej przygotowanej porcji kawy. Za każdym włączeniem i wyłączeniem aparatu, uruchamia się szybki program całkowitego płukania. W pełni automatyczny system odkamieniania. Pojemniki na mleko, wodę i kawę są ukryte, ale łatwo dostępne, wyjmowane i można je myć w zmywarce. Intelligent Heater inside Perfekcyjna temperatura zaparzania i pełny aromat z SensoFlow System MyCoffee Zapamiętaj 8 swoich ulubionych kaw i napojów ze wszystkimi parametrami pod indywidualnym imieniem Wyrzut pary System czyszczenia parą po przygotowaniu każdego napoju mlecznego zapewnia codzienną higienę urządzenia Cappuino Każda kawa lub napój na bazie kawy i mleka przygotowywany po przyciśnięciu panela sterującego - nawet dwie filiżanki równocześnie AromaDouble Shot Intensywny smak kawy z mniejszą goryczką dzięki podwójnemu procesowi mielenia i parzenia Ekspres do zabudowy z funkcją OneTouch - oferuje duży wybór napojów oraz najwyższy standardIntelligent... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 10 sklepach »
Electrolux EBC54524
najniższa cena! w sklepie:4999,00 zł
cena w sklepie:4999,00 zł
cena w sklepie:4999,00 zł
cena w sklepie:7532,00 zł
cena w sklepie:7719,00 zł
Jesteśmy w trakcie uzupełniania informacji o produkcie.Zachęcamy do odwiedzenia strony produnceta pod... pokaż opis »
Jesteśmy w trakcie uzupełniania informacji o produkcie.Zachęcamy do odwiedzenia strony produnceta pod linkiem ELECTROLUX EBC54524OXDowiedzą się tam Państwo wszystki Ekspres do zabudowy o mocy 1350 W, ciśnienie 15 bar, sterowanie elektroniczne dotykowe, wbudowany młynek stalowy, zasobnik na kawę mielona, podświetlona wylwewka do kawy, zbiornik na wodę o pojemności 1.8 l, ręczna dysza do spieniania mleka, funkcja Autostart, dwa niezależne thermoblocki. Ekspres do zabudowy o mocy 1350 W, ciśnienie 15 bar, sterowanie elektroniczne dotykowe, wbudowany młynek stalowy, zasobnik na kawę mielona, podświetlona wylwewka do kawy, zbiornik na wodę o pojemności 1.8 l, ręczna dysza do spieniania mleka, funkcja Autostart, dwa niezależne thermoblocki. Zdecyduj się na wybór ekspresu pod zabudowę, na pewno taki sprzęt idealnie zintegruje się u Ciebie w kuchni z pozostałymi urządzeniami AGD. Odkryj na nowo niesamowity smak twojego ulubionego napoju z ekspresem ciśnieniowym Electrolux EBC54524. WprowadzenieZanim kupisz ekspres ciśnieniowy powinieneś zadecydować o typie tego urządzenia. Jeżeli na co dzień wypijasz więcej niż 2 kubki kawy, a do tego lubisz częstować nią swoich gości znajdź profesjonalny ekspres do zabudowy. Poniżej znajdziesz idealny model do sporządzenia napoju dla większej liczby osób. Dzięki niemu cały proces parzenia kawy przebiega praktycznie bez Twojego udziału. Teraz możesz cieszyć się rozmową i towarzystwem ze swoimi gośćmi, oszczędzając czas na parzeniu kawy własnoręcznie. Parametry i funkcjePierwszym istotnym parametrem, na który warto zwrócić uwagę jest pojemność danego ekspresu. Zwróć uwagę, na to czy taki pojemnik można łatwo wyciągnąć z ekspresu i umyć. Istotna jest moc urządzenia. Im więcej watów, tym szybciej się ono nagrzewa. Najpopularniejsze są ekspresy automatyczne - między 1300 a 1700 Watów. Ciśnieniowy system pompowania - to właśnie ten parametr zapewnia... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
Smeg CMSC451
najniższa cena! w sklepie:8569,00 zł
cena w sklepie:8569,00 zł
cena w sklepie:9750,00 zł
cena w sklepie:9759,00 zł
Ekspres marki Smeg przeznaczony do zabudowy, o szerokości 59.5 cm, mocy 1350 W oraz o pojemności zbiornika... pokaż opis »
Ekspres marki Smeg przeznaczony do zabudowy, o szerokości 59.5 cm, mocy 1350 W oraz o pojemności zbiornika na wodę 1.8 l. Urządzenie sterowane jest za pomocą pokręteł i przycisków, wyposażony został w wyświetlacz tekstowy z menu w wielu językach.... Ekspres ciśnieniowy marki Smeg przeznaczony do zabudowy, o szerokości 59.5 cm, mocy 1350 W oraz o pojemności zbiornika na wodę 1.8 l. Urządzenie sterowane jest za pomocą pokręteł i przycisków, wyposażone zostało w wielojęzyczny wyświetlacz LCD, podwójny dozownik oraz w młynek z regulacją grubości mielenia. Moc, temperaturę oraz ilość kawy w tym modelu można regulować w zależności od swoich upodobań.... Poradzimy Ci jak dobrać odpowiedni rodzaj i model ekspresu, który zaparzy kawę jaką lubisz. Wyjaśnimy co oznaczają poszczególne parametry oraz w jaki sposób wpływają na jakość przyrządzanej kawy. Sprawdź czy model Smeg CMSC451 spełni Twoje oczekiwania. Zobacz czy będzie pasował do twoich mebli kuchennych. WprowadzenieNiektóre osoby bez kawy nie wyobrażają sobie przetrwania kolejnego dnia, a za dobrą aromatyczną czarną byliby zdolni do poświęceń. Przepisów na kawę na pewno znajdzie się mnóstwo, na dobrą sprawę ilu kawoszy tyle pomysłów. Wielu jest znawców zapewniających, że aby sporządzić aromatyczną kawę wymagany jest dobry ekspres ciśnieniowy. Ponadto do prawidłowego przygotowania idealnego esspresso potrzebna jest najlepsza mieszanka kaw, idealne zmielenie i ręka człowieka. Dzisiaj jednak to wszystko może Ci zagwarantować odpowiednie urządzenie AGD. Parametry i funkcjeJednym z najważniejszym parametrów jest pojemność zbiornika wody w ekspresie. Im większy pojemnik na wodę i kawę, tym rzadziej należy uzupełniać zbiorniki. Ma to jednak swoje wady - kawa pozostawiona dłuższy okres czasu w ekspresie straci swój aromat, a woda może być gorszej jakości. Urządzenie ma pojemność rzędu 1.8 litrów. Istotna jest moc urządzenia. Im więcej... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
Miele CVA6401
najniższa cena! w sklepie:10849,00 zł
Ekspres ciśnieniowy przeznaczony do zabudowy, ze sterowaniem dotykowym, wyświetlaczem DirectSensor,... pokaż opis »
Ekspres ciśnieniowy przeznaczony do zabudowy, ze sterowaniem dotykowym, wyświetlaczem DirectSensor, młynkiem do mielenia oraz z funkcją Standby. Poradzimy Ci jak dobrać odpowiedni rodzaj i model ekspresu, który zaparzy kawę jaką lubisz. Wyjaśnimy co oznaczają poszczególne parametry oraz w jaki sposób wpływają na jakość przyrządzanej kawy. Sprawdź czy model Miele CVA6401 spełni Twoje oczekiwania. Zobacz czy będzie pasował do twoich mebli kuchennych. WprowadzenieNie ma wątpliwości, iż najlepszym pomysłem na dobrą filiżankę kawy jest zakupienie odpowiedniego ekspresu. Nie jest to jednak łatwe, bo obecnie w branży możemy znaleźć kilka rodzajów urządzeń AGD. Najprostsze z nich to kafeterki z aluminium, które ustawiamy na kuchence gazowej, bądź elektrycznej tak samo jak czajnik na wodę. Bardziej zaawansowany jest ekspres przelewowy, natomiast za najlepszy uważany, jest ekspres ciśnieniowy. Zanim jednak dokonasz wyboru wśród tych urządzeń, pomyśl jakie masz wymagania odnośnie sprzętu, oraz ile gotówki chcesz przeznaczyć na jego zakup, a także w jaki sposób chcesz parzyć kawę. Parametry i funkcjeJednym z pierwszych cech takiego urządzenia jest pojemność zbiorników wody i kawy. Należy się zdecydować, w jakich ilościach oraz przez ile osób spożywana będzie kawa i dobrać ekspres z odpowiednią wielkością pojemników. Istotna jest moc urządzenia. Im więcej watów, tym szybciej się ono nagrzewa. Najpopularniejsze są ekspresy automatyczne - między 1300 a 1700 Watów. Ciśnieniowy system pompowania - to właśnie ten parametr gwarantuje odpowiednie rozpuszczenie składników kawy i uzyskanie oryginalnego, pachnącego espresso. Urządzenia mogą różnić się mocą: od kilku do kilknastu barów. Najkorzystniejsze warunki rozpuszczania kawy daje ciśnienie 10-15 bar, które jest wykorzystywane w większości najpopularniejszych modeli. Rozróżniamy dwa typy ekspresów ciśnieniowych: ręczne i automatyczne. W... w 4 sklepach
7. Whirlpool ACE010
Whirlpool ACE010
najniższa cena! w sklepie:1239,99 zł
cena w sklepie:1370,00 zł
Bardzo łatwy w użytkowaniu i utrzymaniu czystości. Zdecyduj się na wybór ekspresu pod zabudowę, na pewno... pokaż opis »
Bardzo łatwy w użytkowaniu i utrzymaniu czystości. Zdecyduj się na wybór ekspresu pod zabudowę, na pewno taki sprzęt idealnie zintegruje się u Ciebie w kuchni z pozostałymi urządzeniami AGD. Odkryj na nowo niesamowity smak twojego ulubionego napoju z ekspresem ciśnieniowym Whirlpool ACE010. WprowadzenieNiektórzy ludzie bez kawy nie wyobrażają sobie dnia, a za dobrą aromatyczną czarną byliby zdolni do poświęceń. Przepisów na kawę na pewno znajdzie się wiele, i w sumie ilu kawoszy tyle pomysłów. Nie brakuje jednak profesjonalistów zapewniających, że aby zaparzyć aromatyczną kawę konieczny jest odpowiedni ekspres ciśnieniowy. Ponadto do prawidłowego zrobienia perfekcyjnego esspresso potrzebna jest wybrana mieszanka kaw, idealne zmielenie i ręka człowieka. Dzisiaj jednak to wszystko może Ci zagwarantować wybrane urządzenie AGD. Parametry i funkcjeJednym z najważniejszym parametrów jest pojemność zbiornika wody w ekspresie. Im większy pojemnik na wodę i kawę, tym rzadziej należy uzupełniać zbiorniki. Ma to jednak swoje wady - kawa pozostawiona dłuższy czas w ekspresie straci swój aromat, a woda może być gorszej jakości. Pojemność dzbanka wody w tym urządzeniu wynosi 1.5 litrów. Istotna jest moc urządzenia. Im więcej watów, tym szybciej się ono nagrzewa. Najpopularniejsze są ekspresy automatyczne - między 1300 a 1700 Watów. Urządzenie jest zasilane mocą 1000 Watów. Ciśnieniowy system pompowania - to właśnie ten parametr gwarantuje prawidłowe rozpuszczenie składników kawy i uzyskanie oryginalnego, pachnącego espresso. Urządzenia mogą różnić się mocą: od kilku do kilknastu barów. Najkorzystniejsze warunki rozpuszczania kawy daje ciśnienie 10-15 bar, które jest wykorzystywane w większości najpopularniejszych modeli. Wyróżniamy dwa typy ekspresów ciśnieniowych: ręczne i automatyczne. W ekspresie ręcznym zmielona kawa jest wsypywana do sitka, zaś kolba z sitkiem powinna zostać przymocowana... w 2 sklepach
8. Siemens CT636LEW1 Szybka dostawa!
Siemens CT636LEW1 Szybka dostawa!
najniższa cena! w sklepie:4795,00 zł
Poradzimy Ci jak dobrać odpowiedni rodzaj i model ekspresu, który zaparzy kawę jaką lubisz. Wyjaśnimy... pokaż opis »
Poradzimy Ci jak dobrać odpowiedni rodzaj i model ekspresu, który zaparzy kawę jaką lubisz. Wyjaśnimy co oznaczają poszczególne parametry oraz w jaki sposób wpływają na jakość przyrządzanej kawy. Sprawdź czy model Siemens CT636LEW1 spełni Twoje oczekiwania. Zobacz czy będzie pasował do twoich mebli kuchennych. WprowadzenieNiektóre osoby bez kawy nie wyobrażają sobie dnia, a za dobrą małą czarną byliby zdolni do poświęceń. Recept na kawę na pewno znajdzie się mnóstwo, na dobrą sprawę ilu amatorów tyle pomysłów. Wielu jest znawców zapewniających, że aby sporządzić aromatyczną kawę niezbędny jest dobry ekspres ciśnieniowy. Ponadto do prawidłowego zrobienia perfekcyjnego esspresso potrzebna jest najlepsza mieszanka kaw, idealne zmielenie i ręka człowieka. Dzisiaj jednak to wszystko może Ci zagwarantować odpowiednie urządzenie AGD. Parametry i funkcjeJednym z najważniejszym parametrów jest pojemność zbiornika wody w ekspresie. Im większy pojemnik na wodę i kawę, tym rzadziej należy uzupełniać zbiorniki. Ma to jednak swoje wady - kawa pozostawiona dłuższy czas w ekspresie straci swój aromat, a woda może nie nadawać się do picia. Ważnym parametrem jest moc grzałki. Zachodzi tu prosta zależność: im większa moc, tym sprawniej} przebiega proces parzenia kawy. Dodatkowo w domowych ekspresach wysokociśnieniowych stosuje się dwie różne metody podgrzewania wody. Jedną z nich jest Thermoblock, czyli ogrzewacz przepływowy. W niewielkich ekspresach lepiej utrzymuje stałą temperaturę parzenia kawy, co w konsekwencji wpływa pozytywnie na aromat naparu. Pozostałe ekspresy wykorzystują boiler, gdzie magazynowany jest zapas gorącej wody. Boilery są często dość małe i przez to mniej stabilne temperaturowo niż Thermoblocki. Za to ich zaletą jest dostarczenie mocnego strumienia pary do spieniania mleka. Wybierając konkretny model ekspresu ciśnieniowego należy spojrzeć na wytwarzane przez niego,... w 1 sklepie
9. Smeg CM845P
Smeg CM845P
najniższa cena! w sklepie:9759,00 zł
Cechy produktu Dane ogólne LiniaColonialeKolorKremowyGwarancja24 miesiąceFizyczne Wysokość [cm]45.5Szerokość... pokaż opis »
Cechy produktu Dane ogólne LiniaColonialeKolorKremowyGwarancja24 miesiąceFizyczne Wysokość [cm]45.5Szerokość [cm]59.5Głębokość [cm]39.6Pojemność [l]1.8DozownikPodwójnyFunkcje ProgramowanieAutomatyczne płukanieAutomatyka wyłączaniaAutomatyczne usuwanie kamieniaWybór języka obsługiMielenie kawyZ regulacją stopnia zmieleniaKomunikacjaWielojęzyczny wyświetlacz LCDParzenie Regulacja mocy kawytakRegulacja ilości kawytakSpienianie mlekaDysza paryWrzątektakDodatkowe funkcjeMożliwość wyboru temperatury kawyMożliwość użycia kawy mielonejTechniczne Moc [W]1350Ciśnienie [bar]15KonstrukcjaWyjmowany zbiornik na wodęRegulacja wysokości dozownikaOświetleniePojemnik na kawę mielonąPojemnik na ziarna kawyWyjmowany pojemnik na fusy po kawieInneZabezpieczenie przed przegrzaniemPojemność zbiornika na ziarna kawy [g]: 220Pokrętła w kolorze złoconym lub mosiężnymProwadnice teleskopowe Cechy produktu Dane ogólne LiniaColonialeKolorKremowyGwarancja24 miesiąceFizyczne Wysokość [cm]45.5Szerokość [cm]59.5Głębokość [cm]39.6Pojemność [l]1.8DozownikPodwójnyFunkcje ProgramowanieAutomatyczne płukanieAutomatyka wyłączaniaAutomatyczne usuwanie kamieniaWybór języka obsługiMielenie kawyZ regulacją stopnia zmieleniaKomunikacjaWielojęzyczny wyświetlacz LCDParzenie Regulacja mocy kawytakRegulacja ilości kawytakSpienianie mlekaDysza paryWrzątektakDodatkowe funkcjeMożliwość wyboru temperatury kawyMożliwość użycia kawy mielonejTechniczne Moc [W]1350Ciśnienie [bar]15KonstrukcjaWyjmowany zbiornik na wodęRegulacja wysokości dozownikaOświetleniePojemnik na kawę mielonąPojemnik na ziarna kawyWyjmowany pojemnik na fusy po kawieInneZabezpieczenie przed przegrzaniemPojemność zbiornika na ziarna kawy [g]: 220Pokrętła w kolorze złoconym lub mosiężnymProwadnice teleskopowe Jeśli jesteś wielkim amatorem kawy teraz możesz poczuć się jak prawdziwy barista i przyrządzić sobie profesjonalną małą czarną. Pozwól sobie na chwilę... w 1 sklepie
10. Fulgor Milano CCM4509TC
Fulgor Milano CCM4509TC
najniższa cena! w sklepie:9149,00 zł
Automatyczny ekspres do kawy - Oświetlenie z dwóch źródeł światła LED- Zamontowany na całkowicie wysuwanych... pokaż opis »
Automatyczny ekspres do kawy - Oświetlenie z dwóch źródeł światła LED- Zamontowany na całkowicie wysuwanych prowadnicach teleskopowych Cechy:- Ekspres automatyczny- Czas nagrzewania: 3 minuty- Sterowanie sensorowe- Wbudowany młynek do mielenia kawy pełnoziarnistej- Przygotowanie 1-2 filiżanek kawy espresso i 1-2 filiżanek kawy długiej- Dozownik pary wodnej - Dozownik wrzątku- Tryb stand-by (oszczędność energii) Bezpieczeństwo:- Wymienny filtr do zmiękczania wody- Wskaźnik sygnalizujący brak ziaren kawy i wody - Kontrolka płukania- Kontrolka odwapniania Standardowe akcesoria:- Zbiornik na wodę 2,5 l- Pojemnik na ziarna kawy (400 g)- Kabel podłączeniowy z wtyczką Można łączyć z: - Szufladą podgrzewaną CWD 15 X- Szufladą na akcesoria kuchenne CD 15 X Stan produktu: nowy Gwarancja: Gwarancja 24 miesiące Automatyczny ekspres do kawy - Oświetlenie z dwóch źródeł światła LED- Zamontowany na całkowicie wysuwanych prowadnicach teleskopowych Cechy:- Ekspres automatyczny- Czas nagrzewania: 3 minuty- Sterowanie sensorowe- Wbudowany młynek do mielenia kawy pełnoziarnistej- Przygotowanie 1-2 filiżanek kawy espresso i 1-2 filiżanek kawy długiej- Dozownik pary wodnej - Dozownik wrzątku- Tryb stand-by (oszczędność energii) Bezpieczeństwo:- Wymienny filtr do zmiękczania wody- Wskaźnik sygnalizujący brak ziaren kawy i wody - Kontrolka płukania- Kontrolka odwapniania Standardowe akcesoria:- Zbiornik na wodę 2,5 l- Pojemnik na ziarna kawy (400 g)- Kabel podłączeniowy z wtyczką Można łączyć z: - Szufladą podgrzewaną CWD 15 X- Szufladą na akcesoria kuchenne CD 15 X Stan produktu: nowy Gwarancja: Gwarancja 24 miesiące Jeśli jesteś wielkim amatorem kawy teraz możesz poczuć się jak prawdziwy barista i przyrządzić sobie profesjonalną małą czarną. Pozwól sobie na chwilę porannego relaksu rozkoszując się profesjonalnie wykonaną kawą za pomocą nowoczesnego ekspresu do kawy Fulgor Milano CCM4509TC.... w 1 sklepie

Ostatnio komentowane:

news Donald Trump nie chce finansowania organizacji promujących aborcję za granicą
justsomebody10 Posługiwanie się przykładem N. Vujicica nie ma, moim zdaniem, większego sensu, bo to jest wyjątek na tle setek tysięcy niepełnosprawnych. Od dzieciństwa był otoczony opieką, wsparciem,... opinia dodana 2017-02-11 13:52:24
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Lesbos Najlepsze opowiadania erotyczne - Warnock Kathleen
Ciekawe opowiadania :) wciągające ! polecam.\r\n\r\nPS. Odsprzedam za pare groszy . Więcej info na @.

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2017