Ranking irygatory listopad 2019

Ranking najlepsze irygatory, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2019-11-19

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

Irygator PANASONIC EW1311G845
najniższa cena! w sklepie:229,00 zł
cena w sklepie:229,00 zł
cena w sklepie:229,00 zł
cena w sklepie:229,00 zł
cena w sklepie:259,00 zł
Czas ciągłego działania:15 minut;Czas ładowania akumulatora:15 godzin;Dominujący odcień:biały;Gwarancja:24... pokaż opis »
Czas ciągłego działania:15 minut;Czas ładowania akumulatora:15 godzin;Dominujący odcień:biały;Gwarancja:24 miesiące;Kolor obudowy:biało-niebieski;Liczba stopni regulacji ciśnienia wody:0;Ruchy oscylacyjne:0;Ruchy pulsacyjne:0;Ruchy soniczne:0;Typ aparatu:irygator;Wyposażenie:dysze do irygatora - 4 szt.
instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Zasilanie:akumulatorowe... Długość nieustannego działania:15 minut;Długość ładowania akumulatora:15 godzin;Dominujący odcień:biały;Gwarancja:24 miesiące;Barwa obudowy:biało-niebieski;Ilość stopni regulacji ciśnienia wody:0;Ruch oscylacyjny:0;Ruch pulsacyjny:0;Ruchy soniczne:0;Rodzaj aparatu:irygator;Wyposażenie:dysze do irygatora - 4 szt.
instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Zasilanie:akumulatorowe Irygator jamy ustnej do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych z zasilaniem akumulatorowym, 3 tryby pracy jak delikatny, codzienny i pulsacyjny, 2 tryby stymulacji wody jak mocny pod wysokim ciśnieniem oraz pulsacyjny strumień wody z powietrzem za pomocą 1400 impulsów na minutę, pojemnik na wodę o pojemności 130 ml, wodoodporna konstrukcja. Czas ciągłego działania:15 minut;Czas ładowania akumulatora:15 godzin;Dominujący odcień:biały;Gwarancja:24 miesiące;Kolor obudowy:biało-niebieski;Liczba stopni regulacji ciśnienia wody:0;Ruchy oscylacyjne:0;Ruchy pulsacyjne:0;Ruchy soniczne:0;Typ aparatu:irygator;Wyposażenie:dysze do irygatora - 4 szt.
instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Zasilanie:akumulatorowe... Długość nieustannego działania:15 minut;Długość ładowania akumulatora:15 godzin;Dominujący odcień:biały;Gwarancja:24 miesiące;Barwa obudowy:biało-niebieski;Ilość stopni regulacji ciśnienia wody:0;Ruch oscylacyjny:0;Ruch pulsacyjny:0;Ruchy soniczne:0;Rodzaj aparatu:irygator;Wyposażenie:dysze do irygatora - 4 szt.
instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Zasilanie:akumulatorowe... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
2. Irygator PANASONIC EW1411H
Irygator PANASONIC EW1411H
najniższa cena! w sklepie:229,00 zł
Irygator do czyszczenia jamy ustnej, z pojemnikiem na wodę o pojemności 130 ml. Poprzez masaż wodny wzmocniona... pokaż opis »
Irygator do czyszczenia jamy ustnej, z pojemnikiem na wodę o pojemności 130 ml. Poprzez masaż wodny wzmocniona zęby. Do higieny uzębienia podczas użytkowania aparatów ortodontycznych. Zastosowanie mieszanki wody z powietrzem zapobiega powstawaniu bakterii, które budują płytkę nazębną. Irygator do czyszczenia jamy ustnej, z pojemnikiem na wodę o pojemności 130 ml. Poprzez masaż wodny wzmocniona zęby. Do higieny uzębienia podczas użytkowania aparatów ortodontycznych. Zastosowanie mieszanki wody z powietrzem zapobiega powstawaniu bakterii, które budują płytkę nazębną. Najnowszy irygator do higieny jamy ustnej producenta PANASONIC Irygatory Panasonic EW 1411 jest następcą prawidłowo znanego i szanowanego irygatora EW 1211. Został on zaopatrzony w dopełniające funkcje pomagające jeszcze lepiej zadbać o prawidłowe zdrowie Twoich zębów Trzy efekty czyszczenia jamy ustnej strumieniem wody Irygator wypłukuje strumieniem wody resztki jedzenia uwięzione między zębami i luźny kamień nazębny z kieszonek dziąsłowych. Zawarte w strumieniu wody powietrze może być użytkowane do komfortowej stymulacji dziąseł. Według badań klinicznych w Japonii już po dwóch tygodniach stosowania irygatora polepsza się zdrowie dziąseł. rewelacyjne czyszczenie zębów i przestrzeni międzyzębowych dzięki silnemu strumieniowi wody który wypłukuje bakterie i resztki pożywenia ze szczelin do których nie dociera szczoteczka Irygator likwiduje jedzenia spomiędzy zębów i innych trudno dostępnych miejsc. Idealnie masuje i stymuluje dziąsła, polepszając ich ukrwienie. Sprawdza się wspaniale przy mostach dentystycznych, aparatach albo implantach. Opracowana poprzez markę Panasonic technika pompy wodnej formuje silny strumień o ciśnieniu ok. 590 kPa. Irygacja skutecznie czyści miejsca, do których nie dociera szczoteczka - na przykład przestrzeń pomiędzy zębami i dookoła mostków, klamr i koron dentystycznych. Silny strumień... w 1 sklepie
3. Irygator PANASONIC EW-DJ 10 + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT!
Irygator PANASONIC EW-DJ 10 + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT!
najniższa cena! w sklepie:118,00 zł
cena w sklepie:139,00 zł
Bardzo praktyczny irygator Panasonic EW-DJ10-A503 umożliwia czyszczenie jamy ustnej w bardzo prosty i... pokaż opis »
Bardzo praktyczny irygator Panasonic EW-DJ10-A503 umożliwia czyszczenie jamy ustnej w bardzo prosty i błyskawiczny sposób. Ergonomiczny kształt oraz niewielkie wymiary sprawiają, że doskonale mieści się w kobiecej torebce i może być użyty w każdym miejscu. Funkcja hydromasażu zapewnia swobodę także podczas czyszczeniu dziąseł. Irygator do czyszczenia jamy ustnej, zasilany za pomocą baterii, z maksymalną prędkością 1400 obr/min.
2 stopniową regulacją strumienia wody oraz z pojemnikiem na płyn o pojemności 165 ml. Bardzo praktyczny irygator Panasonic EW-DJ10-A503 umożliwia czyszczenie jamy ustnej w bardzo prosty i błyskawiczny sposób. Ergonomiczny kształt oraz niewielkie wymiary sprawiają, że doskonale mieści się w kobiecej torebce i może być użyty w każdym miejscu. Funkcja hydromasażu zapewnia swobodę także podczas czyszczeniu dziąseł. Irygator do czyszczenia jamy ustnej, zasilany za pomocą baterii, z maksymalną prędkością 1400 obr/min.
2 stopniową regulacją strumienia wody oraz z pojemnikiem na płyn o pojemności 165 ml. Profesjonalna higiena ust dzięki zgrabnemu irygatorowiDzięki irygatorowi możemy o sporo lepiej dbać o higienę jamy ustnej. Strumień wody niezwykle skrupulatnie oczyszcza przestrzenie między zębowe, a także kieszonki zębowe.Irygatory jest bardzo przydatny dla osób, które przykładają dużą wagę do higieny jamy ustnej, osób z ciasnym zgryzem, ze skłonnością do stanów zapalnych dziąseł, a także z odbudowami protetycznymi, a także noszących aparaty ortodontyczne.Irygator - elektryczna nić dentystyczna w wymiarach świetnych do podróżyPanasonic EW-DJ10 jest jednym z najmniejszych irygatorów na rynku. Stanie na wysokości zadania na wycieczce jak i w domu.Składana budowa irygatoraistotnie poręczny. Irygator EW-DJ10 składa się do wysokości 14,2cmZasilanie bateryjneDzięki zastosowaniu baterii zawsze możemy je wymienić. Nie ma zapotrzebowania używania stacji... w 2 sklepach
EW1211
najniższa cena! w sklepie:172,57 zł
cena w sklepie:179,99 zł
cena w sklepie:199,00 zł
Bezprzewodowy irygator do czyszczenia jamy ustnej, z pojemnikiem na wodę o pojemności 130 ml. Zastosowanie... pokaż opis »
Bezprzewodowy irygator do czyszczenia jamy ustnej, z pojemnikiem na wodę o pojemności 130 ml. Zastosowanie mieszanki wody i powietrza zapobiega powstaniu płytki nazębnej. Irygator do czyszczenia jamy ustnej, z pojemnikiem na wodę o pojemności 130 ml. Poprzez masaż wodny wzmacnia zęby. Do higieny uzębienia podczas użytkowania aparatów ortodontycznych. Zastosowanie mieszanki wody z powietrzem zapobiega powstawaniu bakterii, które budują płytkę nazębną. Dominujący odcień:biały;Gwarancja:12 miesięcy;Kolor obudowy:biało-niebieski;Liczba stopni regulacji ciśnienia wody:3;Regulacja ciśnienia wody:tak;Regulacja ciśnienia wody:tak;Ruchy oscylacyjne:0 na minutę;Ruchy pulsacyjne:0 na minutę;Ruchy soniczne:0;Seria (do relacji):EW1211;Sygnalizator czasu mycia:nie;Typ aparatu:irygator;Wyposażenie:2 końcówki, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, ładowarka;Zasilanie:akumulatorowe... Bezprzewodowy irygator do czyszczenia jamy ustnej, z pojemnikiem na wodę o pojemności 130 ml. Zastosowanie mieszanki wody i powietrza zapobiega powstaniu płytki nazębnej. Irygator do czyszczenia jamy ustnej, z pojemnikiem na wodę o pojemności 130 ml. Poprzez masaż wodny wzmacnia zęby. Do higieny uzębienia podczas użytkowania aparatów ortodontycznych. Zastosowanie mieszanki wody z powietrzem zapobiega powstawaniu bakterii, które budują płytkę nazębną. Irygator Panasonic DentaCare pomoże w precyzyjniejszym doczyszczeniu miejsc trudno przystępnych w Twojej jamie ustnej, do których nie dociera klasyczna szczoteczka. Problem z niedoczyszczeniem przestrzeni międzyzębowych, aparatów ortodontycznych, mostów albo implantów nie będzie już Twoim problemem! Urządzenie pozostało tak skonstruowane, żeby podawać wodę zmieszaną z powietrzem. Jest to perfekcyjny sposób na eliminowanie bakterii, które tworzą płytkę nazębną. Używając irygatora Panasonic DentaCare wyeliminujesz wodą pod ciśnieniem... w 3 sklepach
5. Irygator WATERPIK WP-112E E2 Ultra
Irygator WATERPIK WP-112E E2 Ultra
najniższa cena! w sklepie:329,99 zł
Nowoczesny irygator w 93% skuteczniejszy w profilaktyce zapalenia dziąseł od tradycyjnych metod czyszczenia... pokaż opis »
Nowoczesny irygator w 93% skuteczniejszy w profilaktyce zapalenia dziąseł od tradycyjnych metod czyszczenia nicią dentystyczną. Badania naukowe dowodzą że po 28 dniach używania irygatora nastąpiło w 40%-93% obniżenie krwawienia i zapalenia dziąseł. Zdrowsze dziąsła już po 14 dniach. Usuwa bakterie głęboko między zębami i poniżej dziąseł, gdzie czyszczenie tradycyjną szczoteczką: nie; daje rezultatów. Masuje dziąsła, nadając w efekcie ich silny i zdrowy wygląd. Doskonale nadaje się do czyszczenia aparatów ortodontycznych. Dzięki zastosowaniu specjalnej końcówki dociera tam, gdzie: nie; ma możliwości dotarcia zwykła szczoteczka do zębów, dzięki czemu skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia oraz szkodliwe bakterie. Posiada aż 10 stopni regulacji ciśnienia (od 5 do 90 Psi), nowy, elegancki wygląd oraz zbiornik z pokrywą ułatwiający utrzymywanie go w czystości. Nowoczesny irygator w 93% skuteczniejszy w profilaktyce zapalenia dziąseł od tradycyjnych metod czyszczenia nicią dentystyczną. Badania naukowe dowodzą że po 28 dniach używania irygatora nastąpiło w 40%-93% obniżenie krwawienia i zapalenia dziąseł. Zdrowsze dziąsła już po 14 dniach. Usuwa bakterie głęboko między zębami i poniżej dziąseł, gdzie czyszczenie tradycyjną szczoteczką: nie; daje rezultatów. Masuje dziąsła, nadając w efekcie ich silny i zdrowy wygląd. Doskonale nadaje się do czyszczenia aparatów ortodontycznych. Dzięki zastosowaniu specjalnej końcówki dociera tam, gdzie: nie; ma możliwości dotarcia zwykła szczoteczka do zębów, dzięki czemu skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia oraz szkodliwe bakterie. Posiada aż 10 stopni regulacji ciśnienia (od 5 do 90 Psi), nowy, elegancki wygląd oraz zbiornik z pokrywą ułatwiający utrzymywanie go w czystości. najlepszy w tej klasie sprzętów Waterpik WP-112E E2 Ultra to akumulatorowy irygator do zębów znanej i szanowanej marki, która jest numerem jeden wśród producentów... w 1 sklepie
6. Ultradźwiękowy irygator stacjonarny Panasonic EW 1611
Ultradźwiękowy irygator stacjonarny Panasonic EW 1611
najniższa cena! w sklepie:325,09 zł
cena w sklepie:349,00 zł
Irygator jamy ustnej, technologia ultradźwiękowa z 1900 impulsów na minutę, wypłukuje resztki jedzenia... pokaż opis »
Irygator jamy ustnej, technologia ultradźwiękowa z 1900 impulsów na minutę, wypłukuje resztki jedzenia i świetnie stymuluje dziąsła po przez ich masaż, duży zbiornik na wodę o pojemności 600 ml, automatyczne dostosowanie napięcia od 100 - 240 V, 10 stopniowa regulacja ciśnienia z funkcją pamięci, 2 końcówki w zestawie. Panasonic EW 1611 wykorzystuje technologię ultradźwiękową do czyszczenia przestrzeni między-zębowych, generując w kierowanym w stronę zębów płynie mikro-pęcherzyki powietrza, wytwarzające falę ciśnienia niezwykle skutecznie odrywającą cząsteczki płytki nazębnej i nalotu od powierzchni szkliwa. Działając w ten sposób, nowy irygator Panasonic osiąga rezultaty niedostępne dotąd dla innych irygatorów! Irygator jamy ustnej, technologia ultradźwiękowa z 1900 impulsów na minutę, wypłukuje resztki jedzenia i świetnie stymuluje dziąsła po przez ich masaż, duży zbiornik na wodę o pojemności 600 ml, automatyczne dostosowanie napięcia od 100 - 240 V, 10 stopniowa regulacja ciśnienia z funkcją pamięci, 2 końcówki w zestawie. Panasonic EW 1611 wykorzystuje technologię ultradźwiękową do czyszczenia przestrzeni między-zębowych, generując w kierowanym w stronę zębów płynie mikro-pęcherzyki powietrza, wytwarzające falę ciśnienia niezwykle skutecznie odrywającą cząsteczki płytki nazębnej i nalotu od powierzchni szkliwa. Działając w ten sposób, nowy irygator Panasonic osiąga rezultaty niedostępne dotąd dla innych irygatorów! PANASONIC EW1611 Irygator do zębów z technologią ultradźwiękową powiększającą wydajność irygacji liczba: 1szt Irygator Panasonic EW 1611 to pierwszy na rynku stomatologicznym stacjonarny irygator tej firmy. Irygator doskonale utrzymuje higienę jamy ustnej. Jest rewelacyjnym zastępcą nici dentystycznych, wykałaczek czy szczoteczek międzyzębowych. Ze względu na wielkość urządzenia świetnie sprawdzi się u osób które będą z niego korzystać zwykle w domu. Irygator... w 2 sklepach
7. Irygator Blaupunkt DIR501 DIR501 - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen
Irygator Blaupunkt DIR501 DIR501 - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen
najniższa cena! w sklepie:159,00 zł
Irygator jamy ustnej do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych z zasilaniem akumulatorowym, 3 tryby pracy... pokaż opis »
Irygator jamy ustnej do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych z zasilaniem akumulatorowym, 3 tryby pracy jak delikatny, codzienny i pulsacyjny, regulacja ciśnienia od 40 do 90 PSI, wbudowany timer dwuminutowy, zbiornik na wodę o pojemności 150 ml, 2 końcówki irygatora w zestawie. Irygator jamy ustnej do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych z zasilaniem akumulatorowym, 3 tryby pracy jak delikatny, codzienny i pulsacyjny, regulacja ciśnienia od 40 do 90 PSI, wbudowany timer dwuminutowy, zbiornik na wodę o pojemności 150 ml, 2 końcówki irygatora w zestawie. Irygator do zębów DIR501 Irygator to urządzenie służące do zachowania optymalnej higieny jamy ustnej, które stanowi nieprzeciętne uzupełnienie konwencjonalnego szczotkowania i jest idealnym zamiennikiem nielubianej poprzez wielu nici dentystycznej. Ze względu na to,niemało bakterii wywołujących problemy z zębami i nieświeżym oddechem znajduje się w trudno dostępnych miejscach oraz przestrzeniach międzyzębowych, zwykłe szczoteczki, zarówno te manualne jak i elektryczne, nie zawsze radzą sobie z całkowitym ich usunięciem. Z zadaniem tym wyśmienicie radzi sobie wysokiej jakości irygator DIR501 producenta Blaupunkt.dokładnE CZYSZCZENIEUrządzenie produktywnie likwiduje zanieczyszczenia i bakterie, dzięki wysokiemu ciśnieniu wody, którą należy wlać do adekwatnego pojemnika. Następna czynność to wybranie trafnego programu, włączenie urządzenia i przyłożenie dyszy, z której wyciąga się płyn, do czyszczonej powierzchni. Stosowne ciśnienie wody efektywnie wypłucze skażenia, a także resztki pokarmu, pozostawiając jamę ustną, a zwłaszcza przestrzenie międzyzębowe, świetnie czyste. Ciśnienie można regulować w zakresie 40-90PSI, a skuteczna pompa wody pozwoli na uzyskanie do 1400 pulsacji strumienia na minutę.3 TRYBY PRACYIrygator DIR501 może pracować w trzech trybach. Pierwszy z nich - delikatny, asygnowany jest przede wszystkim... w 1 sklepie
8. Irygator PHILIPS SONICARE AirFloss Ultra HX8331/01
Irygator PHILIPS SONICARE AirFloss Ultra HX8331/01
najniższa cena! w sklepie:289,00 zł
cena w sklepie:289,00 zł
Irygator pomoże Ci w szybkim czasie usunąć płytkę nazębną między zębami. Zastosowana technologia AirFloss... pokaż opis »
Irygator pomoże Ci w szybkim czasie usunąć płytkę nazębną między zębami. Zastosowana technologia AirFloss zapobiega w powstawaniu wgłębień pomiędzy zębami. Z irygatorem Philips zapomnisz o stosowaniu nici dentystycznych. Philips AirFloss Ultra - Irygator do przestrzeni międzyzębowych W zestawie 1 dyszaHX8331/01 Usuwanie nawet 99,9% płytki nazębnejUsuwa nawet 99,9% płytki nazębnej z czyszczonych miejsc.*** Technologia wykorzystująca mikrokropelkiOsiągnięcie klinicznie potwierdzonych rezultatów jest możliwe dzięki naszejwyjątkowej technologii łączącej powietrze i płyn do płukania jamy ustnej lubwodę, aby skutecznie, a jednocześnie delikatnie czyścić przestrzeniemiędzyzębowe i powierzchnie wzdłuż linii dziąseł. Łatwy początek zdrowego nawykuCzyszczenie przestrzeni międzyzębowych jest ważne dla ogólnego zdrowiajamy ustnej. Urządzenie AirFloss Ultra stanowi łatwy sposób na dotarciegłęboko między zęby, dzięki czemu pomaga wyrobić zdrowy nawyk. Poprawa zdrowia dziąsełBadania kliniczne dowiodły, że urządzenie Philips Sonicare AirFloss Ultrapoprawia zdrowie dziąseł równie skutecznie jak nici dentystyczne.** Poprawazdrowia dziąseł następuje już po dwóch tygodniach. Czyszczenie w zaledwie 60 sekundUrządzenie AirFloss Ultra pozwala wyczyścić całą jamę ustną w czasiekrótszym niż 60 sekund dziennie. Wystarczy wybrać częstotliwość strumienia(pojedynczy, podwójny lub potrójny) i przytrzymać przycisk aktywacyjny, abyuzyskać ciągłe strumienie w trybie automatycznym. Można również korzystaćz ręcznego aktywowania strumienia poprzez każdorazowe naciśnięcieprzycisku aktywacyjnego. Świeżość i czystość dzięki płukaniu jamy ustnejNapełnij zbiornik na rączce płynem do płukania jamy ustnej lub wodą, anastępnie odpowiednio skieruj końcówkę dyszy i naciśnij przycisk. Stosowaniepłynu do płukania jamy ustnej zamiast wody zapewnia maksymalną świeżość iochronę antybakteryjną. Pomoc w zapobieganiu powstawaniu... w 2 sklepach
9. Irygator PROFI CARE PC-MD 3026 A
Irygator PROFI CARE PC-MD 3026 A
najniższa cena! w sklepie:125,32 zł
cena w sklepie:179,00 zł
Irygator jamy ustnej do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych z zasilaniem akumulatorowym, 3-stopniowy... pokaż opis »
Irygator jamy ustnej do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych z zasilaniem akumulatorowym, 3-stopniowy przełącznik do kontroli ciśnienia wody jak normalny, miękki i pulsujący, wodoodporna obudowa, automatyczne dostosowaniue napięcia od 100 do 240 V, ładowanie indukcyjne, zintegrowany zbiornik na wodę o pojemności 150 ml, akumulator litowo-jonowy, 2 końcówki w zestawie. Bezprzewodowy irygator do ust zapewniający optymalną higienę jamy ustnej oraz do czyszczenia, masowania dziąseł i czyszczenia zębów, z zasilaniem akumulatorowym, 3-stopniowy przełącznik do kontroli ciśnienia wody jak normalny, miękki i pulsujący. Wodoodporna obudowa, automatyczne dostosowanie napięcia od 100 do 240 V, ładowanie indukcyjne, zintegrowany zbiornik na wodę o pojemności 150 ml. Akumulator litowo-jonowy. 2 końcówki w zestawie. Irygator jamy ustnej do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych z zasilaniem akumulatorowym, 3-stopniowy przełącznik do kontroli ciśnienia wody jak normalny, miękki i pulsujący, wodoodporna obudowa, automatyczne dostosowaniue napięcia od 100 do 240 V, ładowanie indukcyjne, zintegrowany zbiornik na wodę o pojemności 150 ml, akumulator litowo-jonowy, 2 końcówki w zestawie. Bezprzewodowy irygator do ust zapewniający optymalną higienę jamy ustnej oraz do czyszczenia, masowania dziąseł i czyszczenia zębów, z zasilaniem akumulatorowym, 3-stopniowy przełącznik do kontroli ciśnienia wody jak normalny, miękki i pulsujący. Wodoodporna obudowa, automatyczne dostosowanie napięcia od 100 do 240 V, ładowanie indukcyjne, zintegrowany zbiornik na wodę o pojemności 150 ml. Akumulator litowo-jonowy. 2 końcówki w zestawie. Irygator mobilny PC-MD 3026 A Bezprzewodowy irygator do ust zapewniający stosowną higienę jamy ustnej, a także do czyszczenia, masowania dziąseł i czyszczenia zębówAkumulator wystarcza na ok 60 - krotne wykorzystanie3-stopniowy przełącznik do kontroli ciśnienia wody (normalny,... w 2 sklepach
10. Irygator PANASONIC EW-1211 DentaCare
Irygator PANASONIC EW-1211 DentaCare
najniższa cena! w sklepie:175,00 zł
Irygator do czyszczenia jamy ustnej, z pojemnikiem na wodę o pojemności 130 ml. Poprzez masaż wodny wzmacnia... pokaż opis »
Irygator do czyszczenia jamy ustnej, z pojemnikiem na wodę o pojemności 130 ml. Poprzez masaż wodny wzmacnia zęby. Do higieny uzębienia podczas użytkowania aparatów ortodontycznych. Zastosowanie mieszanki wody z powietrzem zapobiega powstawaniu bakterii, które budują płytkę nazębną.... Irygator do czyszczenia jamy ustnej, z pojemnikiem na wodę o pojemności 130 ml. Poprzez masaż wodny wzmacnia zęby. Do higieny uzębienia podczas użytkowania aparatów ortodontycznych. Zastosowanie mieszanki wody z powietrzem zapobiega powstawaniu bakterii, które budują płytkę nazębną.... Irygator do czyszczenia jamy ustnej, z pojemnikiem na wodę o pojemności 130 ml. Przez masaż wodny wzmacnia zęby. Do higieny uzębienia podczas wykorzystywania aparatów ortodontycznych. Wykorzystanie mieszanki wody z powietrzem uniemożliwia powstawaniu bakterii, które budują płytkę nazębną.... w 1 sklepie

Różnice cen tego samego produktu w różnych sklepach internetowych potrafią być ogromne. Jest to odczuwalne zwłaszcza przy zakupie sprzętów AGD do domu. Dlatego warto skorzystać z obiektywnych zestawień, takich jak prezentowane na tej stronie, aby nie przepłacać. Pamiętaj, kupując online masz 14 dni na zwrot każdego towaru w każdym sklepie.

Jeżli nie wiesz jeszcze co chcesz kupić, pomoże Ci w tym nasz ranking. Pomoże ci on zorientować się jakie są najbardziej pożądane i najlepsze irygatory.

Ostatnio komentowane:

news Podpisz petycję: Liberalizacja ustawy antyaborcyjnej w Polsce
smaku Mieć zdrowe, własne dziecko w rodzinie własnej, to szczęście i jedyne marzenie małżeństw, oczywiste, bo dzięki temu mogą żyć, planować przyszłość, mają po co żyć. Życie bez dzieci jest... opinia dodana 2019-11-14 21:34:02
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Lesbos Najlepsze opowiadania erotyczne - Warnock Kathleen
Za ile można by odkupić? Bo chyba po 30 zł. jest na rynku, to za drogo trochę, a bardzo spodobała mi...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2019