Ranking lodówki marzec 2017

Ranking najlepsze lodówki, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2017-03-29

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

Gorenje NRK6192M
najniższa cena! w sklepie:1610,35 zł
cena w sklepie:1649,00 zł
cena w sklepie:1737,00 zł
cena w sklepie:2199,00 zł
cena w sklepie:2199,00 zł
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 307 l, z technologią NoFrost,... pokaż opis »
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 307 l, z technologią NoFrost, technologią IonAir, systemem MultiFlow 360°, wyświetlaczem LED, w klasie energetycznej A++. Lodówka wolnostojąca z zamrażalnikiem u dołu o szerokości 60 cm, w klasie energetycznej A++, sterowana elektronicznie. Pojemność użytkowa chłodziarki wynosi 222 l a zamrażarki 85 l. Roczne zużycie energii to 235 kWh. Technologia IonAir - Naturalny mikroklimat w chłodziarce W zamkniętym środowisku, jakim jest chłodziarka, żywność narażona jest na działanie bakterii i wirusów. Produkty żywnościowe najdłużej zachowują swe cenne właściwości, gdy temperatura w chłodziarce jest stała i oscyluje wokół 0°C. Zaawansowana technologia IonAir, zastosowana w nowych chłodziarkach Gorenje, wytwarza idealny mikroklimat wykorzystując naturalny proces jonizacji. W wyniku jonizacji powstaje ozon, który będąc naturalnym pogromcą bakterii, pleśni i nieprzyjemnych woni pomaga zachować świeżość produktów żywnościowych. Proces jonizacji niszczy do 95% szkodliwych mikroorganizmów i eliminuje niepożądane zapachy wydzielane przez niektóre produkty, np. cebulę. Innowacyjna technologia IonAir wytwarza w chłodziarce mikroklimat idealny zarówno dla warzyw przyniesionych prosto z ogrodu, jak i sera pleśniowego, jaj, tortów czy sałatki z pomidorów. MultiFlow 360° - Intensywny system równomiernego nawiewu powietrza Intensywny system MultiFlow 360° aktywnie reguluje nawiew powietrza, wilgotność i temperaturę,: tak; aby zapewnić najlepsze warunki dla przechowywanej żywności. Czternaście otworów wentylacyjnych gwarantuje stałą temperaturę na wszystkich półkach i eliminuje niebezpieczeństwo zamrożenia produktów. Stała temperatura i wilgotność panująca w chłodziarce na wszystkich półkach zapobiega wysychaniu produktów oraz chroni ich walory odżywcze i smakowe. System MultiFlow 360° skutecznie ltruje powietrze... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
Amica FK239.3
najniższa cena! w sklepie:898,00 zł
cena w sklepie:899,00 zł
cena w sklepie:919,00 zł
cena w sklepie:1008,00 zł
cena w sklepie:1029,00 zł
Klasa energetyczna A+ Nowoczesny design to: nie; jedyna droga do zadowolenia klienta. Klasa energetyczna... pokaż opis »
Klasa energetyczna A+ Nowoczesny design to: nie; jedyna droga do zadowolenia klienta. Klasa energetyczna A+ pozwala na oszczędność energii elektrycznej do 20% i znacznie wpływa na zmniejszenie rachunków za prąd. Dzięki temu możesz zyskać 55 000 koktajli za darmo* * przygotowanych blenderem ręcznym Amica Pojemne szuflady zamrażarki: 3 szt. Duże i pojemne! Wykonane z trwałego tworzywa szuflady to łatwy dostęp do zamrożonych produktów. Uniwersalne drzwi L/P Drzwi można zamontować dowolnie po prawej lub lewej stronie lodówki. Konstrukcja drzwi umożliwia ponadto pełne wysunięcie szuflady zamrażarki już przy otwarciu drzwi pod kątem prostym. Automatyczne odszranianie chłodziarki Wygoda i oszczędność energii dzięki systemowi automatycznego odszraniania chłodziarki. Można zapomnieć o opróżnianiu chłodziarki z całej zawartości. Podstawka na jajka Wygodny i praktyczny sposób na przechowywanie jaj. Półki z hartowanego szkła (Safety Glass): 3+1 szt. Wstawienie dużego garnka z zupą: nie; będzie stanowić problemu. Lodówki Amica są nie tylko pojemne, ale bardzo wytrzymałe. Półki w lodówce są wykonane ze szkła hartowanego. Balkoniki w chłodziarce: 3 szt. Możliwość ich regulacji zapewnia funkcjonalność i komfort użytkowania. Anti-Bacteria System Antybakteryjna powłoka, która pokrywa wnętrze lodówki, chroni przed rozwojem bakterii i: nie; dopuszcza do powstawania przykrego zapachu. Dzięki temu żywność dłużej pozostaje świeża. Pojemnik na warzywa i owoce: 1 szt. Owoce i warzywa zajmują coraz więcej miejsca w naszej codziennej diecie, a co za tym idzie... także w lodówce. Dlatego zaprojektowaliśmy funkcjonalne pojemniki, które oferują bardzo dużą przestrzeń na świeże owoce i warzywa. Parametry techniczne Chłodziarka Parametry fizyczne Zamrażarka Akcesoria i wyposażenie Efektywność energetyczna Utrzymaj świeżość swoich produktów spożywczych z lodówką Amica FK239.3. ParametryPusta... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 8 sklepach »
Bosch KGN39KL35
najniższa cena! w sklepie:1998,00 zł
cena w sklepie:1998,00 zł
cena w sklepie:1998,00 zł
cena w sklepie:1999,00 zł
cena w sklepie:2199,00 zł
Oświetlenie LED Zastosowanie diod LED to zupełnie nowa koncepcja oświetlenia wnętrza chłodziarki zapewniająca... pokaż opis »
Oświetlenie LED Zastosowanie diod LED to zupełnie nowa koncepcja oświetlenia wnętrza chłodziarki zapewniająca równomierne rozłożenie światła w jej wnętrzu, bez oślepiania. Oświetlenie LED zużywa mniej prądu od zwykłych żarówek i pozostaje sprawne przez cały okres eksploatacji urządzenia. FreshSense Dzięki optymalnym warunkom przechowywania żywność zachowuje idealną konsystencję na przykład lody: nie; będą już zbyt twarde ani zbyt miękkie. Stała temperatura wewnątrz chłodziarki ma decydujące znaczenie dla zachowania świeżości i smaku produktów. Czujniki FreshSense stale monitorują lub regulują temperaturę na zewnątrz oraz wewnątrz chłodziarki i zamrażarki. W rezultacie temperatura wewnątrz chłodziarki jest utrzymywana na stałym poziomie, niezależnie od temperatury zewnętrznej. MultiAirflow System MultiAirflow ze wspomaganiem wentylatorów wywołuje delikatny, równomierny ruch zimnego powietrza na wszystkich poziomach w obszarze schładzania i zamrażania. Minimalizuje to wahania temperatury i skraca czas chłodzenia dzięki czemu Twoja żywność zachowa świeżość na dłużej. SuperFreezing Funkcja SuperFreezing chroni zamrożone produkty przed rozmrożeniem po włożeniu nowych produktów do zamrażarki; sprawia też, że nowe produkty są zamrażane szybciej. Urządzenia z funkcją automatycznego zamrażania przywracają normalny tryb pracy po osiągnięciu odpowiedniej temperatury. Zapobiega to marnowaniu energii. SuperCooling W przypadku aktywacji funkcji SuperCooling świeżo zakupione produkty są schładzane znacznie szybciej. Jednocześnie zapobiega ona podwyższaniu temperatury żywności, która została już schłodzona. Temperaturę można obniżyć maksymalnie do 2°C a wszystko to za dotknięciem jednego przycisku. Aby zapobiec nadmiernemu zużyciu energii, funkcja ta wyłącza się automatycznie po upływie około 6 godzin. airfreshFilter Rozwiązanie airfreshFilter z technologią antiBacteria aktywnie neutralizuje... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Samsung RB34K6032SS
najniższa cena! w sklepie:1998,00 zł
cena w sklepie:1998,00 zł
cena w sklepie:2098,00 zł
cena w sklepie:2098,00 zł
cena w sklepie:2149,00 zł
Lodówka wolnostojąca z zamrażalnikiem u dołu o szerokości 60 cm, w klasie energetycznej A++,... pokaż opis »
Lodówka wolnostojąca z zamrażalnikiem u dołu o szerokości 60 cm, w klasie energetycznej A++, sterowana elektronicznie. Pojemność użytkowa chłodziarki wynosi 246 l a zamrażarki 98 l. Roczne zużycie energii to 253 kWh. Dlaczego SASMUNG jest lepszy? Kompresor Digital Inverter dzięki czujnikom zewnętrznym i wewnętrznym kompresor automatycznie dostosowuje swoją pracę do zapotrzebowania na chłodzenie. A optymalna praca kompresora pozwala obniżyć rachunki za prąd, zapewniając również niezwykle cichą pracę urządzenia - 38 dB(A). Wysoka jakość i niezawodność pracy została potwierdzona 10-letnią gwarancją. Łatwa organizacja wnętrza lodówki sprawia, że wszystkie produkty są zawsze w dogodnym dla Ciebie miejscu Bezkolizyjne otwieranie drzwi i łatwy dostęp do wnętrza nawet w małej kuchni - drzwi mogą być otwarte pod kątem 90° nawet przy postawieniu lodówki bezpośrednio przy ścianie No Frost automatyczne rozmrażanie Większa wewnątrz, taka sama z zewnątrz Nowa lodówka Samsung ma więcej przestrzeni wewnątrz, ale w Twojej kuchni zajmuje tyle samo miejsca, co standardowe lodówki. Teraz zmieścisz w niej zakupy na cały tydzień, a wszystkie produkty dasz radę poukładać tak, by były widoczne tuż po otwarciu drzwi urządzenia. Cisza i niezawodność Kompresor Digital Inverter automatycznie dostosowuje swoją szybkość do 1 z 7 trybów pracy. Dzięki temu zużywa mniej energii, emituje mniej hałasu i jest bardziej wytrzymały. Zawsze świeże składniki Fresh Zone to specjalna szuflada utrzymująca optymalną temperaturę, idealną do przechowywania mięsa i ryb. Dzięki temu pozostają one świeże na dłużej i utrzymują właściwy im smak i teksturę. Szybkie mrożenie i chłodzenie Kliknij przycisk Power Cool i przestaw swoją lodówkę w tryb szybkiego chłodzenia, zaś przycisk Power Freeze pomoże Ci szybko zamrozić produkty w zamrażarce. Dzięki tym trybom schłodzisz lub zamrozisz swoje produkty najszybciej... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
Samsung RB33J3419SS
najniższa cena! w sklepie:2199,99 zł
cena w sklepie:2199,99 zł
cena w sklepie:2199,99 zł
Lodówka wolnostojąca z zamrażalnikiem u dołu o szerokości 59.5 cm, w klasie energetycznej A++,... pokaż opis »
Lodówka wolnostojąca z zamrażalnikiem u dołu o szerokości 59.5 cm, w klasie energetycznej A++, sterowana elektronicznie. Pojemność użytkowa chłodziarki wynosi 206 l a zamrażarki 98 l. Roczne zuzycie energii to 172 kWh. DLACZEGO SAMSUNG JEST LEPSZY? Kompresor Digital Inverter dzięki czujnikom zewnętrznym i wewnętrznym kompresor automatycznie dostosowuje swoją pracę do zapotrzebowania na chłodzenie. A optymalna praca kompresora pozwala obniżyć rachunki za prąd, zapewniając również niezwykle cichą pracę urządzenia - 38 dB(A). Wysoka jakość i niezawodność pracy została potwierdzona 10-letnią gwarancją. Łatwa organizacja wnętrza lodówki sprawia, że wszystkie produkty są zawsze w dogodnym dla Ciebie miejscu Bezkolizyjne otwieranie drzwi i łatwy dostęp do wnętrza nawet w małej kuchni - drzwi mogą być otwarte pod kątem 90° nawet przy postawieniu lodówki bezpośrednio przy ścianie No Frost automatyczne rozmrażanie Poznaj lodówkę Samsung RB33J3419SS. Urządzenie to sprawi, że każde danie pozostanie smaczne przez dłuższy czas. EksploatacjaLodówka, jak na wysokiej klasy sprzęt gospodarstwa domowego przystało, spełnia wszelkie wymogi jakościowe. Wygoda użytkowania to kwestia priorytetowa, dlatego wnętrze jest pozbawione wszelkich ostrych krawędzi. Samodomykające się drzwi pozwalają zachować świeżość przechowywanych produktów. Istotny jest też hałas z jakim musisz się liczyć. Ten wydawany przez pracującą lodówkę nie powinien uprzykrzać życia. Nawet gdy urządzenie będzie stało w otwartej kuchni lub aneksie kuchennym. W lodówce RB33J3419SS, komora zamrażająca znajduje się w wygodnym miejscu. Dzięki temu mamy swobodny dostęp do zamrożonych produktów. Wewnątrz znajduje się także pojemnik to tworzenia kostek lodu, które idealnie schłodzą napój w ciepłe dni. PodsumowanieSolidna i sprawdzona lodówka, jest szalenie istotną kwestią w każdym domu. Lodówka Samsung RB33J3419SS, zapewnia... w 3 sklepach
Haier A3FE742CMJ
najniższa cena! w sklepie:2999,99 zł
cena w sklepie:2999,99 zł
cena w sklepie:2999,99 zł
Przykładowy tytuł Chłodziarko-zamrażarka HAIER A3FE742CMJ charakteryzuje się poborem mocy na poziomie... pokaż opis »
Przykładowy tytuł Chłodziarko-zamrażarka HAIER A3FE742CMJ charakteryzuje się poborem mocy na poziomie 313 kWh rocznie (klasa energetyczna A++ ), a także poziomem hałasu podczas pracy - 38 dBA . Pojemność użytkowa chłodziarki wynosi 307 l , a zamrażarki 129 l . Na mniejszy pobór energii wpływa nowoczesne oświetlenie LED wewnątrz lodówki, a także system sterowania elektronicznego. Bezszronowa : nie; wymaga rozmrażania HAIER A3FE742CMJ posiada funkcję No Frost , który zmniejsza poziom wilgotności wewnątrz urządzenia, ograniczając powstawanie lodu niemal do zera, a nasza lodówka okresowo ulega automatycznemu rozmrażaniu. W ciągu 24 godzin jest w stanie zamrozić 12 kg żywności , a w razie awarii zasilania produkty: nie; zostaną rozmrożone przez 16 h. Urządzenie posiada alarm otwartych drzwi oraz alarm zbyt wysokiej temperatury . Wszystkie produkty zmieszczą się na 3 półkach z bezpiecznego szkła oraz w dwóch pojemnikach na warzywa i owoce. W zamrażalce mamy do dyspozycji dwie szuflady. Tryb wakacyjny Lodówka HAIER A3FE742CMJ posiada także bardzo wygodny i energooszczędny tryb wakacyjny. Tryb ten pozwala na oszczędność energii przy jednoczesnym utrzymaniu normalnej pracy zamrażalnika w momencie, gdy wyjeżdżamy na dłużej. Przykładowy tytuł Chłodziarko-zamrażarka HAIER A3FE742CMJ charakteryzuje się poborem mocy na poziomie 313 kWh rocznie (klasa energetyczna A++ ), a także poziomem hałasu podczas pracy - 38 dBA . Pojemność użytkowa chłodziarki wynosi 307 l , a zamrażarki 129 l . Na mniejszy pobór energii wpływa nowoczesne oświetlenie LED wewnątrz lodówki, a także system sterowania elektronicznego. Bezszronowa : nie; wymaga rozmrażania HAIER A3FE742CMJ posiada funkcję No Frost , który zmniejsza poziom wilgotności wewnątrz urządzenia, ograniczając powstawanie lodu niemal do zera, a nasza lodówka okresowo ulega automatycznemu rozmrażaniu. W ciągu 24 godzin jest w stanie... w 3 sklepach
Bosch KGV33VW31
najniższa cena! w sklepie:1143,99 zł
cena w sklepie:1249,00 zł
cena w sklepie:1249,00 zł
cena w sklepie:1320,00 zł
cena w sklepie:1399,00 zł
Chłodziarko-zamrażarka Bosch KGV33VW31E w klasie energetycznej A++ o całkowitej... pokaż opis »
Chłodziarko-zamrażarka Bosch KGV33VW31E w klasie energetycznej A++ o całkowitej pojemności netto 286 litrów. Wyposażona jest w 4 półki z bezpiecznego szkła w tym 2 o regulowanej wysokości oraz szufladę CrisperBox w chłodziarce. Zamrażarka posiada 3 szuflady o łącznej pojemności 94 litrów i supermrożenie. Dodatkowym atutem lodówki jest oświetlenie LED. Główne cechy: Automatyczne Odszranianie Część chłodnicza urządzenia odszrania się samoczynnie w regularnych odstępach czasu. Powstająca przy tym wilgoć zostaje odprowadzona na zewnątrz chłodziarki a następnie wyparowuje. BigBox BigBox to szuflada o zwiększonej pojemności, która pozwoli na przechowywanie w zamrażarce produktów o dużych gabarytach (np. całego indyka). Więcej miejsca, to większa swoboda dla Ciebie. CrisperBox Nie musisz już obawiać się wysuszenia przechowywanych w lodówce warzyw i owoców. Wystarczy włożyć je do specjalnej szuflady z regulacją wilgotności, a świeżość produktów zostanie zachowana na dłużej. Elektroniczna regulacja temperatury Elektroniczny system sterowania pozwala na skutecznie i precyzyjnie regulowanie panującej wewnątrz urządzenia temperatury. Uzyskanie optymalnych warunków do przechowywania żywności jeszcze nigdy: nie; było: tak; proste. Kalendarz przechowywania żywności Dzięki umieszczeniu wewnątrz urządzenia prostych i czytelnych piktogramów, przedstawiających artykuły spożywcze i zalecany czas ich przechowywania pomaga w optymalny i bezpieczny sposób przechowywać żywość LowFrost Oszczędź sobie dodatkowego obowiązku dzięki systemowi LowFrost. Technologia ta ogranicza w znacznym stopniu osiadanie szronu w zamrażarce, dzięki czemu rozmrażanie jest konieczne tylko sporadycznie. Ponadto zmniejsza się zużycie energii elektrycznej oraz ryzyko zepsucia produktów. Możliwość przełożenia drzwi Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkownika - dzięki możliwości... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
Samsung RB31FERNDBC
najniższa cena! w sklepie:1548,00 zł
cena w sklepie:1549,00 zł
cena w sklepie:1549,00 zł
cena w sklepie:1549,00 zł
cena w sklepie:1578,00 zł
Urządzenie:Chłodziarko-zamrażarka,Instalacja:Wolnostojąca,Typ:Z dolnym zamrażalnikiem,Pojemność chłodziarki:212... pokaż opis »
Urządzenie:Chłodziarko-zamrażarka,Instalacja:Wolnostojąca,Typ:Z dolnym zamrażalnikiem,Pojemność chłodziarki:212 l,Pojemność zamrażarki:98 l,Pojemność całkowita:310 l,Sterowanie:Elektroniczne,Wyświetlacz:Tak,Liczba agregatów:1 szt.
Klasa zamrażarki:*/***,Kierunek otwierania drzwi:W prawo,Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi:Tak,Zabezpieczenia:alarm otwartych drzwi,No Frost:Tak,Sposób rozmrażania chłodziarki:Automatyczny,Sposób rozmrażania zamrażalnika:Automatyczny,Funkcje użytkowe:wymuszona cyrkulacja powietrza,Ilość półek chłodziarki:3 szt.
Ilość szuflad chłodziarki pełne/połowa szerokości:1/0 szt.
Ilość balkoników na drzwiach chłodziarki:4 szt.
Ilość półek zamrażarki:0 szt.
Ilość szuflad zamrażarki pełne/połowa szerokości:3/0 szt.
Ilość balkoników na drzwiach zamrażarki:0 szt.
Barek:Nie,Dystrybutor wody:Nie,Komora zero:Nie,Kostkarka:Nie,Oświetlenie wnętrza:Diody LED,Pozostałe wyposażenie:pojemnik na jajkapojemnik na kostki lodupółka do chłodzenia butelek,Wymiary urządzenia (Szer/Wys/Gł):595x1850x668 mm,Wymagana przestrzeń instalacyjna (Szer/Wys/Gł):Nie dotyczy,Wymiary opakowania (Szer/Wys/Gł):640x1930x720 mm,Waga urządzenia:65 kg,Waga z opakowaniem:68 kg,Klasa energetyczna:A+,Roczne zużycie energii:299 kWh,Min. napięcie zasilania:220 V,Maks. napięcie zasilania:230 V,Poziom głośności:39 dB,Materiał frontu:stal nierdzewna,Kolor frontu:czarna,Strona www produktu:http://www.samsung.com/pl/consumer/home-appliances/refrigerators/combis/RB31FERNDBC/EF Urządzenie:Chłodziarko-zamrażarka,Instalacja:Wolnostojąca,Typ:Z dolnym zamrażalnikiem,Pojemność chłodziarki:212 l,Pojemność zamrażarki:98 l,Pojemność całkowita:310 l,Sterowanie:Elektroniczne,Wyświetlacz:Tak,Liczba agregatów:1 szt.
Klasa zamrażarki:*/***,Kierunek otwierania drzwi:W prawo,Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi:Tak,Zabezpieczenia:alarm otwartych drzwi,No Frost:Tak,Sposób... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
Electrolux EN3201MO
najniższa cena! w sklepie:1259,00 zł
cena w sklepie:1274,00 zł
cena w sklepie:1274,00 zł
cena w sklepie:1369,00 zł
cena w sklepie:1369,00 zł
Lodówka ELECTROLUX EN3201MOW Klasa energetyczna A++: Energooszczędne urządzenie chłodzące o... pokaż opis »
Lodówka ELECTROLUX EN3201MOW Klasa energetyczna A++: Energooszczędne urządzenie chłodzące o doskonałej wydajności. Dzięki klasie energetycznej A++ to urządzenie łączy doskonałą wydajność z bardzo niskim zużyciem energii. Technologia LED: Obejrzyj każdy zakamarek swojej lodówki. Doskonała technologia LED umożliwia łatwe sprawdzenie zawartości chłodziarki. To energooszczędne oświetlenie zapewnia doskonałą widoczność. Szuflada SpacePlus: Miejsce, w którym widać każdy produkt. Gdy zamrażarka jest pełna, może być trudno znaleźć w niej potrzebne produkty. Jednak dzięki szufladzie SpacePlus wystarczy rzut oka, aby zobaczyć, co jest w środku. Sposób na przechowywanie butelek, który zapewnia oszczędność miejsca. Praktyczna półka na butelki zgrabnie mieści się pod szklaną półką, umożliwiając przechowywanie na minimalnej przestrzeni do pięciu butelek z napojami. Energooszczędne urządzenie chłodzące o doskonałej wydajności Dzięki klasie energetycznej A++ to urządzenie łączy doskonałą wydajność z bardzo niskim zużyciem energii. Dzięki najnowszej technologii oszczędzania energii to urządzenie firmy Electrolux uzyskało oznaczenie efektywności energetycznej A++. Urządzenia klasy energetycznej A++ zużywają około 40% mniej energii niż urządzenia klasy A. Wybierz najbardziej energooszczędne rozwiązanie firmy Electrolux i oszczędzaj na kosztach eksploatacji. Sposób na przechowywanie butelek, który zapewnia oszczędność miejsca Praktyczna półka na butelki zgrabnie mieści się pod szklaną półką, umożliwiając przechowywanie na minimalnej przestrzeni do pięciu butelek z napojami. Butelki to jedne z najbardziej niewygodnych opakowań do przechowywania w chłodziarce. Jednak dzięki pomysłowej półce na butelki, umieszczonej zgrabnie pod szklaną półką, można przechowywać do pięciu butelek, wykorzystując zaledwie 10 cm głębokości chłodziarki. Półka jest przystosowana... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
Amica FK205.4
najniższa cena! w sklepie:671,99 zł
cena w sklepie:880,00 zł
cena w sklepie:880,00 zł
cena w sklepie:949,00 zł
Klasa energetyczna A+Nowoczesny design to: nie; jedyna droga do zadowolenia klienta. Klasa energetyczna... pokaż opis »
Klasa energetyczna A+Nowoczesny design to: nie; jedyna droga do zadowolenia klienta. Klasa energetyczna A+ pozwala na oszczędność energii elektrycznej do 20% i znacznie wpływa na zmniejszenie rachunków za prąd. Dzięki temu możesz zyskać 55 000 koktajli za darmo** przygotowanych blenderem ręcznym Amica Półki z hartowanego szkła (Safety Glass): 2+1Wstawienie dużego garnka z zupą: nie; będzie stanowić problemu. Lodówki Amica są nie tylko pojemne, ale bardzo wytrzymałe. Półki w lodówce są wykonane ze szkła hartowanego. Balkoniki w chłodziarce: 3 szt.Możliwość ich regulacji zapewnia funkcjonalność i komfort użytkowania. Szuflady zamrażarki: 3 szt.Dzięki specjalnej konstrukcji, ich wyciąganie jest wygodne i płynne. Ogranicznik zapobiega przechylaniu się wyciągniętej szuflady. Przezroczyste tworzywo, z którego zostały wykonane szuflady, ułatwi szybki przegląd zawartości zamrażarki. Anti-Bacteria SystemAntybakteryjna powłoka, która pokrywa wnętrze lodówki, chroni przed rozwojem bakterii i: nie; dopuszcza do powstawania przykrego zapachu. Dzięki temu żywność dłużej pozostaje świeża. Uniwersalne drzwi L/PDrzwi można zamontować dowolnie po prawej lub lewej stronie lodówki. Konstrukcja drzwi umożliwia ponadto pełne wysunięcie szuflady zamrażarki już przy otwarciu drzwi pod kątem prostym. Szuflady na warzywa i owoce: 1 szt.Owoce i warzywa zajmują coraz więcej miejsca w naszej codziennej diecie, a co za tym idzie... także w lodówce. Dlatego zaprojektowaliśmy funkcjonalne szuflady, które oferują bardzo dużą przestrzeń na świeże owoce i warzywa. Nieprzypisane Pozostałe parametry - Sterowanie mechaniczne- Oświetlenie LED- Uchwyt zintegrowany- Zdolność zamrażania: 3 kg/24h- Czas przechowywania w czasie awarii: 20 godz.- Roczny pobór energii: 205 kWh- Czynnik chłodniczy: R 600 a Poziom hałasu 40 dB Budowa zamrażalnik dolny Kolor biały Rodzaj Wolnostojąca Klasa energetyczna... w 4 sklepach

Ostatnio komentowane:

news Donald Trump nie chce finansowania organizacji promujących aborcję za granicą
justsomebody10 Posługiwanie się przykładem N. Vujicica nie ma, moim zdaniem, większego sensu, bo to jest wyjątek na tle setek tysięcy niepełnosprawnych. Od dzieciństwa był otoczony opieką, wsparciem,... opinia dodana 2017-02-11 13:52:24
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Lesbos Najlepsze opowiadania erotyczne - Warnock Kathleen
Ciekawe opowiadania :) wciągające ! polecam.\r\n\r\nPS. Odsprzedam za pare groszy . Więcej info na @.

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2017