Ranking nawilżacze powietrza marzec 2017

Ranking najlepsze nawilżacze powietrza, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2017-03-23

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

Nawilżacz DR. CARE DC-Aeri 2.0 + DARMOWY TRANSPORT!
najniższa cena! w sklepie:164,99 zł
cena w sklepie:176,4 zł
cena w sklepie:202,09 zł
Aeri 2.0 to nie tylko nawilżacz powietrza, to zdecydowanie więcej! Urządzenie automatycznie utrzymuje... pokaż opis »
Aeri 2.0 to nie tylko nawilżacz powietrza, to zdecydowanie więcej! Urządzenie automatycznie utrzymuje wilgotność powietrza na wyznaczonym poziomie, ale również służy jako jego jonizator. Obsługiwane za pomocą panelu dotykowego oraz przy pomocy pilota zdalnego sterowania powodują, że urządzenie jest łatwe i wygodne w obsłudze. Dodatkowo zostało wyposażone w timer, który pozwala ustawić czas działania od 1 godziny do 12h. Pojemny zbiornik 5 litrowy pozwoli na wiele godzin pracy. CICHA PRACA Dzięki cichej pracy, urządzenie: nie; zakłóci życia rodzinnego czy spotkań wśród znajomych. WYGODNA OBSŁUGA Możliwość obsługi za pomocą panelu dotykowego oraz przy pomocy pilota zdalnego sterowania powodują, że urządzenie jest łatwe i wygodne w obsłudze. WYŚWIETLACZ Podświetlany wyświetlacz LCD wskazuje wszystkie potrzebne parametry nawilżacza i otoczenia. Niska wilgotność powietrza powoduje - suchy kaszel, poranną chrypkę, katar, bóle głowy i zatok, napięcie nerwowe, zmęczenie, brak koncentracji, probl Nawilżacz powietrza HF002SR, higrometr + pilot Załzawione oczy, wysuszone śluzówki, problemy z gardłem i drogami oddechowymi a nawet ze skórą mogą być spowodowane przebywaniem w pomieszczeniach, w których poziom wilgotności: nie; przekracza 30%. Jest na to rada - ultradźwiękowy nawilżacz powietrza. Nawilżacz zmienia czystą wodę w chłodną i orzeźwiającą parę, wytwarzając przy tym znaczne ilości jonów ujemnych. Urządzenie całkowicie bezpieczne w użyciu oraz tanie w działaniu. Specyfikacja: - wyświetlacz LCD - możliwość wyłączenia wyświetlacza LCD - funkcja AUTO samoczynne wyłączenie/włączenie - neutralizacja przykrych zapachów - ustalenie stałej Wilgotności - wskaźnik poziomu wody - funkcja "ANION" - jonizacja powietrza pozytywnie wpływa na samopoczucie - płynna regulacja stopni parowania - czujnik poziomu wody - automatyczne wyłączanie i sygnalizacja braku wody - otwór zbiornika... w 3 sklepach
Stadler Form Oskar
najniższa cena! w sklepie:588,19 zł
cena w sklepie:588,35 zł
cena w sklepie:599,00 zł
cena w sklepie:599,00 zł
cena w sklepie:999,00 zł
Nawilżacz powietrza ewaporacyjny Stadler Form Oskar duży to urządzenie o nowoczesnym... pokaż opis »
Nawilżacz powietrza ewaporacyjny Stadler Form Oskar duży to urządzenie o nowoczesnym designie, z wbudowanym higrostatem i możliwością stosowania olejków zapachowych. Nawilżacz ewaporacyjny o mocy 18 W, z 2 poziomami prędkości, wbudowanym higrostatem, pojemności zbiornika 3.5 l oraz funkcją automatycznego wyłączania. Stadler Form Oskar, ewaporacyjny nawilżacz powietrza o nowoczesnym designie z wbudowanym higrostatem i możliwością stosowania olejków zapachowych. Nie ma lepszego nawilżacza powietrza od Oskara! Jest to oszczędny typ, pełen mocy, zapewniający idealny klimat w pomieszczeniu, dzięki wbudowanemu higrostatowi optymalizującemu poziom nawilżenia powietrza. Oskar wyłączy się sam, gdy jego zbiornik będzie pusty. Jest jednocześnie na tyle funkcjonalny, że możesz dopełnić zbiornik w trakcie jego pracy. Praktycznie bezgłośny, będzie niezauważalny gdy postanowisz odpocząć. Włącz tryb nocny by przyciemnić diody kontrolek. Oskar wypełni powietrze w pomieszczeniu Twoim ulubionym aromatem dzięki wbudowanemu dozownikowi zapachów. Nawilżacz powietrza ewaporacyjny Stadler Form Oskar duży to urządzenie o nowoczesnym designie, z wbudowanym higrostatem i możliwością stosowania olejków zapachowych. Nawilżacz ewaporacyjny Stadler Form Oskar o specjalnie zaprojektowanym wyglądzie więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 11 sklepach »
3. RAVEN EN004 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia!
RAVEN EN004 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia!
najniższa cena! w sklepie:249,00 zł
HB UH1021
najniższa cena! w sklepie:199,00 zł
cena w sklepie:199,00 zł
cena w sklepie:199,99 zł
cena w sklepie:199,99 zł
cena w sklepie:199,99 zł
Ultradźwiękowy nawilżacz z funkcją jonizatora powietrza charakteryzujący się wysoką wydajnością nawilżania... pokaż opis »
Ultradźwiękowy nawilżacz z funkcją jonizatora powietrza charakteryzujący się wysoką wydajnością nawilżania 80-300 ml/h przy małym zużyciu energii. Włącznik czasowy Timer umożliwia ustawienie czasu pracy urządzenia od 2 do 10h (co 2h), a elektroniczny higrostat pozwala na zachowanie wilgotności na stałym poziomie 45-90% R.H. Wybierane funkcje jak i aktualna i żądana wilgotność powietrza oraz temperatura w pomieszczeniu sygnalizowane są na panelu sterującym z wyświetlaczem LED. Nawilżacz wyposażony jest w ceramiczny wkład filtrujący wodę, który absorbuje z wody związki mineralne oraz eliminuje bakterie i nieprzyjemny zapach. Po opróżnieniu zbiornika następuję automatyczne wyłączenie i zapala się lampka informująca o potrzebie ponownego napełnienia zbiornika. Nawilżacz sterowany jest pilotem. W komplecie wkład filtrujący wodę WCF100. Nawilżacz ultradzwiękowy o mocy 30 W, funkcja jonizatora powietrza, sterowanie elektroniczne, również po przez pilota, pojemność zbiornika 3.3 l co pozwala na 11 godzin pracy, zewnętrzny miernik wilgotności powietrza, elektroniczny higrostat oraz timer, funkcja Sleep. Nawilżacz ultradzwiękowy o mocy 30 W, funkcja jonizatora powietrza, sterowanie elektroniczne, również po przez pilota, pojemność zbiornika 3.3 l co pozwala na 11 godzin pracy, zewnętrzny miernik wilgotności powietrza, elektroniczny higrostat oraz timer, funkcja Sleep. więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Adler AD 7958
najniższa cena! w sklepie:123,00 zł
cena w sklepie:143,62 zł
cena w sklepie:143,62 zł
Cichy i wydajny nawilżacz powietrza. Przydatny szczególnie w biurach i salach konferencyjnych. Dzięki... pokaż opis »
Cichy i wydajny nawilżacz powietrza. Przydatny szczególnie w biurach i salach konferencyjnych. Dzięki silnemu silnikowi o mocy 25 W i zbiornikowi na wodę pojemności 5,8 l, może pracować aż 21 godzin z dużą wydajnością 280 ml/godz. Czujnik poziomu wody: nie; pozwoli uruchomić urządzenia na sucho. Nawilżacz posiada także regulację intensywności nawilżania. Kod Producenta:AD 7958,Typ:Nawilżacz powietrza,Wyświetlacz:Tak,Filtry:wodny,Cechy dodatkowe:jonizacja,Zabezpieczenia:sygnalizacja braku wody,Szybkość parowania:280 ml/h,Pojemność:5,8 l,Moc:25 W,Kolor:biały,Wymiary opakowania (Szer/Wys/Gł):32x37,5x21,5 cm,Waga z opakowaniem:3,78 kg,Strona www produktu:http://www.adlereurope.eu/index.php?lng=pl&id_prod=ad_7958,Orientacyjna waga brutto:1782 g,Orientacyjna waga brutto opak. zbior.:12300 g,Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie:6 szt. w 3 sklepach
HB UH2060
najniższa cena! w sklepie:458,00 zł
cena w sklepie:458,00 zł
cena w sklepie:458,00 zł
cena w sklepie:458,00 zł
cena w sklepie:458,00 zł
Nawilżacz ultradźwiękowy o ergonomicznym kształcie i pojemności 5.5L. Charakteryzuje się bardzo wysoką... pokaż opis »
Nawilżacz ultradźwiękowy o ergonomicznym kształcie i pojemności 5.5L. Charakteryzuje się bardzo wysoką wydajnością nawilżania oraz małym zużyciem energii. Panel dotykowy z wyświetlaczem LED sygnalizuje wybierane funkcje oraz wyświetla aktualną wilgotność powietrza w pomieszczeniu GŁÓWNE ZALETY: 3 poziomy mocy nawilżania Funkcja ciepłej mgiełki Tryb pracy AUTO i nocny Funkcja sterylizacji powietrza lampą UV Elektroniczny higrostat - możliwość ustawienia poziomu wilgotności w zakresie 40 - 80 % RH plus funkcja pracy ciągłej Elektroniczny TIMER możliwość ustawienia czasu pracy w zakresie od 1 do 10 h (c0 1 h) Wyświetlacz LED pokazujący aktualną (żądaną) wilgotność powietrza w pomieszczeniu Funkcja jonizatora powietrza Funkcja aromaterapii Pojemność zbiornika 5,5 l. Wydajność 100 350 (ciepła mgiełka 200 450) ml/h Max.... Nawilżacz ultradźwiękowy HB UH2060DB o ergonomicznym kształcie i pojemności 5.5L, charakteryzuje się bardzo wysoką wydajnością nawilżania do 350 ml/h oraz małym zużyciem energii. Panel dotykowy z wyświetlaczem LED sygnalizuje wybierane funkcje oraz wyświetla aktualną wilgotność powietrza w pomieszczeniu. więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
7. TOPCOM Kidzzz Ultradźwiękowy nawilżacz z jonizatorem i pilotem Promocja
TOPCOM Kidzzz Ultradźwiękowy nawilżacz z jonizatorem i pilotem Promocja
najniższa cena! w sklepie:268,36 zł
TOPCOM Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza z jonizatorem oraz z pilotem Ogrzewanie wpływa niekorzystnie... pokaż opis »
TOPCOM Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza z jonizatorem oraz z pilotem Ogrzewanie wpływa niekorzystnie na błony śluzowe gardła i nosa. Obniża odporno , sprawia, że organizm jest bardziej podatny na infekcje. Nawilżacz Topcom wydziela chłodną mgiełkę, całkowicie bezpieczną dla dziecka. Zalecany również dla osób cierpiących na astmę, kaszel czy alergi Cechy produktu: nawilżacz ultradźwiękowy to najcichszy model nawilżacza posiada wbudowany humidistat mierzy i utrzymuje pożądany poziom wilgotności posiada wbudowany jonizator jony ujemne oczyszczają powietrze, hamują rozwój bakterii i chronią organizm przed infekcjami posiada wyświetlacz wilgotności i temperatury idealny do pokoju o powierzchni 25m kw. zalecana wilgotno pokoju dziecka 40-50% wyposażony w filtr wody z ceramicznymi kulkami posiada pilota do nawilżacza: nie; można dodawać olejków zapachowych Dane techniczne: sterowanie poziomem wilgotności w zakresie od 40-80% co 5% sterowanie czasowe- automatyczne wyłączenie po ustawionym czasie wybór ustawienia czasowego w zakresie od 1g. do 12g. , co godzinę automatyczne wyłączenie po osiągnięciu żądanej wilgotności alarm braku wody wyświetlacz LCD z podświetleniem wyświetlanie wilgotności i temperatury otoczenia (prawidłowa ok. godziny do włączenia) regulacja mgły: II, II, III poziom pojemno zbiornika: 5l czas pracy: dla minimalnej wilgotności: 83 godziny, dla maksymalnej wilgotności: 16 godzin zasilanie: 230V/50Hz, pobór energii: 30W, poziom hałasu: 38 dB model:LF-4720 TOPCOM Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza z jonizatorem oraz z pilotem Ogrzewanie wpływa niekorzystnie na błony śluzowe gardła i nosa. Obniża odporno , sprawia, że organizm jest bardziej podatny na infekcje. Nawilżacz Topcom wydziela chłodną mgiełkę, całkowicie bezpieczną dla dziecka. Zalecany również dla osób cierpiących na astmę, kaszel czy alergi Cechy produktu: nawilżacz ultradźwiękowy to najcichszy... w 1 sklepie
8. Botti MH 406 Nature Darmowy odbiór w 20 miastach!
Botti MH 406 Nature Darmowy odbiór w 20 miastach!
najniższa cena! w sklepie:119,01 zł
Nawilżacz HI-TECH MEDICAL KT-2015 + DARMOWY TRANSPORT!
najniższa cena! w sklepie:158,00 zł
cena w sklepie:159,00 zł
cena w sklepie:159,00 zł
cena w sklepie:159,99 zł
cena w sklepie:179,99 zł
Wybierz nawilżacz ultradźwiękowy, który z powodzeniem możesz używać także latem Nawilżacz ultradźwiękowy... pokaż opis »
Wybierz nawilżacz ultradźwiękowy, który z powodzeniem możesz używać także latem Nawilżacz ultradźwiękowy wyróżnia się niskim poborem energii i cichą pracą. Skutecznie nawilża powietrze, a dzięki temu, że mgiełka się: nie; nagrzewa, możesz używać go także latem. Pamiętaj jednak, że ultradźwięki mogą być uciążliwe dla zwierząt domowych. Postaw na większy zbiornik i rzadziej dolewaj wodę Jeśli masz zamiar często korzystać z nawilżacza lub kupujesz go do większego pomieszczenia, wybierz model z dużym zbiornikiem na wodę. Dzięki temu: nie; będzie potrzeby częstego uzupełniania pojemnika. Popraw samopoczucie dzięki jonizacji Zdrowe powietrze w lesie zawdzięczamy odpowiedniej ilości jonów unoszących się w powietrzu. Dlatego w nawilżaczu zastosowano generator jonów, które korzystnie wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie. Poczuj maksymalny komfort dzięki regulacji poziomu wydajności nawilżania W tym modelu masz możliwość ustawienia poziomu wydajności nawilżania. Dzięki temu możesz dostosować pracę urządzenia zgodnie z własnymi oczekiwaniami. Łatwo utrzymaj odpowiednią wilgotność dzięki wbudowanemu higrostatowi Higrostat pomoże Ci utrzymać wybrany przez Ciebie poziom wilgotności. Na bieżąco kontroluje stopień nawilżenia powietrza i w zależności od potrzeb włącza lub wyłącza urządzenie. Nie martw się, gdy zabraknie wody. Nawilżacz automatycznie się wyłączy Nawilżacz: nie; może pracować bez wody. Co się stanie, gdy nagle jej zabraknie w zbiorniku? Nie martw się - specjalny czujnik automatycznie wyłączy urządzenie. Wygoń z domu dym papierosowy Dym z papierosów jest szkodliwy i uciążliwy dla osób niepalących. Filtr węglowy, zwany też przeciwzapachowym, usuwa zapachy i lotne związki organiczne, w tym także dym z papierosów. Zapewnij swojej rodzinie zdrowe powietrze dzięki funkcji oczyszczania Nawilżacz z funkcją oczyszczania zapewni czyste powietrze w Twoim domu. Usuwa wszechobecne... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
HB UH1090
najniższa cena! w sklepie:369,00 zł
cena w sklepie:369,00 zł
cena w sklepie:369,00 zł
cena w sklepie:382,29 zł
Nawilżacz ultradźwiękowy z wyświetlaczem LED i funkcją jonizatora. Nawilżacz ultradźwiękowy z wyświetlaczem... pokaż opis »
Nawilżacz ultradźwiękowy z wyświetlaczem LED i funkcją jonizatora. Nawilżacz ultradźwiękowy z wyświetlaczem LED i funkcją jonizatora. w 4 sklepach

Ostatnio komentowane:

news Donald Trump nie chce finansowania organizacji promujących aborcję za granicą
justsomebody10 Posługiwanie się przykładem N. Vujicica nie ma, moim zdaniem, większego sensu, bo to jest wyjątek na tle setek tysięcy niepełnosprawnych. Od dzieciństwa był otoczony opieką, wsparciem,... opinia dodana 2017-02-11 13:52:24
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Lesbos Najlepsze opowiadania erotyczne - Warnock Kathleen
Ciekawe opowiadania :) wciągające ! polecam.\r\n\r\nPS. Odsprzedam za pare groszy . Więcej info na @.

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2017