Ranking odkurzacze maj 2019

Ranking najlepsze odkurzacze, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2019-05-24

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

Zelmer ZVC427HT
najniższa cena! w sklepie:386,00 zł
cena w sklepie:386,00 zł
cena w sklepie:389,00 zł
cena w sklepie:389,00 zł
cena w sklepie:424,35 zł
Odkurzacz workowy Zelmer ZVC427HT 890W kolor szary kolor beżowy- natychmiastowa wysyłka,... pokaż opis »
Odkurzacz workowy Zelmer ZVC427HT 890W kolor szary kolor beżowy- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! Trwały, mocny i niezawodny - prawdziwy odkurzacz na lata. Posiada doskonały filtr HEPA H13 o najwyższej skuteczności filtracji powietrza, praktyczny schowek na akcesoria oraz bardzo pojemny worek Safbag. Niezwykle skuteczna turboszczotka z łatwością poradzi sobie z najbardziej uciążliwymi i głęboko osadzonymi zabrudzeniami dywanu. Szczotka parkietowa z miękkim włosiem chroni wrażliwe podłogi przed zadrapaniem. Idealny do odkurzania dużych powierzchni, takich jak domy jednorodzinne oraz duże mieszkania. Turboszczotka doskonała do zbierania sierści i czyszczenia dywanów. Szczotka z naturalnym włosiem bezpieczna dla delikatnych podłóg. Zaawansowany system filtracji powietrza z filtrem HEPA H13 zatrzymujący 99,95% pyłków, bakterii, odchodów roztoczy itp. Elektroniczna regulacja mocy. Duża pojemność worka. Miękkie koła bezpieczne dla podłóg. Schowek na akcesoria w obudowie zawsze pod ręką. Obrotowy wąż 360° wygodne manewrowanie. Wytrzymały i elastyczny wąż Flexi wzmocniony oplotem z jedwabnej nici. Ekspert od dywanów. Niezwykle trwały i turbo pomocny. Trwały, mocny i niezawodny prawdziwy odkurzacz na lata. Posiada doskonały filtr HEPA H13 o najwyższej skuteczności filtracji powietrza, praktyczny schowek na akcesoria oraz bardzo pojemny worek Safbag. Niezwykle skuteczna turboszczotka z łatwością poradzi sobie z najbardziej uciążliwymi i głęboko osadzonymi zabrudzeniami dywanu. Szczotka parkietowa z miękkim włosiem chroni wrażliwe podłogi przed zadrapaniem. Idealny do odkurzania dużych powierzchni, takich jak domy jednorodzinne oraz duże mieszkania. Główne cechy odkurzacza Zelmer DOT ZVC427HT Turbomoc Turboszczotka napędzana siłą ssącą odkurzacza jeszcze dokładniej zbiera sierść i odkurza dywany. To idealne rozwiązanie dola właścicieli zwierząt... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Zelmer ZVC307XT
najniższa cena! w sklepie:301,35 zł
cena w sklepie:301,89 zł
cena w sklepie:302,03 zł
cena w sklepie:303,00 zł
cena w sklepie:303,00 zł
Dominujący odcień:niebieski;Etykieta energetyczna:klasy A+++ - D;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje... pokaż opis »
Dominujący odcień:niebieski;Etykieta energetyczna:klasy A+++ - D;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:automatyczne zwijanie kabla, miękkie kółka;Gwarancja:48 miesięcy;Klasa energetyczna:B;Klasa reemisji kurzu:A;Klasa skuteczności odkurzania dywanów:C;Klasa skuteczności odkurzania podłóg twardych:A;Kolor:granatowo-szary;Linia odkurzacza:Odyssey;Maksymalny czas pracy:0;Moc wejściowa:890 W;Model worka:ZVCA100B;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:EPA E11;Pojemność worka/pojemnika:0 litra;Poziom hałasu:78 dB;Regulacja mocy ssania:suwak;Roczne zużycie energii:34 kWh;Rodzaj worka:papierowy;Rury:metalowe-teleskopowe;Szczotka w wyposażeniu:turboszczotka, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan;Typ filtra:tekstylny;Typ odkurzacza:tradycyjny;Wymiary - głębokość:32 cm;Wymiary - szerokość:30 cm;Wymiary - wysokość:38 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, rura teleskopowa, ssawka mała, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka mała, turboszczotka, wąż flexi;Zasięg pracy:9 m;Zasilanie:230-240 V 50/60 Hz... Dominujący odcień:niebieski;Etykieta energetyczna:klasy A+++ - D;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Dodatkowe opcje:automatyczne zwijanie kabla, miękkie kółka;Gwarancja:48 miesięcy;Klasa energetyczna:B;Klasa reemisji kurzu:A;Klasa skuteczności odkurzania dywanów:C;Klasa skuteczności odkurzania podłóg twardych:A;Barwa:granatowo-szary;Linia odkurzacza:Odyssey;Maksymalny czas pracy:0;Moc wejściowa:890 W;Model worka:ZVCA100B;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:EPA E11;Pojemność worka/pojemnika:0 litra;Poziom głośności:78 dB;Regulacja mocy ssania:suwak;Roczne zużycie energii:34 kWh;Typ worka:papierowy;Rury:metalowe-teleskopowe;Szczotka w zestawie:turboszczotka, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan;Rodzaj filtra:tekstylny;Rodzaj odkurzacza:tradycyjny;Rozmiary - głębokość:32... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Thomas Aqua+ Pet & Family PLUS
najniższa cena! w sklepie:1245,00 zł
cena w sklepie:1245,16 zł
cena w sklepie:1245,16 zł
cena w sklepie:1299,00 zł
cena w sklepie:1299,00 zł
Długość przewodu:8 m;Dominujący odcień:srebrny/szary;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:tak;Funkcje dodatkowe:automatyczne... pokaż opis »
Długość przewodu:8 m;Dominujący odcień:srebrny/szary;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:tak;Funkcje dodatkowe:automatyczne zwijanie kabla, funkcja zbierania wody, możliwość odkurzania na mokro, możliwość odkurzania na sucho, pranie dywanów i tapicerki, wąż z zintegrowanym wężykiem doprowadzającym wodę do prania z zaworem odcinającym;Gwarancja:24 miesiące, 12 miesięcy po rejestracji produktu;Kolor:pomarańczowo-szary;Linia odkurzacza:Aqua+;Maksymalny czas pracy:0;Moc wejściowa:1400 W;Nazwa filtra:AQUA+;Pojemność worka/pojemnika:1,8 litra;Poziom hałasu:0;Roczne zużycie energii:0;Rodzaj worka:pojemnik;Rury:metalowe-teleskopowe;Szczotka w wyposażeniu:turboszczotka, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan;Typ filtra:wodny;Typ odkurzacza:z filtrem wodnym;Wymiary - głębokość:56 cm;Wymiary - szerokość:39,5 cm;Wymiary - wysokość:49 cm;Wyposażenie:dodatkowy filtr HEPA13, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, płyn do prania dywanów i tapicerki Thomas ProTex (500 ml), rura teleskopowa, ssawka do przetykania syfonów, ssawka do sprzątania schodów i tapicerki, ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do mebli, turboszczotka, wąż ze zintegrowanym wężykiem doprowadzającym wodę do prania, worek wielokrotnego użytku;Zasięg pracy:11 m;Zasilanie:230-240 V 50/60 Hz... + 12 miesięcy dodatkowej gwarancji PO REJESTRACJI NA STRONIE PRODUCENTA http://www.thomas-register.net/ * Możliwość wysyłki lub natychmiastowego odbioru w sklepie stacjonarnym w Warszawie AKCESORIA W WYPOSAŻENIU STANDARDOWYM Przełączalna szczotka do zbierania sierści i włosów z dywanów i podłóg Turboszczotka Szczotka do usuwania sierści zwierząt z tapicerki, o dł. 190 mm Ssawka szczelinowa o długości 360 mm Ssawka do prania dywanów Ssawka do prania tapicerki Ssawka meblowa mini nowość 2018 Ssawka do syfonów nowość 2018 Płyn ProTex do prania... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Blaupunkt VCC301
najniższa cena! w sklepie:169,00 zł
cena w sklepie:176,69 zł
cena w sklepie:182,41 zł
Wysoką jakość odkurzacza VCC301 potwierdza klasa energetyczna A. Jest to stosunek poboru energii przez... pokaż opis »
Wysoką jakość odkurzacza VCC301 potwierdza klasa energetyczna A. Jest to stosunek poboru energii przez urządzenie do jego efektywności. Klasa A oznacza, że odkurzacz cechuje się bardzo wysoką skutecznością czyszczenia przy niskim zużyciu energii, co przekłada się na zauważalnie niższe wydatki na prąd, nawet przy częstym odkurzaniu. Klasa DpuHF A oznacza, że na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu. Wartość ta, w najbardziej efektywnych modelach, jest najczęściej wyższa niż 100%, ponieważ w trakcie odkurzania urządzenie zbiera również kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Klasa wydajności A na podłogach twardych to najwyższa wartość wśród modeli domowych. Drugie z oznaczeń, klasa DpuC D, świadczy o efektywności urządzenia w trakcie odkurzania dywanów. Model VCC301 zbiera do 0,83% kurzu ze wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co będzie szczególnie docenione przez osoby uczulone na kurze, ponieważ to właśnie tam gromadzi się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów. O jakości odkurzacza VCC301 świadczy nie tylko to jak dobrze zbiera kurz, ale również czystość powietrza, która wydostaje się z urządzenia po drugiej stronie przy wylocie. Klasa reemisji A w modelu VCC301 to gwarancja pozbawionego kurzu i pyłków powietrza w czyszczonym pomieszczeniu. Świetną wydajność urządzenia podkreśla zastosowanie najbardziej zaawansowanego filtru HEPA H13, który zatrzymuje nawet 99,97% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków oraz grzybów. Odkurzając z modelem VCC301 masz pewność, że powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Ciebie oraz Twoich bliskich. Lekki i energooszczędny Odkurzacz VCC301 firmy BLAUPUNKT to urządzenie, które idealnie nadaje się to szybkiego i skutecznego sprzątania. Ten lekki waży zaledwie 4,6 kg i kompaktowy odkurzacz pomoże w utrzymaniu... w 3 sklepach
5. Bosch BBH52550
Bosch BBH52550
najniższa cena! w sklepie:842,00 zł
Odkurzacz, stojący, bagless, 2400 W, srebrno-biały Athlet to pierwszy bezprzewodowy odkurzacz marki Bosch... pokaż opis »
Odkurzacz, stojący, bagless, 2400 W, srebrno-biały Athlet to pierwszy bezprzewodowy odkurzacz marki Bosch z elektroszczotką Allfloor HighPower, która w połączeniu z wysoce wydajną technologią SensorBagless(TM) efektywność odkurzania porównywalną z odkurzaczami klasycznymi. Dzięki akumulatorom litowo-jonowym Bosch, już po krótkim ładowaniu można korzystać z odkurzacza. Wysokiej jakości silnik gwarantuje długą żywotność i wysoką wydajność. Najważniejsze cechy urządzenia bardzo lekki - komfort w trakcie odkurzania. Nieograniczony zasięg. Samostojąca konstrukcja - oszczędność miejsca. Krótki czas ładowania. Znaczna wydajność. Informacja o konieczności czyszczenia filtra. Progresywna elektroszczotka. Nieskomplikowane czyszczenie końcówki szczotki. Używaj gdziekolwiek, odstaw gdziekolwiek Nisko osadzony środek ciężkości, a także rozciągliwy przegub łączący ssawkę z korpusem czyni manewrowanie Athlet'em prostym i wygodnym. Odkurzanie wokół mebli jest dzięki czemu nad wyraz proste. Brak przewodu zasilającego, zezwala na pracę odkurzaczem z dala od gniazdka. Samostojąca konstrukcja upraszcza przechowywanie choćby na niedużej przestrzeni. Używaj gdziekolwiek, odstaw gdziekolwiek Nisko osadzony środek ciężkości oraz elastyczny przegub łączący ssawkę z korpusem czyni manewrowanie Athlet'em nietrudnym i komfortowym. Odkurzanie wokół mebli jest dzięki czemu szczególnie proste. Brak przewodu zasilającego, umożliwia pracę odkurzaczem z dala od gniazdka. Samostojąca konstrukcja upraszcza przechowywanie nawet na niepokaźnej przestrzeni. Nieszablonowe wzornictwo i wygoda Athlet w pełni zmienia zasady bezprzewodowego odkurzania. Dzięki postępowej, stylowej konstrukcji i zaimplementowaniu wysokiej jakości tworzyw, Athlet firmy Bosch może być z powodzeniem eksponowany w każdym miejscu domu. Unikatowe wzornictwo i wygoda Athlet w pełni zmienia zasady bezprzewodowego odkurzania. Dzięki... w 1 sklepie
6. Thomas CyClooN Hybrid AMFIBIA
Thomas CyClooN Hybrid AMFIBIA
najniższa cena! w sklepie:1599,00 zł
Odkurzacz cyklonowo-piorący Cycloon Hybrid AMFIBIA Thomas Nowość 2019 5w1 Odkurzanie z filtrem cyklonowym... pokaż opis »
Odkurzacz cyklonowo-piorący Cycloon Hybrid AMFIBIA Thomas Nowość 2019 5w1 Odkurzanie z filtrem cyklonowym (bez użycia wody) Odkurzanie z filtrem wodnym (z użyciem wody) Odkurzanie i zmywanie podłóg Funkcja prania tapicerki Funkcja prania dywanów WYPOSAŻENIE Elektroniczna regulacja siły ssania Mechaniczna regulacja siły ssania Wąż z zewnętrznym wężykiem do prania i zmywania Dwie pozycje parkowania Automatyczne zwijanie kabla Gumowane koła oraz kółko skrętne 360 Easy-Drive Rura teleskopowa ze stali nierdzewnej Ssawka parkiet/dywan do zbierania sierści z uchwytem Ssawka Spruhex do prania dywanów Ssawka do prania tapicerki Ssawka do tapicerki Ssawka szczelinowa 220 mm z nakładką do mebli Ssawka AQUA STEALTH do jednoczesnego odkurzania, mycia i zmywania podłóg Mikrofibra do mycia parkietów i paneli (do ssawki AQUA STEALTH) Płyn do prania Protex 250 ml Kolor: czarno turkusowy DANE TECHNICZNE Napięcie: 230 V Bezpiecznik: 16 A Moc silnika Watt: 1700 Długość kabla: 8 m Zasięg pracy: 11 m WYPRODUKOWANY W NIEMCZECH SYSTEM FILTRÓW Trzykomorowy filtr cyklonowy easyBOX (12 cyklonów do separacji kurzu) Filtr wodny AQUA-FRESHBOX Filtr Hepa 13 Mikro-filtr powietrza wylotowego WYMIARY I MASA Długość: 486 mm Szerokość: 318 mm Wysokość: 306 mm Waga: 8,25 kg Gwarancja standardowa producenta: 24 miesiące* + 6 miesięcy dodatkowej gwarancji po bezpłatnej rejestracji na stronie producenta http://www.thomas-register.net/ *Przy zakupie komercyjnym gwarancja trwa 12 miesięcy, bez możliwości przedłużenia Rejestracji można dokonać bezpośrednio po zakupie lub do końca okresu standardowej gwarancji. Odkurzacz cyklonowo-piorący Cycloon Hybrid AMFIBIA Thomas Nowość 2019 5w1 Odkurzanie z filtrem cyklonowym (bez użycia wody) Odkurzanie z filtrem wodnym (z użyciem wody) Odkurzanie i zmywanie podłóg Funkcja prania tapicerki Funkcja prania dywanów WYPOSAŻENIE Elektroniczna regulacja siły ssania Mechaniczna... w 1 sklepie
7. Bosch MOVE
Bosch MOVE
najniższa cena! w sklepie:229,00 zł
cena w sklepie:579,00 zł
Praktyczny, bezprzewodowy odkurzacz do szybkiego czyszczenia ze zdejmowanym odkurzaczem ręcznym, akumulator... pokaż opis »
Praktyczny, bezprzewodowy odkurzacz do szybkiego czyszczenia ze zdejmowanym odkurzaczem ręcznym, akumulator Ni-MH, odkurzacz 2 w 1 i odkurzacz ręczny, idealny do szybkiego czyszczenia, szczególnie do twardych podłóg, do 15 minut odkurzania na jednym ładowaniu, czarny Odkurzacz ręczny BOSCH BHN14090 Move Niezwykle lekki i poręczny odkurzacz Move jest zawsze pod ręką. Wyposażony w dodatkową ssawkę szczelinową jest niezwykle praktycznym urządzeniem do szybkiego sprzątania okruchów z blatu, stołu czy mebli, jak również do odkurzania w samochodzie. Zawsze pod ręką Odkurzacz doskonale sprawdzi się w szybkim sprzątaniu okruchów z blatów, stołów czy mebli. W dodatku bardzo łatwo opróżnić zapełniony pojemnik na kurz. System High Airflow System High Airflow zapewnia długotrwałą skuteczność odkurzania. Wysoki przepływ powietrza i wydajna separacja kurzu gwarantują najwyższą jakość odkurzania za każdym razem. Zmywalny filtr Wysoka skuteczność filtracji kurzu zapewnia dokładne efekty czyszczenia. Dodatkowo filtr wykonany został z materiału, który łatwo umyć pod bieżącą wodą. Dodatkowa ssawka Ssawka szczelinowa, w którą wyposażony jest odkurzacz Move idealnie sprawdzi w przypadku odkurzania trudno dostępnych miejsc, szuflad czy samochodu.... Praktyczny, bezprzewodowy odkurzacz do szybkiego czyszczenia ze zdejmowanym odkurzaczem ręcznym, akumulator Ni-MH, odkurzacz 2 w 1 i odkurzacz ręczny, idealny do szybkiego czyszczenia, szczególnie do twardych podłóg, do 15 minut odkurzania na jednym ładowaniu, czarny Odkurzacz ręczny BOSCH BHN14090 Move Niezwykle lekki i poręczny odkurzacz Move jest zawsze pod ręką. Wyposażony w dodatkową ssawkę szczelinową jest niezwykle praktycznym urządzeniem do szybkiego sprzątania okruchów z blatu, stołu czy mebli, jak również do odkurzania w samochodzie. Zawsze pod ręką Odkurzacz doskonale sprawdzi się w szybkim sprzątaniu okruchów z blatów, stołów czy mebli.... w 2 sklepach
Thomas Multiclean X10
najniższa cena! w sklepie:1489,00 zł
cena w sklepie:1499,00 zł
cena w sklepie:1499,00 zł
cena w sklepie:1499,00 zł
cena w sklepie:1499,99 zł
Odkurzacz Thomas Aqua+ Multiclean X10 Parquet jest odkurzaczem piorącym z filtrem wodnym, opracowanym... pokaż opis »
Odkurzacz Thomas Aqua+ Multiclean X10 Parquet jest odkurzaczem piorącym z filtrem wodnym, opracowanym specjalnie do dokładnego, wszechstronnego utrzymania czystości w domu. W standardowym wyposażeniu posiada on bardzo szeroki zestaw akcesoriów, które umożliwiają nie tylko odkurzanie, lecz także pranie dywanów czy tapicerki oraz zmywanie i osuszanie podłóg. Szczególną szczotką jest opracowana przez firmę Thomas szczotka AquaStealth, którą jednocześnie możemy odkurzyć, zmyć oraz osuszyć podogi drewniane. Za filtrację odpowiada filtr wodny Aqua+. Skutecznie zatrzymuje zapachy Wszelkie zassane zanieczyszczenia, brud, kurz, pyłki i alergeny oraz zapachy zostają zatrzymane w wodzie. Dzięki temu otrzymujemy doskonałą czystość w pomieszczeniu, bez zapachu kurzu w trakcie i po odkurzaniu. Dodatkową zaletą filtra Aqua+ jest to, że w trakcie odkurzania lekko nawilżamy powietrze w pomieszczeniu. Pozwala to uniknąć suchego, przegrzanego powietrza zaraz po odkurzaniu. Aby opróżnić pojemnik po odkurzaniu po prostu zanieczyszczenia wylewamy do kanalizacji - bez kontaktu z pyłem i kurzem. Jeżeli jednak chcemy odkurzać z workiem możemy go zamontować w miejsce filtra wodnego, a odkurzacz Multiclean X10 Parquet używać jak tradycyjnego odkurzacza workowego. Model Multiclean X10 PArquet jest opracowany tak, aby spełniać oczekiwania osób, którym szczególnie zależy na utrzymaniu doskonałej czystości przy jednoczesnym dbaniu o zachowanie doskonałego stanu odkurzanych powierzchni. W modelu tym został położony szczególny nacisk na dbałość o podłogi drewniane. Dzięki specjalnym szczotkom, wśród których są m.in. specjalna szczotka do odkurzania parkietów czy szczotka do jednoczesnego odkurzania, mycia oraz osuszania dbanie o wszelkiego rodzaju podłogi drewniane jest nie tylko niezmiernie łatwe, lecz także bezpieczne dla samych podłóg. Dla jeszcze większej wygody użytkowania model Multiclean... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
9. Berlinger Cyklon 3000
Berlinger Cyklon 3000
najniższa cena! w sklepie:225,00 zł
ODKURZACZ BEZWORKOWY MULTI CYKLON MAX 3000 Z REGULACJĄ MOCY SSANIA Odkurzacz MAX 3000 jest niezwykle... pokaż opis »
ODKURZACZ BEZWORKOWY MULTI CYKLON MAX 3000 Z REGULACJĄ MOCY SSANIA Odkurzacz MAX 3000 jest niezwykle stylowy, zaprojektowany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Technologia cyklonów zwalczy każdy brud, kurz czy sierść w mgnieniu oka. Kurz: nie; ma do pokonania oporu konwencjonalnego worka dla optymalizacji wydajności. Również niezwykle proste jest opróżnianie zbiornika. Z odkurzacza wylatuje oczyszczone powietrze. Patogeny takie jak bakterie, wirusy, roztocza, kurz: nie; mają szans z filtrem HEPA. Idealny odkurzacz dla alergików. Odkurzacz wyposażony w rewolucyjną technologię cyklonową. W czasie zapełniania się pojemnika na kurz system ten rozdziela powietrze i kurz we wnętrzu odkurzacza. Dzięki temu siła ssąca oraz wydajność urządzenia: nie; zmniejsza się. Wyjmowany filtr wylotowy można zmywać, co zapobiega powstawaniu brzydkich zapachów. Filtr HEPA zapewnia filtrację powietrza, zatrzymując zanieczyszczenia, co jest idealne dla alergików. Odkurzacz otrzymał kategorię A w skali energooszczędności, z mocy zaledwie 800W Zyklon ma wydajność odkurzaczy o mocy ssania nawet 3000W. Odkurzacz bezworkowy świetnie sprawdza się w przypadku takich powierzchni jak dywany, parkiet, glazura, laminat, panele podłogowe. Nadaje się do wszystkich rodajów podłóg. Zestaw zawiera 4 końcówki: -Szczotka do parkietu, marmuru i kamienia. - Dysza do podłóg nadaje się do dywanów i gładkich powierzchni podłogowych. -Wąska dysza doskonała do obić, czyszczenia wnętrz samochodów oraz trudno dostępnych zakamarków. -Dysza ze szczotką idealna do nierównych powierzchni, mebli, lamp, listw przypodłogowych, parapetów itp. PRODUKT JEST NOWY NIEUŻYWANY ORYGINALNIE ZAPAKOWANY BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA GWARANCJA 3 LATA!!! DOOR TO DOOR - I NIC SIĘ NIE MARTWISZ WYSYŁAMY KURIERA, KTÓRY ODBIERA PACZKE I DOSTARCZA DO SERWISU, A TY NIE PONOSISZ ŻADNYCH KOSZTÓW - NAJLEPSZY SERWIS W POLSCE ZBIORNIK - 2 LITROWY GŁOŚNOŚĆ... w 1 sklepie
Electrolux USALLER58
najniższa cena! w sklepie:898,00 zł
cena w sklepie:898,00 zł
cena w sklepie:899,00 zł
cena w sklepie:899,00 zł
Cicha praca:tak;Dominujący odcień:biały;Etykieta energetyczna:klasy A+++ - D;Filtr HEPA:nie;Funkcja... pokaż opis »
Cicha praca:tak;Dominujący odcień:biały;Etykieta energetyczna:klasy A+++ - D;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:automatyczne zwijanie kabla, miękkie kółka, technologia Silent Air Technology, wskaźnik zapełnienia worka, wyświetlacz LCD;Gwarancja:24 miesiące;Klasa energetyczna:A;Klasa reemisji kurzu:A;Klasa skuteczności odkurzania dywanów:B;Klasa skuteczności odkurzania podłóg twardych:A;Kolor:biało-szary;Linia odkurzacza:Ultra Silencer;Maksymalny czas pracy:0;Moc wejściowa:650 W;Model worka:s-bag;Napięcie akumulatora:0;Nazwa filtra:Allergy Plus;Opisy producenckie:przewodnik Electrolux;Pojemność worka/pojemnika:3,5 litra;Poziom hałasu:58 dB;Regulacja mocy ssania:przyciski;Roczne zużycie energii:24,4 kWh;Rodzaj worka:syntetyczny;Rury:metalowe-teleskopowe;Szczotka w wyposażeniu:ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów;Typ filtra:antyalergiczny;Typ odkurzacza:tradycyjny;Wymiary - głębokość:40,2 cm;Wymiary - szerokość:30,8 cm;Wymiary - wysokość:26,6 cm;Wyposażenie:2 worki, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, mini turboszczotka, rura teleskopowa, ssawka 3 w 1, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów, wąż ssący;Zasięg pracy:12 m;Zasilanie:230-240 V 50/60 Hz... Cicha praca:tak;Dominujący odcień:biały;Etykieta energetyczna:klasy A+++ - D;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Dodatkowe opcje:automatyczne zwijanie kabla, miękkie kółka, technologia Silent Air Technology, wskaźnik zapełnienia worka, wyświetlacz LCD;Gwarancja:24 miesiące;Klasa energetyczna:A;Klasa reemisji kurzu:A;Klasa skuteczności odkurzania dywanów:B;Klasa skuteczności odkurzania podłóg twardych:A;Barwa:biało-szary;Linia odkurzacza:Ultra Silencer;Maksymalny czas pracy:0;Moc wejściowa:650 W;Model worka:s-bag;Napięcie akumulatora:0;Nazwa filtra:Allergy Plus;Opisy producenckie:przewodnik Electrolux;Pojemność... w 4 sklepach

Popularne odkurzacze na Ceneo.pl:

Zelmer Odyssey ZVC307XT
Zelmer Odyssey ZVC307XT
w 50 sklepach
w cenie od 301,35 do 419,00 zł
kup najtaniej »
Dyson Cyclone V10 Absolute
Dyson Cyclone V10 Absolute
w 21 sklepach
w cenie od 2201,70 do 3179,25 zł
kup najtaniej »
Kärcher WD 3 1.629-801.0
Kärcher WD 3 1.629-801.0
w 69 sklepach
w cenie od 249,99 do 549,21 zł
kup najtaniej »
Xiaomi Roidmi F8 Cleaner
Xiaomi Roidmi F8 Cleaner
w 17 sklepach
w cenie od 1018,00 do 1799,99 zł
kup najtaniej »

Różnice cen tego samego produktu w różnych sklepach internetowych potrafią być ogromne. Jest to odczuwalne zwłaszcza przy zakupie sprzętów AGD do domu. Dlatego warto skorzystać z obiektywnych zestawień, takich jak prezentowane na tej stronie, aby nie przepłacać. Pamiętaj, kupując online masz 14 dni na zwrot każdego towaru w każdym sklepie.

Jeżli nie wiesz jeszcze co chcesz kupić, pomoże Ci w tym nasz ranking. Pomoże ci on zorientować się jakie są najbardziej pożądane i najlepsze odkurzacze.

Ostatnio komentowane:

lesbijka Znane lesbijki
smaku Ja też jestem znaną lesbijką. Może kiedyś dopiszą mnie do list. Chciałabym mieć kiedyś certyfikat lesbijki i legitymację jakąś, jak dowód osobisty, żeby mieć to formalnie jakoś w urzędach... opinia dodana 2019-04-30 23:11:13
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Rose Madder - King Stephen
d should provide a cushty support for any heel along with ankle.\nWakeboard basics vary in elasticity...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2019