Ranking opony zimowe kwiecień 2020

Ranking najlepsze opony zimowe, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2020-04-01

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

Goodride SW608 205/55 R16 91 H
najniższa cena! w sklepie:149,00 zł
cena w sklepie:149,00 zł
cena w sklepie:149,17 zł
cena w sklepie:149,29 zł
cena w sklepie:154,00 zł
Opony Goodride produkowane są w fabryce Hangzhou Zhongce Rubber Co.
Ltd w Chinach od 1958 roku.... pokaż opis »
Opony Goodride produkowane są w fabryce Hangzhou Zhongce Rubber Co.
Ltd w Chinach od 1958 roku. Posiadają normy ECE na Europę oraz DOT na Stany Zjednoczone. Wysoka jakość za przystępną cenę - dzięki realizowaniu tej polityki opony Goodride są sprzedawana z sukcesem na całym świecie, a roczne obroty producenta wynoszą ponad 4,48 biliona $. Firma Delticom AG to wyłączny dystrybutor marki na rynek niemiecki. Charakterystyka opony Goodride SW608: Kierunkowy bieżnik Duża ilość lamelek "Special Grip", które wgryzają się w śnieg Mieszanka "Special Compound" z dodatkiem krzemionki Znakomite odprowadzanie wody Stabilność w zakrętach na śliskiej nawierzchni bezusterkowość, dobre zachowanie na każdym typie nawierzchni i korzystna wartość to główne atuty opony Goodride SW608. Model jest znakomitym rozwiązaniem dla wszelkich kierowców, którzy od opony oczekują nie tylko bezpieczeństwa w trudnych, zimowych warunkach, lecz także jednostajnej i płynnej jazdy. Ogumienie powstało na bazie innowacyjnej mieszanki, która charakteryzuje się prawidłową sprężystością w niskich temperaturach. Sprawia,powiększa się powierzchnia styku opony z podłożem, a to prowadzi do ulepszonej przyczepności i spokój jazdy. Goodride SW608 została wyposażona w kierunkowy bieżnik, który jest często preferowany w oponach zimowych ze względu na swoje właściwości na śniegu, błocie i lodzie. Obfite rowki szybko i wyśmienicie odprowadzają wodę spod czoła opony oraz gwarantują sprawne osuszanie bieżnika. W rezultacie maleje ryzyko aquaplaningu, a bezpieczeństwo jazdy zostaje zachowane choćby w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Konstruktorzy zoptymalizowali kierunek lameli bieżnika, co pomogło w uzyskaniu świetnej trakcji i kontroli nad pojazdem w zimowych warunkach drogowych. Goodride SW608 zapewnia korzystną stabilność jazdy i szybką informacje pomiędzy kierowca a oponą. Samochód zachowuje... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
Goodride SW608 195/65 R15 91 H
najniższa cena! w sklepie:140,00 zł
cena w sklepie:140,00 zł
cena w sklepie:140,33 zł
cena w sklepie:140,39 zł
cena w sklepie:144,00 zł
Opony Goodride produkowane są w fabryce Hangzhou Zhongce Rubber Co.
Ltd w Chinach od 1958 roku.... pokaż opis »
Opony Goodride produkowane są w fabryce Hangzhou Zhongce Rubber Co.
Ltd w Chinach od 1958 roku. Posiadają normy ECE na Europę oraz DOT na Stany Zjednoczone. Wysoka jakość za przystępną cenę - dzięki realizowaniu tej polityki opony Goodride są sprzedawana z sukcesem na całym świecie, a roczne obroty producenta wynoszą ponad 4,48 biliona $. Firma Delticom AG to wyłączny dystrybutor marki na rynek niemiecki. Charakterystyka opony Goodride SW608: Kierunkowy bieżnik Duża ilość lamelek "Special Grip", które wgryzają się w śnieg Mieszanka "Special Compound" z dodatkiem krzemionki Znakomite odprowadzanie wody Stabilność w zakrętach na śliskiej nawierzchni niezawodność, prawidłowe zachowanie na każdym typie nawierzchni i prawidłowa cena to główne zalety opony Goodride SW608. Model jest rewelacyjnym rozwiązaniem dla wszystkich kierowców, którzy od opony oczekują nie tylko bezpieczeństwa w niełatwych, zimowych warunkach, ale także jednostajnej i płynnej jazdy. Ogumienie powstało na bazie innowacyjnej mieszanki, która cechuje się prawidłową elastycznością w niskich temperaturach. Sprawia,powiększa się powierzchnia styku opony z podłożem, a to prowadzi do ulepszonej przyczepności i spokój jazdy. Goodride SW608 została zaopatrzona w kierunkowy bieżnik, który jest niejednokrotnie preferowany w oponach zimowych ze względu na swoje cechy na śniegu, błocie i lodzie. Duże rowki prędko i świetnie odprowadzają wodę spod czoła opony, a także gwarantują wydajne osuszanie bieżnika. W konsekwencji maleje ryzyko aquaplaningu, a bezpieczeństwo jazdy zostaje zachowane choćby w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Konstruktorzy zoptymalizowali kierunek lameli bieżnika, co pomogło w uzyskaniu znakomitej trakcji i kontroli nad pojazdem w zimowych warunkach drogowych. Goodride SW608 zapewnia prawidłową stabilność jazdy i szybką dane pomiędzy kierowca a oponą. Samochód zachowuje... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
Goodride SW612 215/65 R16 109 R
najniższa cena! w sklepie:239,00 zł
cena w sklepie:239,00 zł
cena w sklepie:239,41 zł
cena w sklepie:239,49 zł
cena w sklepie:246,00 zł
Wszechstronna wydajność zimą do VANów i innych pojazdów użytkowych. Opona zimowa SW612 oferuje niezwykłe... pokaż opis »
Wszechstronna wydajność zimą do VANów i innych pojazdów użytkowych. Opona zimowa SW612 oferuje niezwykłe bezpieczeństwo dzięki doskonałej przyczepności, kierowalności i trakcji na śniegu, błocie i mokrej powierzchni. Goodride SW612 zapewnia komfortową jazdę i precyzyjne prowadzenie przy długiej żywotności bieżnika. GOODRIDE SW612 Goodride SW612 jest to opona zimowa asygnowana dla samochodw dostawczych. Dziki zastosowaniu innowacyjnych technologii otrzymalimy niezwykle dobry produkt w wietnej cenie. wykorzystane lamele wpywaj na zmniejszenie poziomu haasu. Masywne klocki bienika gwarantuj prawidłow przyczepno na rnych nawierzchniach choćby przy duych prdkociach. producent Goodride powstaa w roku 1958 r. Dzi moe poszczyci si produkcj 18,5 mln sztuk opon do samochodw osobowych i SUV; 8,9 mln sztuk opon do samochodw ciarowych i autobusw, oraz: 200 ty. Sztuk opon OTR i rolniczych. Produkcja obejmuje cznie opony do samochodw osobowych, samochodw ciarowych, opony przemysowe, opony rolnicze.obecnie opony Goodride mona znale praktycznie na kadym kontynencie. Producent wsppracujc z wieloma cenionymi orodkami bada i midzynarodowymi ekspertami, wypracowuje zintegrowane systemy, pozwalajce zaspokaja potrzeby Klientw w kadym kraju. Przyczynia si take do tego zacieniona wsppraca z producentami aut, dajca firmie szerszy wachlarz kompatybilnoci rozwiza. Firma spenia midzynarodowe standardy techniczne, a wykonane opony posiadaj atesty:US Departament of Transportation (DOT)Economic Commission of Europe (ECE)ISO9001:2000ISO14001:2004ISO/TSI 16949CCC (China) Inmetro (Brasil) więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
Goodride SW608 155/70 R13 75 T
najniższa cena! w sklepie:119,00 zł
cena w sklepie:119,00 zł
cena w sklepie:119,46 zł
cena w sklepie:119,59 zł
cena w sklepie:120,00 zł
Opony Goodride produkowane są w fabryce Hangzhou Zhongce Rubber Co.
Ltd w Chinach od 1958 roku.... pokaż opis »
Opony Goodride produkowane są w fabryce Hangzhou Zhongce Rubber Co.
Ltd w Chinach od 1958 roku. Posiadają normy ECE na Europę oraz DOT na Stany Zjednoczone. Wysoka jakość za przystępną cenę - dzięki realizowaniu tej polityki opony Goodride są sprzedawana z sukcesem na całym świecie, a roczne obroty producenta wynoszą ponad 4,48 biliona $. Firma Delticom AG to wyłączny dystrybutor marki na rynek niemiecki. Charakterystyka opony Goodride SW608: Kierunkowy bieżnik Duża ilość lamelek "Special Grip", które wgryzają się w śnieg Mieszanka "Special Compound" z dodatkiem krzemionki Znakomite odprowadzanie wody Stabilność w zakrętach na śliskiej nawierzchni bezusterkowość, prawidłowe zachowanie na każdym typie nawierzchni i prawidłowa wartość to główne mocne strony opony Goodride SW608. Model jest wyśmienitym rozwiązaniem dla wszelkich kierowców, którzy od opony oczekują nie tylko bezpieczeństwa w skomplikowanych, zimowych warunkach, ale także zrównoważonej i płynnej jazdy. Ogumienie powstało na bazie innowacyjnej mieszanki, która cechuje się prawidłową rozciągliwością w niskich temperaturach. Sprawia,powiększa się powierzchnia styku opony z podłożem, a to prowadzi do udoskonalonej przyczepności i spokój jazdy. Goodride SW608 została zaopatrzona w kierunkowy bieżnik, który jest niejednokrotnie preferowany w oponach zimowych ze względu na swoje atrybuty na śniegu, błocie i lodzie. Wielkie rowki szybko i wspaniale odprowadzają wodę spod czoła opony oraz gwarantują produktywne osuszanie bieżnika. W efekcie maleje ryzyko aquaplaningu, a bezpieczeństwo jazdy zostaje zachowane choćby w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Konstruktorzy zoptymalizowali kierunek lameli bieżnika, co pomogło w uzyskaniu świetnej trakcji i kontroli nad pojazdem w zimowych warunkach drogowych. Goodride SW608 zapewnia prawidłową stabilność jazdy i szybką dane między kierowca a oponą.... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
Goodride SW608 215/65 R16 98 H
najniższa cena! w sklepie:210,69 zł
cena w sklepie:210,79 zł
cena w sklepie:211,00 zł
cena w sklepie:211,00 zł
cena w sklepie:213,00 zł
Opony Goodride produkowane są w fabryce Hangzhou Zhongce Rubber Co.
Ltd w Chinach od 1958 roku.... pokaż opis »
Opony Goodride produkowane są w fabryce Hangzhou Zhongce Rubber Co.
Ltd w Chinach od 1958 roku. Posiadają normy ECE na Europę oraz DOT na Stany Zjednoczone. Wysoka jakość za przystępną cenę - dzięki realizowaniu tej polityki opony Goodride są sprzedawana z sukcesem na całym świecie, a roczne obroty producenta wynoszą ponad 4,48 biliona $. Firma Delticom AG to wyłączny dystrybutor marki na rynek niemiecki. Charakterystyka opony Goodride SW608: Kierunkowy bieżnik Duża ilość lamelek "Special Grip", które wgryzają się w śnieg Mieszanka "Special Compound" z dodatkiem krzemionki Znakomite odprowadzanie wody Stabilność w zakrętach na śliskiej nawierzchni bezusterkowość, prawidłowe zachowanie na każdym typie nawierzchni i korzystna wartość to główne atuty opony Goodride SW608. Model jest wyśmienitym rozwiązaniem dla wszelkich kierowców, którzy od opony oczekują nie tylko bezpieczeństwa w skomplikowanych, zimowych warunkach, lecz także zrównoważonej i płynnej jazdy. Ogumienie powstało na bazie nowoczesnej mieszanki, która cechuje się dobrą sprężystością w niskich temperaturach. Sprawia,rozszerza się powierzchnia styku opony z podłożem, a to prowadzi do udoskonalonej przyczepności i spokój jazdy. Goodride SW608 pozostała wyposażona w kierunkowy bieżnik, który jest niejednokrotnie preferowany w oponach zimowych ze względu na swoje parametry na śniegu, błocie i lodzie. Duże rowki ekspresowo i znakomicie odprowadzają wodę spod czoła opony oraz gwarantują skuteczne osuszanie bieżnika. Na skutek czego maleje ryzyko aquaplaningu, a bezpieczeństwo jazdy zostaje zachowane choćby w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Konstruktorzy zoptymalizowali kierunek lameli bieżnika, co pomogło w uzyskaniu idealnej trakcji i kontroli nad pojazdem w zimowych warunkach drogowych. Goodride SW608 zapewnia prawidłową stabilność jazdy i szybką dane między kierowca a oponą. Samochód... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
Goodride SW608 185/65 R14 86 H
najniższa cena! w sklepie:132,00 zł
cena w sklepie:132,00 zł
cena w sklepie:132,1 zł
cena w sklepie:132,19 zł
cena w sklepie:135,3 zł
Firma powstała w roku 1958 r. Dziś może poszczycić się produkcją 18,5 mln sztuk opon do samochodów osobowych... pokaż opis »
Firma powstała w roku 1958 r. Dziś może poszczycić się produkcją 18,5 mln sztuk opon do samochodów osobowych i SUV; 8,9 mln sztuk opon do samochodów ciężarowych i autobusów, oraz: 200 tyś. sztuk opon OTR i rolniczych. Produkcja obejmuje łącznie opony do samochodów osobowych, samochodów ciężarowych, opony przemysłowe, opony rolnicze. Firma powstała w roku 1958 r. Dziś może poszczycić się produkcją 18,5 mln sztuk opon do samochodów osobowych i SUV; 8,9 mln sztuk opon do samochodów ciężarowych i autobusów, oraz: 200 tyś. sztuk opon OTR i rolniczych. Produkcja obejmuje łącznie opony do samochodów osobowych, samochodów ciężarowych, opony przemysłowe, opony rolnicze. Opony Goodride produkowane są w fabryce Hangzhou Zhongce Rubber Co.
Ltd w Chinach od 1958 roku. Posiadają normy ECE na Europę oraz DOT na Stany Zjednoczone. Wysoka jakość za przystępną cenę - dzięki realizowaniu tej polityki opony Goodride są sprzedawana z sukcesem na całym świecie, a roczne obroty producenta wynoszą ponad 4,48 biliona $. Firma Delticom AG to wyłączny dystrybutor marki na rynek niemiecki. Charakterystyka opony Goodride SW608: Kierunkowy bieżnik Duża ilość lamelek "Special Grip", które wgryzają się w śnieg Mieszanka "Special Compound" z dodatkiem krzemionki Znakomite odprowadzanie wody Stabilność w zakrętach na śliskiej nawierzchni niezawodność, dobre zachowanie na każdym typie nawierzchni i prawidłowa cena to główne atuty opony Goodride SW608. Model jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich kierowców, którzy od opony oczekują nie tylko bezpieczeństwa w niełatwych, zimowych warunkach, ale także jednostajnej i płynnej jazdy. Ogumienie powstało na bazie innowacyjnej mieszanki, która charakteryzuje się dobrą elastycznością w niskich temperaturach. Powoduje,rozszerza się powierzchnia styku opony z podłożem, a to prowadzi do ulepszonej przyczepności i spokój jazdy. Goodride SW608... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
Goodride SW612 215/75 R16 113 Q
najniższa cena! w sklepie:215,00 zł
cena w sklepie:229,75 zł
cena w sklepie:229,85 zł
cena w sklepie:229,89 zł
cena w sklepie:230,00 zł
Wszechstronna wydajność zimą do VANów i innych pojazdów użytkowych. Opona zimowa SW612 oferuje niezwykłe... pokaż opis »
Wszechstronna wydajność zimą do VANów i innych pojazdów użytkowych. Opona zimowa SW612 oferuje niezwykłe bezpieczeństwo dzięki doskonałej przyczepności, kierowalności i trakcji na śniegu, błocie i mokrej powierzchni. Goodride SW612 zapewnia komfortową jazdę i precyzyjne prowadzenie przy długiej żywotności bieżnika. Marka Goodride jest jedną z popularniejszych marek niskobudżetowych, a swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim dobrym opiniom wśród klientów na rynkach Europy zachodniej oraz Stanów Zjednoczonych. Producent opon Goodride, dzięki produkcji około 15 milionów sztuk ogumienia rocznie, może pochwalić się miejscem w pierwszej dziesiątce największych światowych producentów opon. Produkty Goodride posiadają wszelkie certyfikaty (m.in. DOT, ECE, ISO9001:2000) potwierdzające nienaganną jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Wszechstronna wydajność zimą do VANów i innych pojazdów użytkowych. Opona zimowa SW612 oferuje niezwykłe bezpieczeństwo dzięki doskonałej przyczepności, kierowalności i trakcji na śniegu, błocie i mokrej powierzchni. Goodride SW612 zapewnia komfortową jazdę i precyzyjne prowadzenie przy długiej żywotności bieżnika. Firma powstała w roku 1958 r. Dziś może poszczycić się produkcją 18,5 mln sztuk opon do samochodów osobowych i SUV; 8,9 mln sztuk opon do samochodów ciężarowych i autobusów, oraz: 200 tyś. sztuk opon OTR i rolniczych. Produkcja obejmuje łącznie opony do samochodów osobowych, samochodów ciężarowych, opony przemysłowe, opony rolnicze. Marka Goodride jest jedną z popularniejszych marek niskobudżetowych, a swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim dobrym opiniom wśród klientów na rynkach Europy zachodniej oraz Stanów Zjednoczonych. Producent opon Goodride, dzięki produkcji około 15 milionów sztuk ogumienia rocznie, może pochwalić się miejscem w pierwszej dziesiątce największych światowych producentów opon. Produkty Goodride posiadają... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 8 sklepach »
Goodride SW608 215/50 R17 95 V
najniższa cena! w sklepie:177,00 zł
cena w sklepie:177,01 zł
cena w sklepie:183,00 zł
cena w sklepie:183,00 zł
cena w sklepie:183,13 zł
Opony Goodride produkowane są w fabryce Hangzhou Zhongce Rubber Co.
Ltd w Chinach od 1958 roku.... pokaż opis »
Opony Goodride produkowane są w fabryce Hangzhou Zhongce Rubber Co.
Ltd w Chinach od 1958 roku. Posiadają normy ECE na Europę oraz DOT na Stany Zjednoczone. Wysoka jakość za przystępną cenę - dzięki realizowaniu tej polityki opony Goodride są sprzedawana z sukcesem na całym świecie, a roczne obroty producenta wynoszą ponad 4,48 biliona $. Firma Delticom AG to wyłączny dystrybutor marki na rynek niemiecki. Charakterystyka opony Goodride SW608: Kierunkowy bieżnik Duża ilość lamelek "Special Grip", które wgryzają się w śnieg Mieszanka "Special Compound" z dodatkiem krzemionki Znakomite odprowadzanie wody Stabilność w zakrętach na śliskiej nawierzchni Opony Goodride produkowane są w fabryce Hangzhou Zhongce Rubber Co.
Ltd w Chinach od 1958 roku. Posiadają normy ECE na Europę oraz DOT na Stany Zjednoczone. Wysoka jakość za przystępną cenę - dzięki realizowaniu tej polityki opony Goodride są sprzedawana z sukcesem na całym świecie, a roczne obroty producenta wynoszą ponad 4,48 biliona $. Firma Delticom AG to wyłączny dystrybutor marki na rynek niemiecki. Charakterystyka opony Goodride SW608: Kierunkowy bieżnik Duża ilość lamelek "Special Grip", które wgryzają się w śnieg Mieszanka "Special Compound" z dodatkiem krzemionki Znakomite odprowadzanie wody Stabilność w zakrętach na śliskiej nawierzchni Firma powstała w roku 1958 r. Dziś może poszczycić się produkcją 18,5 mln sztuk opon do samochodów osobowych i SUV; 8,9 mln sztuk opon do samochodów ciężarowych i autobusów, oraz: 200 tyś. sztuk opon OTR i rolniczych. Produkcja obejmuje łącznie opony do samochodów osobowych, samochodów ciężarowych, opony przemysłowe, opony rolnicze. Opony Goodride wytworzone są w fabryce Hangzhou Zhongce Rubber Co., Ltd w Chinach od 1958 roku. Posiadają normy ECE na Europę oraz DOT na Stany Zjednoczone. Wysoka jakość za dostępną cenę - dzięki wykonywaniu tej... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
Goodride SW608 225/60 R16 98 H
najniższa cena! w sklepie:205,00 zł
cena w sklepie:205,00 zł
cena w sklepie:205,41 zł
cena w sklepie:205,43 zł
cena w sklepie:205,49 zł
Opony Goodride produkowane są w fabryce Hangzhou Zhongce Rubber Co.
Ltd w Chinach od 1958 roku.... pokaż opis »
Opony Goodride produkowane są w fabryce Hangzhou Zhongce Rubber Co.
Ltd w Chinach od 1958 roku. Posiadają normy ECE na Europę oraz DOT na Stany Zjednoczone. Wysoka jakość za przystępną cenę - dzięki realizowaniu tej polityki opony Goodride są sprzedawana z sukcesem na całym świecie, a roczne obroty producenta wynoszą ponad 4,48 biliona $. Firma Delticom AG to wyłączny dystrybutor marki na rynek niemiecki. Charakterystyka opony Goodride SW608: Kierunkowy bieżnik Duża ilość lamelek "Special Grip", które wgryzają się w śnieg Mieszanka "Special Compound" z dodatkiem krzemionki Znakomite odprowadzanie wody Stabilność w zakrętach na śliskiej nawierzchni Firma powstała w roku 1958 r. Dziś może poszczycić się produkcją 18,5 mln sztuk opon do samochodów osobowych i SUV; 8,9 mln sztuk opon do samochodów ciężarowych i autobusów, oraz: 200 tyś. sztuk opon OTR i rolniczych. Produkcja obejmuje łącznie opony do samochodów osobowych, samochodów ciężarowych, opony przemysłowe, opony rolnicze. niezawodność, prawidłowe zachowanie na każdym typie nawierzchni i korzystna wartość to główne mocne strony opony Goodride SW608. Model jest wspaniałym rozwiązaniem dla wszelkich kierowców, którzy od opony oczekują nie tylko bezpieczeństwa w skomplikowanych, zimowych warunkach, ale także jednostajnej i płynnej jazdy. Ogumienie powstało na bazie postępowej mieszanki, która cechuje się korzystną rozciągliwością w niskich temperaturach. Sprawia,zwiększa się powierzchnia styku opony z podłożem, a to prowadzi do udoskonalonej przyczepności i spokój jazdy. Goodride SW608 została wyekwipowana w kierunkowy bieżnik, który jest niejednokrotnie preferowany w oponach zimowych ze względu na swoje atrybuty na śniegu, błocie i lodzie. Wielkie rowki prędko i wspaniale odprowadzają wodę spod czoła opony i gwarantują wydajne osuszanie bieżnika. W wyniku czego maleje ryzyko aquaplaningu, a bezpieczeństwo... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
Goodride SW612 225/65 R16 112 R
najniższa cena! w sklepie:242,31 zł
cena w sklepie:243,97 zł
cena w sklepie:244,00 zł
cena w sklepie:244,00 zł
cena w sklepie:244,09 zł
Wszechstronna wydajność zimą do VANów i innych pojazdów użytkowych. Opona zimowa SW612 oferuje niezwykłe... pokaż opis »
Wszechstronna wydajność zimą do VANów i innych pojazdów użytkowych. Opona zimowa SW612 oferuje niezwykłe bezpieczeństwo dzięki doskonałej przyczepności, kierowalności i trakcji na śniegu, błocie i mokrej powierzchni. Goodride SW612 zapewnia komfortową jazdę i precyzyjne prowadzenie przy długiej żywotności bieżnika. Firma powstała w roku 1958 r. Dziś może poszczycić się produkcją 18,5 mln sztuk opon do samochodów osobowych i SUV; 8,9 mln sztuk opon do samochodów ciężarowych i autobusów, oraz: 200 tyś. sztuk opon OTR i rolniczych. Produkcja obejmuje łącznie opony do samochodów osobowych, samochodów ciężarowych, opony przemysłowe, opony rolnicze. Firma powstała w roku 1958 r. Dziś może poszczycić się produkcją 18,5 mln sztuk opon do samochodów osobowych i SUV; 8,9 mln sztuk opon do samochodów ciężarowych i autobusów, oraz: 200 tyś. sztuk opon OTR i rolniczych. Produkcja obejmuje łącznie opony do samochodów osobowych, samochodów ciężarowych, opony przemysłowe, opony rolnicze. GOODRIDE SW612 Goodride SW612 jest to opona zimowa przeznaczona dla samochodw dostawczych. Dziki zastosowaniu innowacyjnych technice otrzymalimy niezwykle korzystny towar w wietnej cenie. wykorzystane lamele wpywaj na zmniejszenie poziomu haasu. Masywne klocki bienika gwarantuj dobr przyczepno na rnych nawierzchniach choćby przy duych prdkociach. firma Goodride powstaa w roku 1958 r. Dzi moe poszczyci si produkcj 18,5 mln sztuk opon do samochodw osobowych i SUV; 8,9 mln sztuk opon do samochodw ciarowych i autobusw, oraz: 200 ty. Sztuk opon OTR i rolniczych. Produkcja obejmuje cznie opony do samochodw osobowych, samochodw ciarowych, opony przemysowe, opony rolnicze.aktualnie opony Goodride mona znale praktycznie na kadym kontynencie. Producent wsppracujc z wieloma cenionymi orodkami bada i midzynarodowymi ekspertami, wypracowuje zintegrowane systemy, pozwalajce zaspokaja potrzeby Klientw w kadym... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »

Może zainteresować Cię też ranking:

  1. opony całoroczne
  2. opony letnie

Ostatnio komentowane:

erotyka Fitness intymny kobiet
wiktoria19 Polecam fajną stronkę gdzie można zobaczyć filmy jeszcze przed premiera: filmowyhit.pl opinia dodana 2020-03-30 22:35:09
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Lesbos - Lis Renata
\"Lesbos\" Renaty Lis to dla mnie brakująca podstawa, kanon myśli lesbijskiej w kulturze polskiej....
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020