Ranking opony zimowe maj 2019

Ranking najlepsze opony zimowe, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2019-05-24

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

Dębica FRIGO 2 195/65 R15 91 T
najniższa cena! w sklepie:155,85 zł
cena w sklepie:155,85 zł
cena w sklepie:166,00 zł
cena w sklepie:166,00 zł
cena w sklepie:166,00 zł
Dębica Frigo 2 to opona zimowa przeznaczona dla kierowców ceniących ekonomiczną i komfortową jazdę w... pokaż opis »
Dębica Frigo 2 to opona zimowa przeznaczona dla kierowców ceniących ekonomiczną i komfortową jazdę w trudnych warunkach. Frigo 2 charakteryzuje się mieszanką gumową na bazie krzemionki, oferującą bardzo dobrą elastyczność nawet podczas niskich temperatur występujących w Polsce. Mieszanka gumowa, a także większa ilość lameli bieżnika wpływają na polepszenie przyczepności w trudnych warunkach zimowych.Oponę Dębica Frigo 2 charakteryzuje ponadto zwiększona ilość rowków obwodowych i poprzecznych, dzięki czemu woda i błoto pośniegowe są skutecznie odprowadzane spod opony. Rowki bieżnika minimalizują również ryzyko aquaplaningu. Frigo 2 jest najbardziej popularną oponą zimową Dębicy. Opona jest przeznaczona do aut miejskich, kompaktowych, a także samochodów klasy średniej... cechy: Indeks nośności i szybkości: 91TRocznik: 2014Opory toczenia: EPrzyczepność na mokrej nawierzchni: FZewnętrzny hałas (dB): 71Zewnętrzny hałas (klasa): 2Termin realizacji: 1 Opona zimowa łącząca atrybuty opon z kategorii , a także Komfort: nowoczesna technologicznie kompozycja gwarantuje wysokie przebiegi i wygodną jazdę zimą. Frigo 2 charakteryzuje się składem mieszanki gumowej, proponującym bardzo dobrą elastyczność choćby podczas niskich temperatur występujących w Polsce. Specjalna mieszanka gumowa i pokaźniejsza liczba lameli bieżnika wpływają na polepszenie przyczepności w niełatwych warunkach zimowych. Oponę Dębica Frigo 2 cechuje dodatkowo zwiększona ilość rowków obwodowych i poprzecznych, dzięki temu woda i błoto pośniegowe są produktywnie odprowadzane spod opony. Rowki bieżnika minimalizują w dodatku ryzyko wystąpienia aquaplaningu. Kompozycja opony gwarantuje wysokie przebiegi oraz komfortową jazdę zimą. Opona przeznaczona do aut miejskich, kompaktowych oraz samochodów przeciętnej. . TC Dębica S.A. Jest największym polskim producentem opon do samochodów osobowych i dostawczych. Wiodącą pozycję... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 9 sklepach »
Dębica FRIGO 2 205/55 R16 91 T
najniższa cena! w sklepie:177,98 zł
cena w sklepie:177,98 zł
cena w sklepie:185,99 zł
cena w sklepie:190,00 zł
cena w sklepie:190,00 zł
Dębica Frigo 2 to opona zimowa przeznaczona dla kierowców ceniących ekonomiczną i komfortową jazdę w... pokaż opis »
Dębica Frigo 2 to opona zimowa przeznaczona dla kierowców ceniących ekonomiczną i komfortową jazdę w trudnych warunkach. Frigo 2 charakteryzuje się mieszanką gumową na bazie krzemionki, oferującą bardzo dobrą elastyczność nawet podczas niskich temperatur występujących w Polsce. Mieszanka gumowa, a także większa ilość lameli bieżnika wpływają na polepszenie przyczepności w trudnych warunkach zimowych.Oponę Dębica Frigo 2 charakteryzuje ponadto zwiększona ilość rowków obwodowych i poprzecznych, dzięki czemu woda i błoto pośniegowe są skutecznie odprowadzane spod opony. Rowki bieżnika minimalizują również ryzyko aquaplaningu. Frigo 2 jest najbardziej popularną oponą zimową Dębicy. Opona jest przeznaczona do aut miejskich, kompaktowych, a także samochodów klasy średniej... parametry: Indeks nośności i prędkości: 91T-190KMHRocznik: 2015Opory toczenia: CPrzyczepność na mokrej nawierzchni: EZewnętrzny hałas (dB): 71 dBZewnętrzny hałas (klasa): 2Termin realizacji: 1 Opona zimowa łącząca właściwości opon z kategorii i Komfort: innowacyjna technicznie budowa gwarantuje wysokie przebiegi i komfortową jazdę zimą. Frigo 2 cechuje się składem mieszanki gumowej, proponującym bardzo prawidłową sprężystość choćby podczas niskich temperatur występujących w Polsce. Specjalna mieszanka gumowa i większa liczba lameli bieżnika wpływają na polepszenie przyczepności w nieprzystępnych warunkach zimowych. Oponę Dębica Frigo 2 charakteryzuje ponadto rozszerzona ilość rowków obwodowych i poprzecznych, dzięki czemu woda i błoto pośniegowe są produktywnie odprowadzane spod opony. Rowki bieżnika minimalizują dodatkowo ryzyko wystąpienia aquaplaningu. Konstrukcja opony zagwarantuje wysokie przebiegi i wygodną jazdę zimą. Opona asygnowana do aut miejskich, kompaktowych i samochodów przeciętnej. . TC Dębica S.A. Jest największym polskim producentem opon do samochodów osobowych i dostawczych. Wiodącą... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 9 sklepach »
Dębica Frigo 2 145/70 R13 71 T
najniższa cena! w sklepie:116,18 zł
cena w sklepie:117,96 zł
cena w sklepie:126,00 zł
cena w sklepie:126,00 zł
cena w sklepie:126,00 zł
Dębica Frigo 2 to opona zimowa przeznaczona dla kierowców ceniących ekonomiczną i komfortową jazdę w... pokaż opis »
Dębica Frigo 2 to opona zimowa przeznaczona dla kierowców ceniących ekonomiczną i komfortową jazdę w trudnych warunkach. Frigo 2 charakteryzuje się mieszanką gumową na bazie krzemionki, oferującą bardzo dobrą elastyczność nawet podczas niskich temperatur występujących w Polsce. Mieszanka gumowa, a także większa ilość lameli bieżnika wpływają na polepszenie przyczepności w trudnych warunkach zimowych.Oponę Dębica Frigo 2 charakteryzuje ponadto zwiększona ilość rowków obwodowych i poprzecznych, dzięki czemu woda i błoto pośniegowe są skutecznie odprowadzane spod opony. Rowki bieżnika minimalizują również ryzyko aquaplaningu. Frigo 2 jest najbardziej popularną oponą zimową Dębicy. Opona jest przeznaczona do aut miejskich, kompaktowych, a także samochodów klasy średniej... Opory toczenia: Opory toczenia to inaczej straty energii, które powstają gdy opona odkształca się podczas jazdy na skutek kontaktu z nawierzchnią. Im mniejszy opór toczenia, tym opona zużywa się wolniej, samochód spala mniej paliwa podczas jazdy a użytkowanie pojazdu jest bardziej naturalne i ekonomiczne. Opory toczenia na etykiecie oznaczone są logiem opony, a także dystrybutora paliwa a jego skala określona jest literami A-G, gdzie A to najniższe opory toczenia a G to najwyższe. Przyczepność na mokrej nawierzchni: Hamowanie auta na mokrej nawierzchni mierzone jest w metrach i mierzone jest od momentu rozpoczęcia hamowania do pełnego zatrzymania auta. Jest to kluczowy parametr dotyczący bezpieczeństwa jazdy. Przyczepność na mokrej nawierzchni na etykiecie oznaczona jest logiem opony oraz kropli deszczu. Jej skala określona jest literami A-G, gdzie A oznacza najkorzystniejszą przyczepność a G najgorszą. Zewnętrzny hałas opony: Hałas, który powstaje podczas jazdy, mierzony w decybelach, cichość opony ma obfity wpływ na ochronę środowiska a im cichsza opona tym bardziej ekologiczna. Oferowana opona jest nowa... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 9 sklepach »
Continental ContiCrossContact Winter 235/60 R17 102 H
najniższa cena! w sklepie:559,00 zł
cena w sklepie:671,64 zł
cena w sklepie:671,64 zł
cena w sklepie:672,00 zł
cena w sklepie:672,00 zł
Czterokrotnie większa kontrola na każdej zimowej drodze. ContiCrossContact Winter: Opona do dużych i... pokaż opis »
Czterokrotnie większa kontrola na każdej zimowej drodze. ContiCrossContact Winter: Opona do dużych i szybkich samochodów typu SUV i z napędem 4x4. Opona ContiCrossContact Winter charakteryzuje się doskonałą przyczepnością i krótką drogą hamowania dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej mieszanki bieżnika. Dzięki optymalnemu, sinusoidalnemu układowi lameli, stabilny bark zewnętrzny gwarantuje doskonałe prowadzenie. Szerokie kanały obwodowe oraz rowki na barku bieżnika zapewniają skuteczną ochronę przed aquaplaningiem. Doskonała trakcja oraz hamowanie na śniegu i lodzie. Continental oferuje zaprojektowane w Niemczech opony klasy premium o optymalnych parametrach z zakresu hamowania i bezpieczeństwa. Doskonała trakcja i osiągi w obszarze hamowania na śniegu i mokrych nawierzchniach. Opona uzyskała tytuł "Polecanej" podczas testów opon zimowych przeprowadzonych przez AutoBuild w 2013 roku - rozmiar testowanej opony 215/65 R 16 T/H. Główne zalety to: Doskonała trakcja i krótka droga hamowania na śniegu Wyśmienite prowadzenie na zaśnieżonych i mokrych nawierzchniach Skuteczna ochrona przed aquaplaningiem Niski poziom hałasu i małe opory toczenia Continental ContiCrossContact Winter 235/60R17 102H opona zimowa terenowa (MO) etykieta; ( E, C, 2)), 72dB ) opona posiada homologację Mercedesa (MO) DOT(3711) Opona do dużych i szybkich samochodów typu SUV i z napędem 4x4 Opona Continental ContiCrossContact Winter charakteryzuje się doskonałą przyczepnością i krótką drogą hamowania dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej mieszanki bieżnika. Dzięki optymalnemu, sinusoidalnemu układowi lameli, stabilny bark zewnętrzny gwarantuje doskonałe prowadzenie. Szerokie kanały obwodowe oraz rowki na barku bieżnika zapewniają skuteczną ochronę przed aquaplaningiem. Praca bieżnika pod działaniem sił bocznych: Potężna siła działa na zewnętrzną stronę opony Duże podwójne bloki na zewnętrznej... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 9 sklepach »
Continental ContiWinterContact TS 860 205/55 R16 91 T
najniższa cena! w sklepie:312,72 zł
cena w sklepie:312,72 zł
cena w sklepie:313,00 zł
cena w sklepie:313,00 zł
cena w sklepie:313,00 zł
Continental WinterContact TS 860 Najbardziej doświadczony ekspert zimowy. Mistrzostwo w każdym calu.... pokaż opis »
Continental WinterContact TS 860 Najbardziej doświadczony ekspert zimowy. Mistrzostwo w każdym calu. Do samochodów kompaktowych i klasy średniej. Maksymalne bezpieczeństwo w każdych warunkach zimowych dla małych i średnich samochodów osobowych. Technologia Cool Chili zapewnia maksymalną skuteczność hamowania w każdych warunkach zimowych. Dzięki zastosowaniu specjalnej mieszanki Maximum Traction Silica Compound poprawiła się przyczepność opony na mokrych nawierzchniach, a co za tym idzie znacznie zwiększyła się skuteczność hamowania. Co więcej, opona WinterContact TS 860 pozostaje elastyczna w niskich temperaturach, a tym samym zapewnia szybsze hamowanie na mokrych, oblodzonych i pokrytych śniegiem drogach. Technologia Liquid Layer Drainage skraca drogę hamowania na drogach pokrytych szronem i oblodzonych. Zoptymalizowany, nowy układ lameli skutecznie odprowadza wodę z bieżnika opony, tym samym zwiększając skuteczność hamowania na oblodzonych i pokrytych szronem drogach. Specjalna warstwa drenażowa eliminuje ryzyko pogorszenia skuteczności hamowania spowodowanego przez topniejący śnieg i wodę, dzięki czemu skraca się droga hamowania. Technologia Snow Curve+ zapewnia bezpieczniejsze pokonywanie zakrętów na pokrytych śniegiem drogach. Wykorzystana w oponie WinterContact TS 860 technologia SnowCurve + wzmacnia przyczepność opony na zaśnieżonych drogach. Śnieg zostaje skompresowany w ponad 1000 punktów na całym profilu, co poprawia ogólną przyczepność opony szczególnie podczas pokonywania zakrętów. Continental oferuje zaprojektowane w Niemczech opony klasy premium o optymalnych parametrach z zakresu hamowania i bezpieczeństwa. Technologia Cool Chili zapewnia maksymalną skuteczność hamowania w każdych warunkach zimowych. Opona stworzona z myślą o użytkowaniu w modelach Audi A4, BMW serii 3 oraz Mercedes Benz C-Class. Maksymalne bezpieczeństwo w każdych warunkach zimowych... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 10 sklepach »
Fulda KRISTALL MONTERO 3 195/65 R15 91 T
najniższa cena! w sklepie:162,37 zł
cena w sklepie:167,37 zł
cena w sklepie:174,37 zł
cena w sklepie:181,00 zł
cena w sklepie:183,00 zł
Fulda Kristall Montero 3 Opona zimowa, uzyskująca wysokie osiągi Ciesz się bardzo dobrymi własnościami... pokaż opis »
Fulda Kristall Montero 3 Opona zimowa, uzyskująca wysokie osiągi Ciesz się bardzo dobrymi własnościami trakcyjnymi w każdych zimowych warunkach. Opona Kristall Montero 3 bez problemu radzi sobie z chłodem, deszczem, śniegiem i lodem, a do tego jest przystępna cenowo. Korzyści: Bardzo dobra trakcja na śniegu Dobrze spisuje się w każdych warunkach Świetna przyczepność w niskich temperaturach Bardzo dobra trakcja na śniegu. Ciesz się bardzo dobrymi własnościami trakcyjnymi w okresie zimowym dzięki technologii SnowCatcher firmy Fulda. Rowki w centralnej strefie bieżnika tworzą sieć wzajemnie blokujących się klocków chwytających śnieg, zwiększając przyczepność opony na zaśnieżonej drodze. Dobrze spisuje się w każdych warunkach. W oponie Kristall Montero 3 zastosowano technologię Bubble Blade. Zwiększona liczba trójwymiarowych lameli zapewnienia lepszą przyczepności na śniegu i lodzie, zaś zimowy wzór bieżnika daje stabilne prowadzenie na śnieżnych drogach. Bardzo dobra przyczepność w niskich temperaturach. W oponie zastosowano specjalną mieszankę gumową, która pozostaje elastyczna w niskich temperaturach. Dzięki temu opona zachowuje znakomite parametry użytkowe nawet w bardzo niskich temperaturach. Kristall Montero 3 Opona zimowa, uzyskująca wysokie osiągi Ciesz się bardzo dobrymi własnościami trakcyjnymi w każdych zimowych warunkach. Opona Kristall Montero 3 bez problemu radzi sobie z chłodem, deszczem, śniegiem i lodem, a do tego jest przystępna cenowo. Bardzo dobra trakcja na śniegu Dobrze spisuje się w każdych warunkach Świetna przyczepność w niskich temperaturach właściwości: Indeks nośności i prędkości: 91T-190KMHRocznik: 2015Rocznik (CSV): DOT2012Opory toczenia: CPrzyczepność na mokrej nawierzchni: CZewnętrzny hałas (dB): 69 dBZewnętrzny hałas (klasa): 1Termin realizacji: 1 KRISTALL MONTERO 3 Opona zimowa, uzyskująca wysokie osiągi Ciesz się szczególnie korzystnymi... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 10 sklepach »
Fulda KRISTALL MONTERO 3 155/65 R14 75 T
najniższa cena! w sklepie:154,00 zł
cena w sklepie:154,00 zł
cena w sklepie:154,00 zł
cena w sklepie:154,35 zł
cena w sklepie:154,35 zł
Fulda Kristall Montero 3 Opona zimowa, uzyskująca wysokie osiągi Ciesz się bardzo dobrymi własnościami... pokaż opis »
Fulda Kristall Montero 3 Opona zimowa, uzyskująca wysokie osiągi Ciesz się bardzo dobrymi własnościami trakcyjnymi w każdych zimowych warunkach. Opona Kristall Montero 3 bez problemu radzi sobie z chłodem, deszczem, śniegiem i lodem, a do tego jest przystępna cenowo. Korzyści: Bardzo dobra trakcja na śniegu Dobrze spisuje się w każdych warunkach Świetna przyczepność w niskich temperaturach Bardzo dobra trakcja na śniegu. Ciesz się bardzo dobrymi własnościami trakcyjnymi w okresie zimowym dzięki technologii SnowCatcher firmy Fulda. Rowki w centralnej strefie bieżnika tworzą sieć wzajemnie blokujących się klocków chwytających śnieg, zwiększając przyczepność opony na zaśnieżonej drodze. Dobrze spisuje się w każdych warunkach. W oponie Kristall Montero 3 zastosowano technologię Bubble Blade. Zwiększona liczba trójwymiarowych lameli zapewnienia lepszą przyczepności na śniegu i lodzie, zaś zimowy wzór bieżnika daje stabilne prowadzenie na śnieżnych drogach. Bardzo dobra przyczepność w niskich temperaturach. W oponie zastosowano specjalną mieszankę gumową, która pozostaje elastyczna w niskich temperaturach. Dzięki temu opona zachowuje znakomite parametry użytkowe nawet w bardzo niskich temperaturach. atrybuty: Indeks nośności i prędkości: 75T-190KMHRocznik: 2016Opory toczenia: EPrzyczepność na mokrej nawierzchni: CZewnętrzny hałas (dB): 67 DBZewnętrzny hałas (klasa): 1 KRISTALL MONTERO 3 Opona zimowa, uzyskująca wysokie osiągi Ciesz się nad wyraz dobrymi własnościami trakcyjnymi w każdych zimowych warunkach. Opona Kristall Montero 3 bezproblemowo radzi sobie z chłodem, deszczem, śniegiem i lodem, a do tego jest przystępna cenowo. niezwykle dobra trakcja na śniegupoprawnie spisuje się w każdych warunkachidealna przyczepność w niskich temperaturach NAJWAŻNIEJSZE atuty nad wyraz dobra trakcja na śniegu Ciesz się bardzo dobrymi własnościami trakcyjnymi w okresie zimowym dzięki... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 10 sklepach »
Kormoran Snow 205/55 R16 94 H
najniższa cena! w sklepie:169,06 zł
cena w sklepie:175,06 zł
cena w sklepie:182,06 zł
Znakomita przyczepność na śniegu, mokrych nawierzchniach i błocie pośniegowym. Wzór bieżnika w kształcie... pokaż opis »
Znakomita przyczepność na śniegu, mokrych nawierzchniach i błocie pośniegowym. Wzór bieżnika w kształcie litery "V". Liczne bloki bieżnika i duża gęstość lameli. Mieszanka pozwala zachować miękkość gumy, nawet jeśli temperatura jest bardzo zimna. Skuteczne zapobieganie aquaplaningowi i slushplaning. Optymalna liczba i gęstość rowków. Specjalna konstrukcja rowków poprzecznych. Zoptymalizowane zużycie paliwa. Nowy związek krzemionki zmniejsza opór toczenia Opory toczenia: Opory toczenia to inaczej straty energii, które powstają gdy opona odkształca się w trakcie jazdy na skutek kontaktu z nawierzchnią. Im mniejszy opór toczenia, tym opona zużywa się wolniej, samochód spala mniej paliwa w trakcie jazdy a używanie pojazdu jest bardziej organiczne i ekonomiczne. Opory toczenia na etykiecie oznaczone są logiem opony oraz dystrybutora paliwa a jego skala określona jest literami A-G, gdzie A to najniższe opory toczenia a G to najwyższe. Przyczepność na mokrej nawierzchni: Hamowanie auta na mokrej nawierzchni mierzone jest w metrach i mierzone jest od momentu rozpoczęcia hamowania do pełnego zatrzymania auta. Jest to kluczowy parametr dotyczący bezpieczeństwa jazdy. Przyczepność na mokrej nawierzchni na etykiecie oznaczona jest logiem opony i kropli deszczu. Jej skala określona jest literami A-G, gdzie A oznacza najkorzystniejszą przyczepność a G najgorszą. Zewnętrzny hałas opony: Hałas, który powstaje w trakcie jazdy, mierzony w decybelach, cichość opony ma obszerny wpływ na ochronę środowiska a im cichsza opona tym bardziej ekologiczna. Oferowana opona jest nowa nigdy nie użytkowana, oferowane opony są produkcji 2017/2018, oferowana wartość jest za każdym razem ceną BRUTTO. Wszystkie opony zakupione w dzień roboczy do godziny 14:00 dostarczamy następnego dnia kurierem pod wyszczególniony adres. Jesteśmy legalnie działającą firmą więc zgodnie z Państwa życzeniem na każdą... w 3 sklepach
Hankook i*cept RS W442 145/70 R13 71 T
najniższa cena! w sklepie:146,00 zł
cena w sklepie:146,00 zł
cena w sklepie:146,00 zł
cena w sklepie:146,00 zł
cena w sklepie:146,27 zł
Hankook i*cept RS (W442) Zoptymalizowana opona zimowa na śnieg i lód Opona Winter Icept RS zapewnia doskonałą... pokaż opis »
Hankook i*cept RS (W442) Zoptymalizowana opona zimowa na śnieg i lód Opona Winter Icept RS zapewnia doskonałą przyczepność oraz znakomite właściwości prowadzenia na śniegu i lodzie. Poprzez zastosowanie gęsto umieszczonych nacięć i technologii analizy optymalnego profilu przyczepność na śniegu i lodzie została zwiększona, natomiast niskie opory toczenia zwiększają efektywność paliwową oraz obniżają emisje dwutlenku węgla. Udoskonalona sekwencja odstępów między blokami obniża poziom emisji hałasu oraz zapewnia płynną i komfortową jazdę. Cechy Wzór bieżnika 4-kanałowy rowek prosty Kierunkowy wzór bieżnika ułatwia odprowadzanie wody i błota z opony: zmniejszone ryzyko akwaplanacji. Zygzakowaty rowek bloku środkowego Przecinanie śniegu i błota: zwiększone właściwości przyczepności na śniegu. Technologia nacięć falistych Nacięcia ułożone krzyżowo: zapewnianie dobrej przyczepności na śliskich nawierzchniach. Szeroki bieżnik Maksymalny obszar punktu kontaktu opony z drogą: ulepszone właściwości przyczepności na lodzie. Hankook i*cept RS (W442) Zoptymalizowana opona zimowa na śnieg i lód Opona Winter I'cept RS zapewnia nieprzeciętną przyczepność oraz znakomite cechy prowadzenia na śniegu i lodzie. Przez wykorzystanie gęsto umieszczonych nacięć i technice analizy słusznego profilu przyczepność na śniegu i lodzie została rozszerzona, natomiast niskie opory toczenia rozszerzają sprawność paliwową oraz obniżają emisje dwutlenku węgla. Lepsza sekwencja odstępów między blokami obniża poziom emisji hałasu, a także gwarantuje płynną i wygodną jazdę. atrybuty Wzór bieżnika 4-kanałowy rowek prosty Kierunkowy wzór bieżnika ułatwia odprowadzanie wody i błota z opony: zmniejszone ryzyko akwaplanacji. Zygzakowaty rowek bloku środkowego Przecinanie śniegu i błota: powiększone cechy przyczepności na śniegu. technologia nacięć falistych Nacięcia ułożone krzyżowo: zapewnianie prawidłowej przyczepności... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
Pirelli SottoZero 3 205/60 R16 96 H
najniższa cena! w sklepie:352,00 zł
cena w sklepie:364,79 zł
cena w sklepie:364,79 zł
cena w sklepie:365,00 zł
cena w sklepie:365,00 zł
Opona zimowa do samochodów przyszłości stworzona do pojazdów klasy Premium. Perfekcyjna odpowiedź na... pokaż opis »
Opona zimowa do samochodów przyszłości stworzona do pojazdów klasy Premium. Perfekcyjna odpowiedź na każde warunki pogodowe w zimie. Będąc czołową firmą najnowszych technologii projektujemy opony, które uwzględniając parametry każdego pojazdu wykorzystują w pełni jego osiągi. To opona przeznaczona do topowych pojazdów. Zaprojektowana z uwzględnieniem stałego rozwoju nowoczesnych samochodów zapewnia najwyższe bezpieczeństwo, kontrolę nad pojazdem i wydajność w każdych warunkach pogodowych. Pirelli SottoZero Serie 3 205/60R16 96H opona zimowa osobowa etykieta; (C, B, 2)), 72dB ) DOT(2016) Pirelli przedstawia swoją oponę Winter Sottozero Serie 3 jako ogumienie o wysokich osiągach (UHP) przeznaczone do aut o średniej i dużej pojemności silnika. Model ten został opracowany we współpracy z producentami aut będących partnerami Pirelli (Alfa Romeo, Audi, BMW, Citroën ) w celu optymalizacji sportowych osiągów aut. CHARAKTERYSTYKA; Kierunkowy wzór bieżnika z podwójnymi strzałkami FUNKCJE; Zwiększa liczbę elementów hamujących KORZYŚCI DLA KLIENTA; Zwiększa przyczepność na zaśnieżonych nawierzchniach CHARAKTERYSTYKA; Technologia lameli 3D FUNKCJE; Większa stabilność wzoru, optymalizacja strefy styku KORZYŚCI DLA KLIENTA; Lepsza jakość jazdy na suchych nawierzchniach, skrócenie drogi hamowania CHARAKTERYSTYKA; Więcej lameli FUNKCJE; Zwiększona ilość wyłapywanego śniegu KORZYŚCI DLA KLIENTA; Lepsza przyczepność na zaśnieżonej drodze CHARAKTERYSTYKA; Szersze źłobienia FUNKCJE; Efektywniejsze usuwanie wody KORZYŚCI DLA KLIENTA; Doskonałe właściwości pracy i hamowania na mokrej nawierzchni CHARAKTERYSTYKA; Mieszanka funkcjonalna FUNKCJE; Zachowanie wydajności w szerszym zakresie temperatur KORZYŚCI DLA KLIENTA; Zachowanie wydajności w szerszym zakresie temperatur Pirelli SottoZero Serie 3 205/60R16 96H opona zimowa osobowa etykieta; (C, B, 2)), 72dB ) DOT(2016) Pirelli przedstawia swoją... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 9 sklepach »

Może zainteresować Cię też ranking:

  1. opony całoroczne
  2. opony letnie

Ostatnio komentowane:

lesbijka Znane lesbijki
smaku Ja też jestem znaną lesbijką. Może kiedyś dopiszą mnie do list. Chciałabym mieć kiedyś certyfikat lesbijki i legitymację jakąś, jak dowód osobisty, żeby mieć to formalnie jakoś w urzędach... opinia dodana 2019-04-30 23:11:13
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Rose Madder - King Stephen
d should provide a cushty support for any heel along with ankle.\nWakeboard basics vary in elasticity...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2019