Ranking orbitreki marzec 2019, str. 19

Ranking najlepsze orbitreki, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2019-03-19

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

181. Bowflex BXE326
Bowflex BXE326
najniższa cena! w sklepie:10299,00 zł
182. Bowflex BXE226
Bowflex BXE226
najniższa cena! w sklepie:9299,00 zł
cena w sklepie:9299,00 zł
183. Tunturi C20 - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
Tunturi C20 - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
najniższa cena! w sklepie:2829,00 zł
Rower treningowy C20 Competence marki Tunturi zachwyca swoją cichą pracą, a jego ogromną zaletą są doskonałe... pokaż opis »
Rower treningowy C20 Competence marki Tunturi zachwyca swoją cichą pracą, a jego ogromną zaletą są doskonałe łożyska znajdujące się we wszystkich połączeniach. Hamulec magnetyczny zapewnia maksymalne obciążenie do 200 W. Rower treningowy C20 Competence marki Tunturi zachwyca swoją cichą pracą, a jego ogromną zaletą są doskonałe łożyska znajdujące się we wszystkich połączeniach. Hamulec magnetyczny zapewnia maksymalne obciążenie do 200 W. Trenażery eliptyczne to jedne z bardziej zawansowanych maszyn sportowych. W ostatnim czasie zyskały bardzo na popularności wśród osób chcących poprawić kondycję albo zrzucić zbędne kilogramy. Orbitrek spomiędzy maszyn fitness angażuje najwięcej grup mięśniowych i to zarówno dolne partie jak i górne. Pomiar pulsu poprzez sensory dotykowe Pomiar pulsu dokonywany jest przez sensory, które zamontowane są uchwytach urządzeń. Działanie tego układu pomiarowego jest nad wyraz proste. Wystarczy ścisnąć sensory obiema dłońmi, poczekać kilka sekund, aż na wyświetlaczu pojawi się wynik. Pomiar pulsu tą metodą obarczony jest błędem i wynik należy traktować jako orientacyjny. Program kontroli pulsu HR T-Pulse(TM) proponuje użytkownikowi bezusterkowy, inteligentny i kompletny program kontrolujący rytm bicia serca. T-Pulse(TM) jest unikatową koncepcją Tunturi, która umożliwia kontrolowanie bicia serca, której wcześniej nie było. Samoczynna regulacja dynamiczności treningu daje pewność, iż Twój puls nie przekroczy ustalonych granic. Konfiguracja i zmiana ustawień jest nad wyraz prosta i przystępna. Program motywujący Grupa tych programów asygnowana jest do prowadzenia treningu z elementami motywacji i współzawodnictwa. Wszelkie pomiary i analizy odbywają się samoczynnie we wszystkich programach z grupy Fitness Test. Ocena własnej kondycji jest obliczana, analizowana i podawana użytkownikowi, który może w sposób niezależny kontrolować postępy w treningu.... w 1 sklepie
Tunturi C85
najniższa cena! w sklepie:3799,00 zł
cena w sklepie:3799,00 zł
cena w sklepie:4085,00 zł
cena w sklepie:5849,99 zł
cena w sklepie:5949,01 zł
Wymiary: 199 x 74 x 166 cm, waga orbitreka 77 kg, waga koła zamachowego 36 kg. Ćwiczone mięśnie:dwugłowe... pokaż opis »
Wymiary: 199 x 74 x 166 cm, waga orbitreka 77 kg, waga koła zamachowego 36 kg. Ćwiczone mięśnie:dwugłowe uda, czworogłowe uda, łydki, pośladkowe, dwugłowe ramienia, trójgłowe ramienia, naramienne, klatki piersiowej, grzbietu;Funkcje komputera:Bluetooth, czas, dystans, kalorie, puls, pulsometr wbudowany w rączki, wejście USB, wyświetlacz LCD;Gwarancja:24 miesiące;Klasa urządzenia:HA - użytek domowy, rehabilitacja;Maksymalna waga użytkownika:150 kg;Pomiar tętna:tak;Regulacja oporu:tak;Rodzaj napędu:napęd przedni;Rodzaj oporu:elektromagnetyczny;Rolki transportowe:tak;Stopnie regulacji oporu:58-stopniowa;Waga:76,5 kg;Waga koła zamachowego:36 kg;Wymiary:199 x 74 x 166 cm Historia marki TUNTURI zaczęła się w 1922 roku, kiedy to bracia Harkke, otworzyli mały sklepik rowerowy, w Turku w Finlandii, którego głównym zadaniem była napraw i konserwacja bieżąca rowerów. W ciągu zaledwie kilku lat z małego sklepiku powstała fabryka rowerów która była niezwykle nowoczesna jak na tamte czasy. W lata pięćdziesiątych firma TUNTURI była liderem rynku motorowerów. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu marka TUNTURI zaczęła inwestować w rozwój produktów fitness. Od lat 70 ubiegłego stulecia TUNTURI jest uznanym na arenie międzynarodowej producentem sprzętu fitness. Obecnie produkty TUNTURI są dostępne w 40 krajach na całym świecie. Dzięki wielu patentom TUNTURI jest uznana na świecie za eksperta w dziedzinie urządzeń do ćwiczeń oraz fitness, oferują szeroką gamę produktów zarówno do ćwiczeń w domu jak i profesjonalnych siłowni. Cały czas doskonalą technologię, oraz specjalizują się w programach treningowych. LINIA SPRZĘTU TUNTURI ENDURANCE Jesteś profesjonalistą, Twoje życie ewoluuje wokół treningu, ćwiczysz często i intensywnie produkty linii ENDURANCE są przeznaczone właśnie dla ciebie. Tunturi Endurance jest solidnym sprzętem przystosowanych do hotelowych siłowni jak i fizjoterapii Specyfikacja... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Tunturi C80
najniższa cena! w sklepie:3499,00 zł
cena w sklepie:3755,00 zł
cena w sklepie:3793,00 zł
cena w sklepie:5249,00 zł
cena w sklepie:5259,00 zł
Historia marki TUNTURI zaczęła się w 1922 roku, kiedy to bracia Harkke, otworzyli mały sklepik rowerowy,... pokaż opis »
Historia marki TUNTURI zaczęła się w 1922 roku, kiedy to bracia Harkke, otworzyli mały sklepik rowerowy, w Turku w Finlandii, którego głównym zadaniem była napraw i konserwacja bieżąca rowerów. W ciągu zaledwie kilku lat z małego sklepiku powstała fabryka rowerów która była niezwykle nowoczesna jak na tamte czasy. W lata pięćdziesiątych firma TUNTURI była liderem rynku motorowerów. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu marka TUNTURI zaczęła inwestować w rozwój produktów fitness. Od lat 70 ubiegłego stulecia TUNTURI jest uznanym na arenie międzynarodowej producentem sprzętu fitness. Obecnie produkty TUNTURI są dostępne w 40 krajach na całym świecie. Dzięki wielu patentom TUNTURI jest uznana na świecie za eksperta w dziedzinie urządzeń do ćwiczeń oraz fitness, oferują szeroką gamę produktów zarówno do ćwiczeń w domu jak i profesjonalnych siłowni. Cały czas doskonalą technologię, oraz specjalizują się w programach treningowych. LINIA SPRZĘTU TUNTURI ENDURANCE Jesteś profesjonalistą, Twoje życie ewoluuje wokół treningu, ćwiczysz często i intensywnie produkty linii ENDURANCE są przeznaczone właśnie dla ciebie. Tunturi Endurance jest solidnym sprzętem przystosowanych do hotelowych siłowni jak i fizjoterapii.... Ćwiczone mięśnie:dwugłowe uda, czworogłowe uda, łydki, pośladkowe, dwugłowe ramienia, trójgłowe ramienia, naramienne, klatki piersiowej, grzbietu;Funkcje komputera:Bluetooth, czas, dystans, kalorie, prędkość, puls, pulsometr wbudowany w rączki, wejście USB, wyświetlacz LCD, 44 programy treningowe;Gwarancja:24 miesiące;Klasa urządzenia:HA - użytek domowy, rehabilitacja;Maksymalna waga użytkownika:150 kg;Pomiar tętna:tak;Regulacja kąta nachylenia kierownicy/uchwytu:nie;Regulacja oporu:tak;Rodzaj napędu:napęd tylny;Rodzaj oporu:elektromagnetyczny;Rolki transportowe:tak;Stopnie regulacji oporu:58-stopniowa;Waga:62,9 kg;Waga koła zamachowego:32 kg;Wymiary:148 x 67 x 164 cm... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Finnlo Maximum Spirit
najniższa cena! w sklepie:8499,00 zł
cena w sklepie:8499,00 zł
cena w sklepie:8499,00 zł
cena w sklepie:8499,00 zł
Intensywność treningu można szybko ustawić za pomocą pokrętła. Treningi można rozpocząć od razu bez zagłębiania... pokaż opis »
Intensywność treningu można szybko ustawić za pomocą pokrętła. Treningi można rozpocząć od razu bez zagłębiania się w instrukcje, ponieważ komputer jest przejrzysty i dziecinnie prosty w obsłudze. Na pierwszy rzut oka widoczne są: czas, liczba obrotów na minutę, dystans i tętno. Dzięki dodatkowo zakupionemu pasowi telemetrycznego możliwy jest również trening cardio zorientowany na tętno. Oprócz wyżej wymienionych funkcji orbitrek SPIRIT oferuje również nieporównywalny komfort biegu. Precyzyjne łożysko kulkowe i wiele detali konstrukcyjnych gwarantują bardzo wysokiej jakości treningi. Długość kroku wynosi 50 cm, a ruch jest płaski i jednocześnie chroniący stawy. Specjalnie wyprofilowane płozy SPIRIT-a są lekko nachylone do środka, dzięki temu stopy i całe ciało znajdują się w ergonomicznie prawidłowej pozycji treningowej. Koło zamachowe o wadze 18 kg zapewnia perfekcyjny opór i intensywny trening. Orbitrek został wyposażony w dwa uchwyty na bidon. Po zakończonym treningu urządzenie można łatwo przesunąć dzięki zamontowanym rolkom transportowym. Orbitrek został skonstruowany w taki sposób, że: nie; potrzebuje prądu, wyświetlacz jest zasilany bateriami.... Orbitrek Finnlo Maximum Spirit jest idealny dla wszystkich sportowców trenujących wytrzymałość. Orbitrek łączy klasyczny ruch orbitreka z napędem profesjonalnego roweru treningowego. Dodatkowo wyposażony jest w system Double-Transmission, który podwaja obroty tarczy w stosunku do tradycyjnych trenażerów cardio. Przy niewielkim oporze możliwe są bardzo wysokie obroty spalanie kalorii jest tym samym do 25% wyższe. Intensywność treningu można szybko ustawić za pomocą pokrętła. Treningi można rozpocząć od razu bez zagłębiania się w instrukcje, ponieważ komputer jest przejrzysty i dziecinnie prosty w obsłudze. Na pierwszy rzut oka widoczne są: czas, liczba obrotów na minutę, dystans i tętno. Dzięki dodatkowo... w 4 sklepach
inSPORTline Cruzz
najniższa cena! w sklepie:1879,00 zł
cena w sklepie:1879,00 zł
cena w sklepie:2049,00 zł
Orbitrek inSPORTline Cruzz to nowoczesny trenażer z bogatym wyposażeniem i zaawansowaną... pokaż opis »
Orbitrek inSPORTline Cruzz to nowoczesny trenażer z bogatym wyposażeniem i zaawansowaną funkcjonalnością. Niezawodny komputer z wyświetlaczem LCD jest łatwy w obsłudze i bardzo czytelny, co znacznie ułatwia wybór programów i regulację parametrów treningu. Ekran wyświetla wszelkie niezbędne informacje, takie jak: prędkość, czas, dystans, tętno i wiele innych. W pamięci komputera zapisano 12 programów użytkownika oraz program HRC, który dostosowuje obciążenie do tętna użytkownika, a tym samym, utrzymuje optymalne tempo treningu, najkorzystniejsze pod względem spalania tkanki tłuszczowej. Ze względu na s tabilną konstrukcję o nośności 120 kg, bogate wyposażenie i nowoczesny design, orbitrek inSPORTline Cruzz to doskonałe urządzenie do regularnego treningu. Model jest przeznaczony do użytku domowego i klubowego. Opis techniczny: Stabilna konstrukcja Magnetyczny system hamowania 7 kg koło zamachowe (dwukierunkowe) Elektroniczna kontrola obciążenia 16 stopni obciążenia Bezstopniowo oporność: 10-350 WATT System BeltDrive zapewnia cichą i płynną pracę Długość kroku: 42 cm Rozstaw kroku: 20 cm Gumowane stałe i ruchome uchwyty Czujnik tętna w uchwytach Komputer wyświetla: czas, prędkość, dystans, kalorie, puls 12 predefiniowanych programów Program HRC (regulacja obciążenia do aktualnego pulsu serca) Możliwość tworzenia użytkowników - U1-U4 Kolorowy wyświetlacz LCD Karta sieciowa Możliwość skompensowania nierówności podłogi Rolki do łatwego przenoszenia Maksymalny wzrost użytkownika: bez limitu Maksymalne obciążenie: 120 kg Wymiary po złożeniu: S58 x D145x W172 cm Waga: 46 kg Kategoria HC (wg EN957 ) - do użytku domowego Elektronicznie sterowane, regulowane pedały, program HRC, czujnik tętna, kolorowy wyświetlacz LCD, cicha praca. Orbitrek Cruzz marki Insportline! progresywne produkty producenta Insportline od zawsze wyznaczają nowy kierunek na... w 3 sklepach
inSPORTline Sarasota
najniższa cena! w sklepie:1049,00 zł
cena w sklepie:1049,00 zł
cena w sklepie:1089,00 zł
cena w sklepie:1089,00 zł
cena w sklepie:1089,00 zł
Ręcznie sterowany orbitrek, system magnetycznego hamowania, składany, czujnik tętna, cicha praca. Orbitrek... pokaż opis »
Ręcznie sterowany orbitrek, system magnetycznego hamowania, składany, czujnik tętna, cicha praca. Orbitrek inSPORTline Sarasota to ręcznie obsługiwany trenażer z szeregiem zaawansowanych funkcji. Czytelny wyświetlacz wskazuje czas, prędkość, dystans, puls, spalone kalorie i inne niezbędne informacje. Orbitrek jest wyposażony w 4-kilogramowe koło zamachowe oraz 8-stopniową regulację obciążenia. Dodatkowe atuty modelu to system wyrównywania nierówności powierzchni, antypoślizgowe stopnie i system BeltDrive, odpowiedzialny za maksymalnie cichą pracę urządzenia. Dzięki bogatej funkcjonalności i doskonałemu stosunkowi ceny do jakości, orbitrek inSPORTline Sarasota stał się bardzo popularnym sprzętem do domowego użytku. Opis techniczny: Magnetyczny system hamowania Ręczna kontrola obciążenia Koło zamachowe: 4 kg 8 stopni regulacji obciążenia Wysokiej jakości łożyska System BeltDrive zapewnia cichą i płynną pracę Wbudowane czujniki tętna w uchwytach Komputer wyświetla: czas ćwiczeń, prędkość, przebyty dystans, tętno, spalone kalorie Długość kroku: 32 cm Rozstaw: 23 cm Nośność: 110 kg Maksymalny wzrost użytkownika: 190 cm Wymiary: długość 116 cm x szerokość 63 cm x wysokość 158 cm Waga: 33 kg Kategoria HC (zgodnie z EN957 ) do użytku domowego Rozszerzona gwarancja! Dla tego produktu oferujemy rozszerzoną gwarancję. Produkt rekomendowany przez Petra Kopřiva, trenera inSPORTline: Regularny trening wspomaga utratę wagi i wzmacnia układ sercowo-naczyniowy. Ćwiczenia na orbitreku wzmacniają te partie mięśni: Orbitrek inSPORTline Sarasota to ręcznie obsługiwany trenażer z szeregiem zaawansowanych funkcji. Czytelny wyświetlacz wskazuje czas, prędkość, dystans, puls, spalone kalorie i inne niezbędne informacje. Orbitrek jest wyposażony w 4-kilogramowe koło zamachowe oraz 8-stopniową regulację obciążenia. Dodatkowe atuty modelu to system... w 3 sklepach
189. BH Fitness FDC20 GSG
BH Fitness FDC20 GSG
najniższa cena! w sklepie:5990,00 zł
Chcesz ostro trenować? Jesteś wysoki? To FDC20 STUDIO DUAL jest urządzeniem dla Ciebie. duża, solidna... pokaż opis »
Chcesz ostro trenować? Jesteś wysoki? To FDC20 STUDIO DUAL jest urządzeniem dla Ciebie. duża, solidna , a także długi krok (51cm) sprawia, że urządzenie jest wygodne dla osób wysokich oraz chcących aktywnie ćwiczyć.Stosunkowo nieznaczny rozstaw pedałów odzwierciedla naturalny sposób poruszania się.System inercyjny o masie 35kg, a także magnetyczny system oporu sprawia, że urządzenie działa płynnie i cicho.Model dostępny w wersji Dual, który po podłączeniu Dual Kit umożliwi przekształcenie urządzenia w model i.Concept i cieszenie się z przystępnych aplikacji treningowych. innowacyjne rozwiązanie pozwalające na komunikację urządzeń firmy BH z urządzeniami typu smartphone / tablet i to równocześnie z oprogramowaniem i.OS, jak i Android. Po ich podłączeniu pełnią one funkcję wyświetlacza, a zainstalowane w nich aplikacje czynią trening pokaźnie ciekawszym i bardziej produktywnym. atuty i.Concept: Ćwiczenie w oparciu o specjalistyczne programy treningoweDzielenie się własnymi osiągnięciami ze znajomymi za pośrednictwem portali społecznościowychOglądanie video i słuchanie ulubionej muzyki w trakcie treninguKorzystanie z możliwości jakie daje nam nasz smartphone albo tablet w trakcie treninguNudny domowy trening możemy przenieść w odległe zakątki świata czy urozmaicić o rywalizowanie z innym ćwiczącymi I.Concept ready! Aby przekształcić urządzenie cardio w model Concept, należy podłączyć do niego Dual Kit.Na Dual Kit składa się moduł Bluetooth i łącze USB, które po podłączeniu do wejścia USB w urządzeniu fitness przekształci je w model Concept. BH aby Kinomap Aplikacja oparta na lubianym oprogramowaniu Kinomap. Istnieje tysiące zróżnicowanych tras na całym świecie, które można pokonać bez wychodzenia z domu podczas treningu. Wystarczy uruchomić aplikację i przenieść się w wybrane miejsce na świecie. Urządzenie będzie automatycznie regulowało kąt nachylenia /... w 1 sklepie
190. York Fitness X-I 7000
York Fitness X-I 7000
najniższa cena! w sklepie:4699,00 zł
Ćwiczone mięśnie:dwugłowe uda, czworogłowe uda, łydki, pośladkowe, dwugłowe ramienia, trójgłowe ramienia,... pokaż opis »
Ćwiczone mięśnie:dwugłowe uda, czworogłowe uda, łydki, pośladkowe, dwugłowe ramienia, trójgłowe ramienia, naramienne, klatki piersiowej, grzbietu;Funkcje komputera:12 programów treningowych, czas, dystans, kalorie, możliwość podłączenia odtwarzacza MP3, puls, pulsometr wbudowany w rączki, wbudowane głośniki, wyświetlacz LCD;Gwarancja:24 miesiące;Klasa urządzenia:S - do profesjonalnego lub komercyjnego użytku;Maksymalna waga użytkownika:180 kg;Pomiar tętna:tak;Regulacja długości kroku:nie;Regulacja głębokości kroku:nie;Regulacja kąta nachylenia kierownicy/uchwytu:nie;Regulacja oporu:tak;Rodzaj napędu:napęd przedni;Rodzaj oporu:magnetyczny;Rolki transportowe:tak;Stopnie regulacji oporu:40-stopniowa;Waga:83,5 kg;Waga koła zamachowego:13,5 kg;Wymiary:170 x 64 x 185 cm Ćwiczone mięśnie:dwugłowe uda, czworogłowe uda, łydki, pośladkowe, dwugłowe ramienia, trójgłowe ramienia, naramienne, klatki piersiowej, grzbietu;Funkcje komputera:12 programów treningowych, czas, dystans, kalorie, możliwość podłączenia odtwarzacza MP3, puls, pulsometr wbudowany w rączki, wbudowane głośniki, wyświetlacz LCD;Gwarancja:24 miesiące;Klasa urządzenia:S - do profesjonalnego lub komercyjnego użytku;Maksymalna waga użytkownika:180 kg;Pomiar tętna:tak;Regulacja długości kroku:nie;Regulacja głębokości kroku:nie;Regulacja kąta nachylenia kierownicy/uchwytu:nie;Regulacja oporu:tak;Rodzaj napędu:napęd przedni;Rodzaj oporu:magnetyczny;Rolki transportowe:tak;Stopnie regulacji oporu:40-stopniowa;Waga:83,5 kg;Waga koła zamachowego:13,5 kg;Wymiary:170 x 64 x 185 cm Trenażer elektromagnetyczny X I 7000 ma obszerny zakres regulacji obciążenia i bogate wyposażenie. Dzięki temu będziesz mógł dopasować cechy i funkcje urządzenia do własnych potrzeb. Umiejscowienie korpusu z przodu urządzenia, a także płozy zlokalizowane blisko siebie sprawiają, iż trening jest szczególnie wygodny, choćby w przypadku wysokich użytkowników.... w 1 sklepie

Ostatnio komentowane:

news Bycie gejem na Kaukazie - film online.
RysioPyyysio Mimo skali kampanii karnej żaden z Czeczenów nie zwrócił się do rosyjskich organów ścigania z oskarżeniem.😜 opinia dodana 2019-02-19 13:19:56
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Rose Madder - King Stephen
d should provide a cushty support for any heel along with ankle.\nWakeboard basics vary in elasticity...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2019