Ranking sokowirówki kwiecień 2024

Ranking najlepsze sokowirówki, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2024-04-25

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

Sokowirówka BASS POLSKA BH10251
najniższa cena! w sklepie:237,15 zł
Wyciskarka wolnoobrotowa BASS BH10251 poradzi sobie z każdym owocem i warzywem, dzięki dużemu otworowi... pokaż opis »
Wyciskarka wolnoobrotowa BASS BH10251 poradzi sobie z każdym owocem i warzywem, dzięki dużemu otworowi zaoszczędzisz czas na krojeniu, natomiast sitko z drobnymi oczkami odcedzi cały sok z miąższu. Wyciskarka wolnoobrotowa BASS BH10251 poradzi sobie z każdym owocem i warzywem, dzięki pokaźnemu otworowi zaoszczędzisz czas na krojeniu, natomiast sitko z minimalnymi oczkami odcedzi cały sok z miąższu.... w 3 sklepach
Sokowirówka Bosch MES3500
najniższa cena! w sklepie:429,00 zł
Dodatkowe opcje:blokada kapania, blokada przy nieprawidłowym złożeniu;Gwarancja:24 miesiące;Barwa:srebrny;Ilość... pokaż opis »
Dodatkowe opcje:blokada kapania, blokada przy nieprawidłowym złożeniu;Gwarancja:24 miesiące;Barwa:srebrny;Ilość poziomów obrotów:2;Moc:700 W;Możliwość czyszczenia elementów w zmywarce:tak;Zbiornik na sok:tak;Pojemność zbiornika na miąższ:2 l;Regulowanie obrotów:mechaniczna-skokowa;Seria wariantowanie:Bosch MES2;Szerokość otworu wsadowego:73 mm;Wymieniany pojemnik na miąższ:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, pojemnik na miąższ, pojemnik na sok, popychacz, szczoteczka;Zasilanie:230-240 V 50/60 Hz Sokowirówka Bosch MES3500 Otwór XL 700W DripStop Bardzo mocna sokowirówka z możliwością przetwarzania całych owoców bez konieczności krojenia: szybka i łatwa w obsłudze NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY: Elementy z tworzywa sztucznego są wolne od BPA, dzięki czemu są gwarancją zdrowia i bezpieczeństwa. Bardzo szybkie rezultaty nawet w przypadku twardych owoców i warzyw dzięki potężnej mocy silnika i regulacji prędkości. Łatwe utrzymanie w czystości - wszystkie elementy poza blokiem z silnikiem nadają się do mycia w zmywarce Wylot soku z blokadą DripStop zapobiegającą kapaniu pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy. Sitko ze stali szlachetnej pozwalające na dokładne wyciśnięcie soku z owoców i warzyw Części z tworzywa sztucznego niezawierające BPA dla zdrowego i bezpiecznego przygotowywania soków. Ciesz się przygotowaniami ze spokojem! Wszystkie elementy plastikowe, które mogą mieć kontakt z żywnością,: nie; zawierają BPA. Dzięki tworzywom wolnym od BPA przygotowywanie sokówjest zdrowe, bezpieczne i wygodne. Ułatwia odwirowywanie soku z wszelkiego rodzaju owoców i warzyw. Niektóre składniki wymagają dużej mocy odwirowywania soku. Dzięki różnym ustawieniom prędkości i szczególnie silnemu silnikowi szybko osiągasz doskonałe wyniki, bez względu na to, czy wyciskasz twarde, czy miękkie owoce lub warzywa. Części, które można myć w zmywarce. Czyszczenie zwykle... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
3. Sokowirówka do warzyw i owoców | Santos 50C
Sokowirówka do warzyw i owoców | Santos 50C
najniższa cena! w sklepie:7122,73 zł
Profesjonalna sokowirówka elektryczna SANTOS 50C w obudowie chromowanej, przeznaczona do wyciskania soku... pokaż opis »
Profesjonalna sokowirówka elektryczna SANTOS 50C w obudowie chromowanej, przeznaczona do wyciskania soku z owoców i warzyw miękkich. Dostosowana do intensywnego użytkowania. Wydajność orientacyjna - do 100 l/godz. Dobre filtrowanie soku dzięki situ o średnicy oczek 0,5 mm. Tarcza ścierająca o średnicy 16,5 cm, lejek o wysokości 20 cm oraz kosz wirówkowy są wykonane ze stali nierdzewnej. Średnica otworu podawczego (7,6 cm) umożliwia wkładanie dużych kawałków owoców i warzyw. Wszystkie części demontowalne można myć w zmywarkach lub w gorącej wodzie. Urządzenie charakteryzuje się bardzo cichą pracą silnika - można bezproblemowo wyciskać sok w obecności klienta. Prosty demontaż części (miski, kosza, pokrywy) bez użycia narzędzi pozwala na łatwe utrzymanie sokowirówki w czystości. Uwaga: Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania ustalany przy składaniu zamówienia. Urządzenie przystosowane do dużych obciążeń. Profesjonalna sokowirówka elektryczna SANTOS 50C w obudowie chromowanej, przeznaczona do wyciskania soku z owoców i warzyw miękkich. Dostosowana do intensywnego użytkowania. Wydajność orientacyjna - do 100 l/godz. Dobre filtrowanie soku dzięki situ o średnicy oczek 0,5 mm. Tarcza ścierająca o średnicy 16,5 cm, lejek o wysokości 20 cm oraz kosz wirówkowy są wykonane ze stali nierdzewnej. Średnica otworu podawczego (7,6 cm) umożliwia wkładanie dużych kawałków owoców i warzyw. Wszystkie części demontowalne można myć w zmywarkach lub w gorącej wodzie. Urządzenie charakteryzuje się bardzo cichą pracą silnika - można bezproblemowo wyciskać sok w obecności klienta. Prosty demontaż części (miski, kosza, pokrywy) bez użycia narzędzi pozwala na łatwe utrzymanie sokowirówki w czystości. Uwaga: Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania ustalany przy składaniu zamówienia. Urządzenie przystosowane do dużych obciążeń. Profesjonalna sokowirówka elektryczna SANTOS 50C w obudowie chromowanej,... w 1 sklepie
Sokowirówka Bosch MES25C0
najniższa cena! w sklepie:389,00 zł
Dodatkowe opcje:blokada kapania, blokada przy nieprawidłowym złożeniu;Gwarancja:24 miesiące;Barwa:biało-fioletowy;Ilość... pokaż opis »
Dodatkowe opcje:blokada kapania, blokada przy nieprawidłowym złożeniu;Gwarancja:24 miesiące;Barwa:biało-fioletowy;Ilość poziomów obrotów:2;Moc:700 W;Możliwość czyszczenia elementów w zmywarce:tak;Zbiornik na sok:tak;Pojemność zbiornika na miąższ:2 l;Regulowanie obrotów:mechaniczna-skokowa;Seria wariantowanie:Bosch MES2;Szerokość otworu wsadowego:73 mm;Wymieniany pojemnik na miąższ:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, pojemnik na miąższ, pojemnik na sok, popychacz, szczoteczka;Zasilanie:230-240 V 50/60 Hz Sokowirówka Bosch MES 25C0 700W 2 prędkości 1,5l Bardzo mocna sokowirówka z możliwością przetwarzania całych owoców bez konieczności krojenia: szybka i łatwa w obsłudze. Elementy z tworzywa sztucznego są wolne od BPA, dzięki czemu są gwarancją zdrowia i bezpieczeństwa. Bardzo szybkie rezultaty nawet w przypadku twardych owoców i warzyw dzięki potężnej mocy silnika i regulacji prędkości. Łatwe utrzymanie w czystości - wszystkie elementy poza blokiem z silnikiem nadają się do mycia w zmywarce. Wylot soku z blokadą DripStop zapobiegającą kapaniu pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy. Sitko ze stali szlachetnej pozwalające na dokładne wyciśnięcie soku z owoców i warzyw. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRYMoc: 700WDuży otwór wlotowy: 73 mmFiltr ze stali szlachetnejUltramocny aluminiowy zacisk zapobiegający przeciekaniuWylot soku z blokadą DripStop zapobiegającą kapaniuDuży pojemnik na miąższ: 2.0l2 stopnie regulacji prędkości (do twardych i miękkich produktów)Automatyczne odprowadzanie miąższu do pojemnikaDzbanek na sok 1,5l z separatorem piany Części z tworzywa sztucznego niezawierające BPA dla zdrowego i bezpiecznego przygotowywania soków.Ciesz się przygotowaniami ze spokojem! Wszystkie elementy plastikowe, które mogą mieć kontakt z żywnością,: nie; zawierają BPA. Dzięki tworzywom wolnym od BPA przygotowywanie sokówjest zdrowe, bezpieczne i wygodne. Ułatwia odwirowywanie... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
Ceramic Blade sokowirówka V1700388
najniższa cena! w sklepie:249,00 zł
Funkcje dodatkowe:nóżki antypoślizgowe;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:biały;Liczba poziomów obrotów:2;Moc:650... pokaż opis »
Funkcje dodatkowe:nóżki antypoślizgowe;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:biały;Liczba poziomów obrotów:2;Moc:650 W;Możliwość mycia elementów w zmywarce:tak;Pojemnik na sok:tak;Pojemność pojemnika na miąższ:0;Seria wariantowanie:Extreme Titanium 19000;Szerokość otworu wsadowego:65 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pojemnik na sok;Zasilanie:230-240 V 50/60 Hz... Blender orbitalny do ekstrakcji soku z owoców i warzyw. System odśrodkowy z prędkością 19000 obr / min, który w szybszy sposób wydobywa do 30% więcej soku z owoców. Powłoka tytanowa na tarczy, która poprawia twardość i utrzymuje trwalszą ostrość. Rynna wlotowa XL 65 mm do wkładania całych owoców i warzyw. Maksymalna moc do 650 W dla doskonałych rezultatów.... Funkcje dodatkowe:nóżki antypoślizgowe;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:biały;Liczba poziomów obrotów:2;Moc:650 W;Możliwość mycia elementów w zmywarce:tak;Pojemnik na sok:tak;Pojemność pojemnika na miąższ:0;Seria wariantowanie:Extreme Titanium 19000;Szerokość otworu wsadowego:65 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pojemnik na sok;Zasilanie:230-240 V 50/60 Hz... Blender orbitalny do ekstrakcji soku z owoców i warzyw. System odśrodkowy z prędkością 19000 obr / min, który w szybszy sposób wydobywa do 30% więcej soku z owoców. Powłoka tytanowa na tarczy, która poprawia twardość i utrzymuje trwalszą ostrość. Rynna wlotowa XL 65 mm do wkładania całych owoców i warzyw. Maksymalna moc do 650 W dla doskonałych rezultatów.... Sokowirówka Cecotec Titanium 19000 otwór XXL biała Sokowirówka pozwala na komfortowe przygotowywanie rozmaitych soków. Wyciśnij wszystkie owoce i warzywa, które chcesz i otrzymaj pyszne koktajle w dowolnym momencie! NAJWAŻNIEJSZE właściwości; Blender orbitalny do ekstrakcji soku z owoców i warzyw. System odśrodkowy z prędkością 19000 obr / min, który w szybszy sposób wyciąga do 30% więcej... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
6. Viva Collection Sokowirówka
Viva Collection Sokowirówka
najniższa cena! w sklepie:330,00 zł
Maksimum zdrowego soku. Minimum kłopotów. Wszystko, czego oczekujesz od sokowirówki duża wydajność wyciskania... pokaż opis »
Maksimum zdrowego soku. Minimum kłopotów. Wszystko, czego oczekujesz od sokowirówki duża wydajność wyciskania soku, czyszczenie w ciągu 1 minuty w jednym niewielkim urządzeniu!* Podaruj sobie radość ze zdrowego domowego soku każdego dnia. Zobacz wszystkie korzyści Maksimum zdrowego soku. Minimum kłopotów. Wszystko, czego oczekujesz od sokowirówki duża wydajność wyciskania soku, czyszczenie w ciągu 1 minuty w jednym niewielkim urządzeniu!* Podaruj sobie radość ze zdrowego domowego soku każdego dnia. Zobacz wszystkie korzyści Dużo soku bez zbędnej krzątaniny. Wszystko, czego można oczekiwać od sokowirówki -- produktywne wyciskanie soku i czyszczenie w mniej niżeli minutę -- w urządzeniu o kompaktowym, dwa razy mniejszym rozmiarze!* Zafunduj sobie codzienną przyjemność picia zdrowego domowego soku. przejrzyj wszystkie korzyści w 1 sklepie
Sokowirówka ZELMER ZJE6800
najniższa cena! w sklepie:403,95 zł
Dodatkowe opcje:otwór o średnicy 85 mm, wyświetlacz LCD;Gwarancja:24 miesiące;Barwa:czarny;Ilość poziomów... pokaż opis »
Dodatkowe opcje:otwór o średnicy 85 mm, wyświetlacz LCD;Gwarancja:24 miesiące;Barwa:czarny;Ilość poziomów obrotów:5;Moc:800 W;Zbiornik na sok:tak;Pojemność zbiornika na miąższ:2 l;Regulowanie obrotów:elektroniczna-skokowa;Szerokość otworu wsadowego:85 mm;Wymieniany pojemnik na miąższ:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pojemnik na miąższ, pojemnik na sok;Zasilanie:230-240 V 50/60 Hz Funkcje dodatkowe:otwór o średnicy 85 mm, wyświetlacz LCD;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Liczba poziomów obrotów:5;Moc:800 W;Pojemnik na sok:tak;Pojemność pojemnika na miąższ:2 l;Regulacja obrotów:elektroniczna-skokowa;Szerokość otworu wsadowego:85 mm;Wyjmowany zbiornik na miąższ:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pojemnik na miąższ, pojemnik na sok;Zasilanie:230-240 V 50/60 Hz... Dodatkowe opcje:otwór o średnicy 85 mm, wyświetlacz LCD;Gwarancja:24 miesiące;Barwa:czarny;Ilość poziomów obrotów:5;Moc:800 W;Zbiornik na sok:tak;Pojemność zbiornika na miąższ:2 l;Regulowanie obrotów:elektroniczna-skokowa;Szerokość otworu wsadowego:85 mm;Wymieniany pojemnik na miąższ:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pojemnik na miąższ, pojemnik na sok;Zasilanie:230-240 V 50/60 Hz Funkcje dodatkowe:otwór o średnicy 85 mm, wyświetlacz LCD;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Liczba poziomów obrotów:5;Moc:800 W;Pojemnik na sok:tak;Pojemność pojemnika na miąższ:2 l;Regulacja obrotów:elektroniczna-skokowa;Szerokość otworu wsadowego:85 mm;Wyjmowany zbiornik na miąższ:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pojemnik na miąższ, pojemnik na sok;Zasilanie:230-240 V 50/60 Hz... Sokowirówka ZJE6800 Sokowirówka to urządzenie przydatne w każdym domu. Zadbaj o siebie i swoich najbliższych, podając im najwyższej jakości świeżo wyciskane soki. Obfitość realnych kombinacji smakowych sprawia,... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
Sokowirówka HYUNDAI JE337
najniższa cena! w sklepie:182,41 zł
Urządzenie posiada mocny silnik z poborem mocy 400 W do łatwego wyciskania soku z owoców i warzyw. Odpowiedni... pokaż opis »
Urządzenie posiada mocny silnik z poborem mocy 400 W do łatwego wyciskania soku z owoców i warzyw. Odpowiedni do przygotowania pysznych soków ze 100% zachowaniem witamin. Otwór do napełniania o średnicy 65 mm pozwala na wkładanie dużych surowców. Bezpieczny system zamykania - zapobiega przełączaniu w przypadku nieprawidłowego montażu sokowirówki. Antypoślizgowe nóżki zwiększające stabilność obszaru roboczego. W zestawie znajduje się praktyczna szczotka do czyszczenia.... Zdrowy styl życia to w dzisiejszych czasach nic nieprzystępnego! bardzo, jeżeli masz pod ręką tak zręcznego pomocnika, jakim jest sokowirówka Hyundai JE337II, z którą wydobędziesz z owoców wszystkie witaminy, dopełnisz energię i dostarczysz dla ciała nową siłę do codziennego życia. wydajny silnik z mocą pobieraną 400 W i ruchem wstecznym obrobi szeroką gamę owoców i warzyw a moc sam sobie reguluje według twardości obrabianego kawałka. Sokowirówka proponuje dwie szybkości - I niską i II wysoką przy zakresie 9000 - 13000 obrotów za minutę. szeroki otwór o średnicy 65 mm umożliwi przetwarzać i większe części. Sok potem wycieka do naczynia o objętości 450 ml a odpad spada do naczynia o pojemności 1,3 l. Naczynie do soku też użyteczne wieczko, dzięki któremu lepiej przechowuje się w lodówce. Sokowirówka jest wyekwipowana w dobrej jakości sitko ze stali rdzoodpornej, integrowany separator piany, mocny ubijak i poręczną szczoteczkę czyszczącą. Przyrząd prosto się składa i czyści, ponieważ poszczególne części można myć w zmywarce do naczyń. Bezpiecznik przeciwko przeciążeniu i odcinający system bezpieczeństwa ochroni równocześnie ciebie, jak i przyrząd przed niewłaściwą manipulacją, uszkodzeniem albo uszkodzeniem przyrządu. więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
9. Blaupunkt Wyciskarka wolnoobrotowa SJV801
Blaupunkt Wyciskarka wolnoobrotowa SJV801
najniższa cena! w sklepie:799,00 zł
Wyciskarka wolnoobrotowa Dzień rozpoczęty szklanką soku owocowo-warzywnego, wyciśniętego przy użyciu... pokaż opis »
Wyciskarka wolnoobrotowa Dzień rozpoczęty szklanką soku owocowo-warzywnego, wyciśniętego przy użyciu wyciskarki wolnoobrotowej, z pewnością będzie udany. Olbrzymia ilość witamin i mikroelementów błyskawicznie dostarczonych do organizmu, da nam niezwykły zastrzyk energii i poprawi nasze samopoczucie. Nie bez znaczenia są również doznania smakowe, bo przecież nic: nie; smakuje: tak; dobrze jak świeżo wyciśnięty sok. SJV801 to wysokiej jakości wyciskarka wolnoobrotowa, cechująca... (zobacz więcej) Wyciskarka wolnoobrotowa Dzień rozpoczęty szklanką soku owocowo-warzywnego, wyciśniętego przy użyciu wyciskarki wolnoobrotowej, z pewnością będzie udany. Olbrzymia ilość witamin i mikroelementów błyskawicznie dostarczonych do organizmu, da nam niezwykły zastrzyk energii i poprawi nasze samopoczucie. Nie bez znaczenia są również doznania smakowe, bo przecież nic: nie; smakuje: tak; dobrze jak świeżo wyciśnięty sok. SJV801 to wysokiej jakości wyciskarka wolnoobrotowa, cechująca... (zobacz więcej) Wyciskarka wolnoobrotowa Dzień rozpoczęty szklanką soku owocowo-warzywnego, wyciśniętego przy użyciu wyciskarki wolnoobrotowej, niewątpliwie będzie udany. Olbrzymia liczba witamin i mikroelementów szybko dostarczonych do organizmu, da nam niezwykły zastrzyk energii i poprawi nasze samopoczucie. Nie bez znaczenia są także doznania smakowe, bo przecież nic nie smakuje tak prawidłowo jak świeżo wyciśnięty sok. SJV801 to wysokiej jakości wyciskarka wolnoobrotowa, cechująca się niezwykłą efektywnością. Zarys ślimaka zaprojektowano tak, by jak najlepiej rozdrabniał, miażdżył i wyciskał elementy, dzięki czemu uzyskujemy aż do 90% soku z owoców. Urządzenie zostało zaopatrzone w skuteczny i żywotny silnik bezszczotkowy o mocy maksymalnej 500 W, co pozwala na wyciśnięcie soku choćby z twardych warzyw i owoców. Szybkość obrotu ślimaka wynosząca 60-80 RPM uniemożliwia natomiast przegrzanie soku, przez... w 1 sklepie
10. Sokowirówka Adler AD 4127 1000W czarna
Sokowirówka Adler AD 4127 1000W czarna
najniższa cena! w sklepie:209,00 zł
Sokowirówka Adler AD4127 1000 W 1l wyciskarka Funkcjonalna sokowirówka o mocy 1000 W z nowoczesnej serii... pokaż opis »
Sokowirówka Adler AD4127 1000 W 1l wyciskarka Funkcjonalna sokowirówka o mocy 1000 W z nowoczesnej serii o unikalnym wyglądzie. Pozwala na przygotowanie soków z owoców i warzyw, dzięki czemu pomaga zadbać o zdrowie użytkowników. Filtrowanie odbywa się przez drobne sitko ze stali szlachetnej, które zatrzymuje stałe elementy. W ten sposób do dzbanka trafia jedynie sok, zawierający najwięcej witamin. Miąższ i resztki pestek są oddzielane do drugiego pojemnika. Dzięki blokadzie bezpieczeństwa, niemożliwe jest włączenie nieprawidłowo złożonego urządzenia. Sokowirówka AD 4127 pozwala na bardzo szybkie przygotowanie dużej ilości soku, co jest gwarantowane przez wysoką moc silnika oraz dzbanek na sok o pojemności 1 l. Dla większej wygody, elementy plastikowe sokowirówki można myć w zmywarce. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY 2 poziomy prędkości Niebieskie podświetlenie pokrętła Moc obrotowa: 15000-18000obr/min Możliwość mycia w zmywarce elementów plastikowych Super duży otwór na całe owoce i warzywa o średnicy 75mm Wysokiej jakości sitko ze stali nierdzewnej Dzióbek ze stali nierdzewnej 2l pojemnik na miąższ 1l dzbanek na sok Wszystkie elementy mające kontakt z żywnością: nie; zawierają BPA Wbudowany przełącznik bezpieczeństwa Zabezpieczenie przed przegrzaniem Stabilna podstawa antypoślizgowa - przyssawki Szczoteczka do czyszczenia Obudowa ze stali nierdzewnej Długość przewodu zasilającego: 103cm Kolor przewodu zasilającego: czarny Wymiary produktu: 32.5cm (głębokość) x 22cm (szerokość) x 38.7cm (wysokość) Silnik o wysokiej mocy oferuje błyskawiczne wyciskanie soku Moc nominalna: 1000W Zasilanie: 220-240V~50/60Hz Kolor: czarny matowy Typ wtyczki: C Funkcjonalna sokowirówka o mocy 1000 W z nowoczesnej serii o unikalnym wyglądzie. Pozwala na przygotowanie soków z owoców i warzyw, dzięki czemu pomaga zadbać o zdrowie użytkowników. Filtrowanie odbywa się przez drobne sitko ze stali szlachetnej,... w 2 sklepach
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2024