Ranking sokowirówki marzec 2017, str. 9

Ranking najlepsze sokowirówki, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2017-03-29

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

Philips HR 2752
najniższa cena! w sklepie:199,00 zł
cena w sklepie:199,00 zł
cena w sklepie:213,18 zł
cena w sklepie:219,00 zł
cena w sklepie:229,57 zł
Wyciskarka do cytrusów o mocy 85 W, z blokadą kapania oraz pokrywą chroniącą przed kurzem. Zmieniasz... pokaż opis »
Wyciskarka do cytrusów o mocy 85 W, z blokadą kapania oraz pokrywą chroniącą przed kurzem. Zmieniasz sposób odżywiania się na bardziej zdrowy i chcesz pić naturalne soki z owoców i warzyw? Świeże soki są bardziej wartościowe niż te w kartonach czy butelkach. Przygotowujesz je od samego początku własnoręcznie i dobrze wiesz co w nich jest. Zaopatrz się w sokowirówkę, a jedyne co będzie trzeba zrobić, aby napić się takiego świeżego soku, to pójście do kuchni i włączenie urządzenia. Spójrz na charakterystykę sokowirówki Philips HR 2752 i dokonaj wyboru. DziałanieSokowirówka jest prostym, a także popularnym urządzeniem, które dostaniesz już za mniej niż 100 zł. Wyciska ona soki dzięki wirującemu situ, wyposażonemu w ostrza. Powstały sok, wypływa przez otwory do osobnego pojemnika. Główną cechą sokowirówek jest to, że sok w niej przyrządzony jest klarowny. Wszelkie cząstki owoców i miąższ zostają w urządzeniu. Soki z sokowirówki mają dość krótką trwałość. Pamiętaj, żeby wypić go od razu po przyrządzeniu, ponieważ po pewnym czasie tracą cenne składniki. Weź też pod uwagę, że w urządzeniu tym, nie zrobisz soków z malin, jagód, jeżyn czy warzyw liściastych (np. sałaty). ParametryKupując sokowirówkę, warto zwrócić uwagę na pojemność pojemnika na miąższ. Większy będzie można rzadziej opróżniać. W zależności od modelu urządzenia, może mieć on pojemność 1-3,5 litra. Moc w sokowirówkach wynosi od 150 do 750 W. Do przygotowywania soków z miękkich owoców lub warzyw, wystarczy już urządzenie 200 W. Natomiast jeśli chcesz też wyciskać te twardsze, potrzebny Ci będzie sprzęt o większej mocy. Jednak musisz liczyć się wtedy także ze wzrostem poziomu hałasu. Urządzenie HR 2752 firmy Philips ma moc 85 W. Do wyciskania warzyw i owoców różnej twardości użyteczne będzie urządzenie z możliwością regulacji prędkości. Pamiętaj jednak, że duża prędkość, czyli większa siła wyciskania, może spowodować... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
Philips HR 1880
najniższa cena! w sklepie:899,00 zł
cena w sklepie:899,00 zł
cena w sklepie:899,00 zł
cena w sklepie:899,00 zł
cena w sklepie:900,00 zł
Maksymalna ilość soku przy minimalnym wysiłku Idealna do miękkich owoców, wykonana z myślą o twardych... pokaż opis »
Maksymalna ilość soku przy minimalnym wysiłku Idealna do miękkich owoców, wykonana z myślą o twardych warzywach Wyciskarka do warzyw i owoców o mocy 200 W, z dostawianym pojemnikiem na sok o pojemności 1.5 l, z regulacją gęstości soku oraz z zabezpieczeniem przed kapaniem. Wyciskarka do warzyw i owoców o mocy 200 W, z dostawianym pojemnikiem na sok o pojemności 1.5 l, z regulacją gęstości soku oraz z zabezpieczeniem przed kapaniem. Chcesz się zdrowiej odżywiać i włączyć do swojej diety więcej świeżych owocowych i warzywnych soków? Nie musisz już udawać się do restauracji, kawiarni czy innego bistro, żeby napić się świeżego soku. Gdy kupisz sokowirówkę, będziesz mógł cieszyć się nimi we własnym domu, kiedy tylko zechcesz. W poniższym opisie znajdziesz informacje, które pomogą Ci podjąć decyzję, czy sokowirówka Philips HR 1880 będzie dla Ciebie odpowiednia. DziałanieWyciskanie soku w tym łatwym w obsłudze urządzeniu, jakim jest sokowirówka, odbywa się poprzez wirujące sita z ostrzami. Natomiast sok, który powstaje, spływa przez lejek do osobnego pojemnika. Sok, który przyrządzisz w sokowirówce charakteryzuje się tym, że jest klarowny. Miąższ oraz cząstki owoców lub warzyw zostają w specjalnym pojemniku w urządzeniu. Trzeba pamiętać, że sok ten, powinno się wypić od razu po przyrządzeniu, gdyż po dłuższym czasie traci on wartościowe składniki. Dodatkowo, miejmy na uwadze, że w sokowirówce nie zrobimy soku z malin, jagód, jeżyn, czy warzyw liściastych (np. kapusta). ParametryWybierając sokowirówkę, weź pod uwagę wielkość pojemnika na miąższ. Im ma on większą pojemność, tym rzadziej będzie trzeba go opróżniać. Zazwyczaj wynosi ona od 1 do 3,5 l. Sokowirówki posiadają moc od 150 do 750 W. Jeśli chcesz przygotować soki z miękkich owoców lub warzyw, wystarczy Ci urządzenie o mocy 200 W. Do wyciskania twardszych, będziesz potrzebować większej mocy. Jednak miej na uwadze, że poziom... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
MPM Product MSO-09
najniższa cena! w sklepie:349,00 zł
cena w sklepie:349,00 zł
cena w sklepie:349,00 zł
cena w sklepie:349,00 zł
cena w sklepie:357,69 zł
Wyciskarka do warzyw, owoców i ziół o mocy 150 W, z funkcją Reverse, pojemnikiem na sok z separatorem... pokaż opis »
Wyciskarka do warzyw, owoców i ziół o mocy 150 W, z funkcją Reverse, pojemnikiem na sok z separatorem piany, zbiornikiem na odpadki, oraz z antypoślizgowymi nóżkami. Wyciskarka do warzyw, owoców i ziół o mocy 150 W, z funkcją Reverse, pojemnikiem na sok z separatorem piany, zbiornikiem na odpadki, oraz z antypoślizgowymi nóżkami. Wyciskarka do warzyw, owoców i ziół o mocy 150 W, z funkcją Reverse, pojemnikiem na sok z separatorem piany, zbiornikiem na odpadki, oraz z antypoślizgowymi nóżkami. Pragniesz wprowadzać do swojego jadłospisu więcej świeżych soków z owoców i warzyw? Kupując sokowirówkę, nie tylko zaoszczędzisz czas i pieniądze, ale także zyskasz zdrowie. Własnoręcznie zrobione soki posiadają więcej wartości odżywczych i witamin niż te popularne, kupowane w sklepach. Przeanalizuj cechy urządzenia MSO-09 firmy MPM Product oraz przekonaj się, że będzie to strzał w dziesiątkę. DziałanieSokowirówka jest prosta w obsłudze, a jej mechanizm działania opiera się na sicie z ostrzami, które wirując wyciskają sok z owoców lub warzyw. Następnie wypływa on przez otwory do osobnego pojemnika. Sok z sokowirówki jest klarowny. To główna cecha odróżniająca ją od innych urządzeń do wyciskania soków. Miąższ i cząstki owoców i warzyw, zostają w urządzeniu w specjalnym pojemniku. Należy pamiętać, że sok ten, powinno się wypić od razu po przyrządzeniu, gdyż po dłuższym czasie traci on wartościowe składniki. Dodatkowo, miejmy na uwadze, że w sokowirówce nie zrobimy soku z malin, jagód, jeżyn, czy warzyw liściastych (np. kapusta). ParametryZastanawiając się, jaki model sokowirówki wybrać, weź pod uwagę jaką pojemność ma pojemnik na miąższ. Im będzie on większy, tym rzadziej będzie trzeba go opróżniać. Zazwyczaj mają one 1-3,5 litra pojemności. Sokowirówki zazwyczaj mają moc 150-750 W. Gdy chcesz robić soki z miękkich warzyw i owoców, wystarczy Ci już urządzenie o mocy 200 W. Jednak... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Russell Hobbs 22700-56
najniższa cena! w sklepie:563,00 zł
cena w sklepie:748,00 zł
cena w sklepie:748,00 zł
cena w sklepie:759,00 zł
Pragniesz wprowadzać do swojego jadłospisu więcej świeżych soków z owoców i warzyw? Wybierając sokowirówkę,... pokaż opis »
Pragniesz wprowadzać do swojego jadłospisu więcej świeżych soków z owoców i warzyw? Wybierając sokowirówkę, nie tylko zaoszczędzisz czas i pieniądze, ale także zyskasz zdrowie. Własnoręcznie zrobione soki posiadają więcej wartości odżywczych i witamin niż te popularne, kupowane w sklepach. Przeanalizuj cechy urządzenia 22700-56 firmy Russell Hobbs oraz przekonaj się, że będzie to strzał w dziesiątkę. DziałanieSokowirówka jest prosta w obsłudze, a jej mechanizm działania opiera się na sicie z ostrzami, które wirując wyciskają sok z owoców lub warzyw. Następnie wypływa on przez otwory do osobnego pojemnika. Sok z sokowirówki jest klarowny. To główna cecha odróżniająca ją od innych urządzeń do wyciskania soków. Miąższ i cząstki owoców lub warzyw, zostają w urządzeniu w odpowiednim pojemniku. Miej na uwadze, że soki z sokowirówki trzeba wypić od razu po przygotowaniu. Po dłuższym czasie tracą one cenne składniki. Do tego pamiętaj, że w urządzeniu tym nie przyrządzisz soku z malin, jagód, jeżyn czy warzyw liściastych, takich jak sałata. ParametryZastanawiając się, jaki model sokowirówki wybrać, weź pod uwagę jaką pojemność ma pojemnik na miąższ. Im będzie on większy, tym rzadziej będzie trzeba go opróżniać. Zazwyczaj mają one od 1 do 3,5 litra pojemności. Sokowirówki zazwyczaj mają moc 150-750 W. Gdy chcesz robić soki z miękkich warzyw i owoców, wystarczy Ci już urządzenie o mocy 200 W. Jednak w przypadku tych twardych, lepsze będzie urządzenie o większej mocy. Nie zapomnij, że jeśli jest ona większa to poziom hałasu sokowirówki też może wzrosnąć. Zwróć uwagę czy urządzenie posiada regulację prędkości, jeśli zamierzasz przyrządzać soki z warzyw i owoców różnej twardości. Pamiętaj tylko o tym, że zbyt duża prędkość wyciskania może spowodować utratę wartościowych składników. PodsumowanieMając sokowirówkę w swojej kuchni możesz codziennie robić świeże, zdrowe soki dla siebie... w 4 sklepach
Severin ES 3564
najniższa cena! w sklepie:155,00 zł
cena w sklepie:155,00 zł
cena w sklepie:156,99 zł
cena w sklepie:158,00 zł
cena w sklepie:159,99 zł
Sokowirówka SEVERIN ES 3564 Wydajna, profesjonalna sokowirówka. Posiada 2 stopnie prędkości. Maks. prędkość... pokaż opis »
Sokowirówka SEVERIN ES 3564 Wydajna, profesjonalna sokowirówka. Posiada 2 stopnie prędkości. Maks. prędkość obrotowa ok. 14 150 obr./min, umożliwia optymalny zysk soku. Cichy, chłodzony powietrzem silnik. Duży, zdejmowany pojemnik na miąższ, pojemność ok. 1000 ml. Praktyczny otwór wlotowy. Pojemnik na sok o pojemności ok. 450 ml z pokrywą z separatorem piany. Zamykany wylot soku. Łatwe czyszczenie. Zamknięcie zabezpieczające. Wkładka sitowo-tarkowa z nierdzewnej stali szlachetnej. Antypoślizgowe, gumowe nóżki. Sokowirówka SEVERIN ES 3564 Wydajna, profesjonalna sokowirówka. Posiada 2 stopnie prędkości. Maks. prędkość obrotowa ok. 14 150 obr./min, umożliwia optymalny zysk soku. Cichy, chłodzony powietrzem silnik. Duży, zdejmowany pojemnik na miąższ, pojemność ok. 1000 ml. Praktyczny otwór wlotowy. Pojemnik na sok o pojemności ok. 450 ml z pokrywą z separatorem piany. Zamykany wylot soku. Łatwe czyszczenie. Zamknięcie zabezpieczające. Wkładka sitowo-tarkowa z nierdzewnej stali szlachetnej. Antypoślizgowe, gumowe nóżki.... Sokowirówka SEVERIN ES 3564 Wydajna, profesjonalna sokowirówka. Posiada 2 stopnie prędkości. Maks. prędkość obrotowa ok. 14 150 obr./min, umożliwia optymalny zysk soku. Cichy, chłodzony powietrzem silnik. Duży, zdejmowany pojemnik na miąższ, pojemność ok. 1000 ml. Praktyczny otwór wlotowy. Pojemnik na sok o pojemności ok. 450 ml z pokrywą z separatorem piany. Zamykany wylot soku. Łatwe czyszczenie. Zamknięcie zabezpieczające. Wkładka sitowo-tarkowa z nierdzewnej stali szlachetnej. Antypoślizgowe, gumowe nóżki. Pragniesz wprowadzać do swojego jadłospisu więcej świeżych soków z owoców i warzyw? Wybierając sokowirówkę, nie tylko zaoszczędzisz czas i pieniądze, ale także zyskasz zdrowie. Własnoręcznie zrobione soki posiadają więcej wartości odżywczych i witamin niż te popularne, kupowane w sklepach. Przeanalizuj cechy urządzenia ES 3564 firmy Severin oraz... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
86. L'Equip L'Equip XL
L'Equip L'Equip XL
najniższa cena! w sklepie:729,00 zł
cena w sklepie:729,00 zł
cena w sklepie:729,00 zł
Nowa profesjonalna odśrodkowa sokowirówka amerykańskiej firmy L'Equip łączy w sobie funkjonalność,... pokaż opis »
Nowa profesjonalna odśrodkowa sokowirówka amerykańskiej firmy L'Equip łączy w sobie funkjonalność, niezawodność i luksusowy wygląd. Korzystając z sokowirówki L'Equip XL szybko i łatwo przygotujesz świeże soki owocowe i warzywne, które są podstawowym elementem zdrowego odżywiania. W dzisiejszym zabieganym świecie, wielu z nas z pewnością doceni możliwość przygotowania dziennej dawki witamin ze świeżo wyciśniętego soku naprawdę szybko. Czy jesteś zajętym profesjonalistą lub zajętą gospodynią, sokowirówka zawsze jest przydatna. Będziesz w stanie efektywnie zarządzać czasem i nadal dbać o swoje zdrowie. Wydajna sokoworówka L´Equip XL z szerokim otworem, do którego zmieszczą się owoce w całości, jest tym najlepszym sposobem, jak dostarczyć ciału cenne witaminy, minerały i enzymy. Opatentowany kontynualny system eliminuje problemy z gromadzeniem błonnika i pozwala przygotować duże ilości świeżych soków dla całej rodziny, bez przerw potrzebnych do ciągłego czyszczenia. Pomimo, że świeże soki owocowe i warzywne są zwykle przygotowywane ze wględu na smak, konsystencję i zapach, ich niewątpliwą zaletą są korzyści zdrowotne. Rodzice docenią, że ich dzieci otrzymują regularne spożycie cennych składników odżywczych przez picie pysznych świeżych soków z sokowirówki L´Equip XL. Wydajny i wytrzymały uniwersalny silnik zapewnia bezproblemową pracę sokowirówki, nawet przy wyciskaniu twardych surowców: nie; dochodzi do zmniejszenia prędkości ani wydajności. Jakość materiałów gwarantuje długą żywotność urządzenia, a doskonale przemyślana konstrukcja zmniejsza wymagania utrzymywania. Siłę, szybkość i łatwość obsługi sokowirówek L'Equip XLW doceni naprawdę każdy, kto oczekuje maksymalne korzyści zdrowotne przy minimalnym wydatku wysiłku. Montaż i wyciskanie jest szybkie i intuicyjne. Najważniejszą cechą jest całkowicie bezproblemowe czyszczenie części sokowirówki, które można myć... w 1 sklepie
87. Morphy Richards 48951
Morphy Richards 48951
najniższa cena! w sklepie:479,00 zł
Bardzo cicha sokowirówka Food FUSION Morphy Richards Morphy Richards to od 1936 roku wiodąca marka na... pokaż opis »
Bardzo cicha sokowirówka Food FUSION Morphy Richards Morphy Richards to od 1936 roku wiodąca marka na angielskim rynku. Jest synonimem przystępnej ceny i doskonałej jakości. Produkty tej firmy można znaleźć w 90% angielskich gospodarstw domowych. Funkcje i właściwości: Moc: 700 W - bardzo cicha praca silnika- 2 prędkości pracy - 13000 obr./min (miękkie produkty) - 16000 obr./min. (twarde produkty) - Metalowa obudowa - Stalowy filtr i zbiornik na sok - 2 częściowa prowadnica do mniejszych i większych owoców - Miejsce na nawinięcie przewodu sieciowego Zestaw zawiera: - Sokowirówka - Zbiornik na miąższ o pojemności 2 l - Zbiornik na sok o pojemności 1 l Instrukcja obsługi w j. polskim. Towar w 100% nowy. Oryginalnie zapakowany przez producenta. 12 miesięczny okres gwarancji. Informacje techniczne: Waga produktu : 5,2 kg Waga z opakowaniem : 6,1 kg Wymiary produktu DxWxSz : 38 x 38,5 x 20 cm Wymiary opakowania DxWxSz : 37 x 28 x 42 cm Bardzo cicha sokowirówka Food FUSION Morphy Richards Morphy Richards to od 1936 roku wiodąca marka na angielskim rynku. Jest synonimem przystępnej ceny i doskonałej jakości. Produkty tej firmy można znaleźć w 90% angielskich gospodarstw domowych. Funkcje i właściwości: Moc: 700 W - bardzo cicha praca silnika- 2 prędkości pracy - 13000 obr./min (miękkie produkty) - 16000 obr./min. (twarde produkty) - Metalowa obudowa - Stalowy filtr i zbiornik na sok - 2 częściowa prowadnica do mniejszych i większych owoców - Miejsce na nawinięcie przewodu sieciowego Zestaw zawiera: - Sokowirówka - Zbiornik na miąższ o pojemności 2 l - Zbiornik na sok o pojemności 1 l Instrukcja obsługi w j. polskim. Towar w 100% nowy. Oryginalnie zapakowany przez producenta. 12 miesięczny okres gwarancji. Informacje techniczne: Waga produktu : 5,2 kg Waga z opakowaniem : 6,1 kg Wymiary produktu DxWxSz : 38 x 38,5 x 20 cm Wymiary opakowania DxWxSz : 37 x 28 x 42 cm Zmieniasz sposób... w 1 sklepie
88. Catler JE 4010
Catler JE 4010
najniższa cena! w sklepie:818,99 zł
Sokowirówka Catler JE 4010 z tytanowym ostrzem, cichym i solidnym silnikiem oraz regulacją... pokaż opis »
Sokowirówka Catler JE 4010 z tytanowym ostrzem, cichym i solidnym silnikiem oraz regulacją obrotów. Do sokowirówki można wkładać całe owoce. To urządzenie jest absolutnym liderem wśród profesjonalnych sokowirówek. Zwycięzca iTESTU. Produkt objęty 3-letnią przedłużoną gwarancją.Właściwości: zwycięzca iTestu proste i szybkie przygotowanie świeżych soków owocowych i warzywnych szeroki otwór napełniania - 84 mm mikro sitko ze stali nierdzewnej z ostrzem wzmocnionym tytanem ułatwia uzyskanie maksymalnej ilości soku LCD wyświetlacz ze regulacją stopnia prędkości wyłącznik składanie i rozkładanie sokowirówki to kwestia zaledwie kilku sekund, więcej czasu: nie; zajmie ani czyszczenie sitko łatwo wyczyścimy za pomocą dołączonej szczotki zdejmowane części można myć w zmywarce 5 stopni prędkości - 6500/8000/9800/11000/13000 obrotów / min do różnych rodzajów owoców i warzyw system bezpieczeństwa: nie; pozwala uruchomić urządzenia, gdy: nie; jest prawidłowo złożone 1200 W silnik oraz sitko ze stali nierdzewnej z wzmocnionym tytanowo ostrzem. Ściany wykonane z mikro siatki, która ma ponad 40 000 miniaturowych otworów- to elementy, dzięki, którym uzyskasz maksymalną ilość soku w ciągu kilku sekund elektroniczna regulacja prędkości do ustawienia optymalnej prędkości dla danego rodzaju owoców lub warzyw i uzyskania dużej ilości świeżego soku nastawiona prędkość jest widoczna na dużym wyświetlaczu LCDDuży otwór do napełniania: poradzi sobie z prawie wszystkimi owocami i warzywami średnica otworu 84 mm, umożliwia wkładanie całych jabłek lub pomarańczy (obranych) bez konieczności krojeniaParametry techniczne: otwór do napełniania o średnicy 84 mm pojemnik na sok 1,2 l pojemnik na resztki 3 l materiał: stal nierdzewna silnik o mocy 1 200 W wymiary (szer. x gł. x wys.): 32,4 × 17,8 × 40,7 cmZawartość opakowania: 1,2 l pojemnik na sok z separatorem piany pojemnik na miąższ... w 1 sklepie
Saturn ST-FP8059
najniższa cena! w sklepie:159,00 zł
cena w sklepie:159,00 zł
cena w sklepie:159,99 zł
Sokowirówka marki SATURN to funkcjonalne urządzenie o mocy 600 W. Pozwala na przygotowanie soków z owoców... pokaż opis »
Sokowirówka marki SATURN to funkcjonalne urządzenie o mocy 600 W. Pozwala na przygotowanie soków z owoców i warzyw, dzięki czemu pomaga zadbać o zdrowie użytkowników. Filtrowanie odbywa się przez drobne filtr ze stali nierdzewnej, które zatrzymuje stałe elementy. W ten sposób do dzbanka trafia jedynie sok, zawierający najwięcej witamin. Miąższ i resztki pestek są oddzielane do drugiego pojemnika. Dzięki antypoślizgowym nóżkom urządzenie jest stabilne podczas pracy.... Pragniesz wprowadzać do swojego jadłospisu więcej świeżych soków z owoców i warzyw? Wybierając sokowirówkę, nie tylko zaoszczędzisz czas i pieniądze, ale także zyskasz zdrowie. Własnoręcznie zrobione soki posiadają więcej wartości odżywczych i witamin niż te popularne, kupowane w sklepach. Przeanalizuj cechy urządzenia ST-FP8059 firmy Saturn oraz przekonaj się, że będzie to strzał w dziesiątkę. DziałanieSokowirówka jest prosta w obsłudze, a jej mechanizm działania opiera się na sicie z ostrzami, które wirując wyciskają sok z owoców lub warzyw. Następnie wypływa on przez otwory do osobnego pojemnika. Sok z sokowirówki jest klarowny. To główna cecha odróżniająca ją od innych urządzeń do wyciskania soków. Miąższ i cząstki owoców lub warzyw, zostają w urządzeniu w odpowiednim pojemniku. Soki z sokowirówki mają dość krótką trwałość. Pamiętaj, żeby wypić go od razu po przyrządzeniu, ponieważ po pewnym czasie tracą cenne składniki. Weź też pod uwagę, że w urządzeniu tym, nie zrobisz soków z malin, jagód, jeżyn czy warzyw liściastych (np. sałaty). ParametryZastanawiając się, jaki model sokowirówki wybrać, weź pod uwagę jaką pojemność ma pojemnik na miąższ. Im będzie on większy, tym rzadziej będzie trzeba go opróżniać. Zazwyczaj mają one od 1 do 3,5 litra pojemności. Sokowirówki zazwyczaj mają moc od 150 do 750 W. Gdy chcesz przyrządzać soki z miękkich warzyw i owoców, wystarczy Ci już urządzenie o mocy 200 W. Jednak... w 3 sklepach
90. Santos 58
Santos 58
najniższa cena! w sklepie:9717,99 zł
cena w sklepie:9918,72 zł
Profesjonalna sokowirówka Santos. przeznaczona głównie do obróbki owoców i warzyw twardych, tarcza ścierająca... pokaż opis »
Profesjonalna sokowirówka Santos. przeznaczona głównie do obróbki owoców i warzyw twardych, tarcza ścierająca ze stali nierdzewnej o średnicy 165 mm, Ezy Clean system" zapewnia łatwość, wydajność i wysoką jakość mycia, w standardzie kosz wirówkowy ze stali nierdzewnej: oczek 0,5 mm, w standardzie pojemnik do gromadzenia miąższu, lejek na sok oraz kosz wirówkowy o średnicy 240 mm wykonane ze stali nierdzewnej, średnica otworu podawczego (79,5 mm) umożliwia wprowadzanie dużych kawałków owoców i warzyw, wszystkie części demontowane można myć w zmywarce lub gorącej wodzie, opatentowany system otwierania i zamykania (bezpieczeństwo użycia), wyjątkowo cicha praca silnika. Parametry: Wymiary zewnętrzne (W x D x H) [mm]: 320 x 480 x 580, Średnia wydajność [l/min]: 2, Średnica otworu podawczego [mm]: 79,5, Zasilanie [V]: 230, Prędkość silnika [obr/min]: 3000, Moc [W]: 800, SANTOS to francuska firma, powstała w 1954 produkująca profesjonalny sprzęt do wyposażenia baru (wyciskarki do owoców, sokowirówki, młynki do kawy i przypraw, blendery). Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości silniki wykorzystywane w urządzeniach firmy Santos. 50 lat po premierze swojego pierwszego produktu, firma nadal rozwiaja się poprzez innowacyjne rozwiązania w konstrukcji swoich urządzeń. Santos jest doskonałym przykładem francuskiej jakości i profesjonalizmu. Sokowirówka SANTOS 68Wyjątkowo szeroki otwór wsadowy (79,5 mm): nie; ma potrzeby rozdrabniania owoców i warzywWysoka wydajność - do 140 l soku/godzinęW standardzie pojemnik do gromadzenia miąższu 14 lW standardzie sito ze stali nierdzewnejWysokość lejka umożliwia robienie soku do szklanki, dzbanka lub pojemnika blenderaCzęści mające kontakt z żywnością wykonana ze stali nierdzewnej (bez użycia aluminium), możliwość mycia w zmywarce lub w gorącej wodzie"Ezy - Clean II system" zapewnia łatwość, wydajność i wysoka jakość mycia (demontaż... w 2 sklepach

Ostatnio komentowane:

news Donald Trump nie chce finansowania organizacji promujących aborcję za granicą
justsomebody10 Posługiwanie się przykładem N. Vujicica nie ma, moim zdaniem, większego sensu, bo to jest wyjątek na tle setek tysięcy niepełnosprawnych. Od dzieciństwa był otoczony opieką, wsparciem,... opinia dodana 2017-02-11 13:52:24
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Lesbos Najlepsze opowiadania erotyczne - Warnock Kathleen
Ciekawe opowiadania :) wciągające ! polecam.\r\n\r\nPS. Odsprzedam za pare groszy . Więcej info na @.

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2017