Ranking suszarko-lokówki marzec 2017, str. 6

Ranking najlepsze suszarko-lokówki, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2017-03-26

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

BaByliss AS121E
najniższa cena! w sklepie:149,99 zł
cena w sklepie:149,99 zł
cena w sklepie:151,67 zł
cena w sklepie:189,00 zł
cena w sklepie:228,00 zł
Lokówko-suszarka BABYLISS AS121E , w zestawie 4 końcówki: ceramiczna, z włosiem dzika, prostująca, modelująca,... pokaż opis »
Lokówko-suszarka BABYLISS AS121E , w zestawie 4 końcówki: ceramiczna, z włosiem dzika, prostująca, modelująca, jonizacja. Naturalne włosie szczotek delikatne dla włosów, powłoka ceramiczna zabezpieczająca łuski włosa przed uszkodzeniami. PORZUĆ KONIECZNOŚĆ UKŁADANIA WŁOSÓW PRZY POMOCY SZCZOTKI, SUSZARKI I LOKÓWKI - WYBIERZ JEDNO URZĄDZENIE, KTÓRE SPRAWI, ŻE TWOJA FRYZURA ZROBI SIĘ SAMA. NIECH TWOJE WŁOSY BĘDĄ PODKRĘCONE, OBFITE, MIĘKKIE I LŚNIĄCE ZA JEDNYM RUCHEM. DUŻA MOC 1 200 W - szybkie suszenie & stylizacja MULTI STYLIZACJA 38 mm ceramiczna cieplna szczotka - Łatwe suszenie podmuchem - Ochrona włosów 25 mm szczotka do stylizacji do tworzenia loków oraz fal 20 mm szczotka z włosiem z dzika pozwala wywinąć końcówki włosów do środka lub na zewnątrz Końcówka prostująca: skuteczne prostowanie od cebulek Funkcja zimnego podmuchu dla utrwalenia fryzury ZADBANE I BŁYSZCZĄCE WŁOSY Jonizacja 3 ustawienia temperatury dla wszystkich stylów i rodzajów włosów ŁATWOŚĆ UŻYCIA Obrotowy kabel Chcesz cieszyć się naturalnymi lokami? Z suszarko-lokówką Babyliss AS121E prosto to osiągniesz. Wybór odpowiedniej suszarko-lokówki to inwestycja w piękne fale. Dzięki temu urządzeniu zaoszczędzisz czas na układanie wymarzonej fryzury, a także zadbasz o swoje włosy. WłaściwościPrzy wyborze suszarko-lokówki zwróć uwagę na jej właściwości. Istotne są takie jak: moc, regulacja temperatury i prędkości, rodzaje nasadek, jonizacja czy nawiew zimnego powietrza. Cechy te, usprawnią pielęgnację włosów, ich suszenie, jak i uproszczą układanie wymarzonych fal. NasadkiWybierając suszarko-lokówkę, zwróć uwagę na to jaką ma nasadkę. Zazwyczaj jest to okrągła szczotka, jednak do niektórych modeli dołączone są dodatkowe, umożliwiające ułożenie innej stylizacji. To od jej kształtu i wielkości zależy jakie loki uzyskasz na włosach. Grubsza pozwoli Ci na ułożenie dużych fal, natomiast za pomocą mniejszej stworzysz... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
Ravanson LS-7010
najniższa cena! w sklepie:80,33 zł
cena w sklepie:95,00 zł
cena w sklepie:95,00 zł
cena w sklepie:98,9 zł
cena w sklepie:98,9 zł
Loko-suszarka o mocy 700 W, wyposażona w 2 prędkości, 2 ustawienia temperatury, 2-kierunkowe obroty szczotki,... pokaż opis »
Loko-suszarka o mocy 700 W, wyposażona w 2 prędkości, 2 ustawienia temperatury, 2-kierunkowe obroty szczotki, obrotowy kabel, 2 wymienne szczotki oraz funkcję chłodnego nawiewu. Nowoczesna loko-suszarka marki Ravanson o mocy 700 W, wyposażona w 2 prędkości, 2 ustawienia temperatury, 2-kierunkowe obroty szczotki, obrotowy kabel, 2 wymienne szczotki oraz praktyczną funkcję chłodnego nawiewu. Loko-suszarka o mocy 700 W, wyposażona w 2 prędkości, 2 ustawienia temperatury, 2-kierunkowe obroty szczotki, obrotowy kabel, 2 wymienne szczotki oraz funkcję chłodnego nawiewu. Nowoczesna loko-suszarka marki Ravanson o mocy 700 W, wyposażona w 2 prędkości, 2 ustawienia temperatury, 2-kierunkowe obroty szczotki, obrotowy kabel, 2 wymienne szczotki oraz praktyczną funkcję chłodnego nawiewu.... Loko-suszarka o mocy 700 W, wyposażona w 2 prędkości, 2 ustawienia temperatury, 2-kierunkowe obroty szczotki, obrotowy kabel, 2 wymienne szczotki oraz funkcję chłodnego nawiewu. Chcesz już podczas suszenia stylizować włosy w piękne fale? Są one w zasięgu Twojej ręki, a to za sprawą urządzenia LS-7010 firmy Ravanson. Z odpowiednio dobraną suszarko-lokówką, tworzenie fal będzie efektywne. WłaściwościAtutem suszarko-lokówki jest jednoczesne suszenie i kręcenie włosów, dzięki czemu są one mniej podatne na uszkodzenie. Występowanie dodatkowych atrybutów, takich jak jonizacja, nawiew zimnego powietrza, regulacja temperatury i prędkości, nasadki, wspomagają układanie i pielęgnację fryzury. Regulacja temperatury, znajdująca się w suszarko-lokówce, umożliwi Ci na dopasowanie jej do rodzaju Twoich włosów, przez co będą one mniej podatne na zniszczenia. Jeśli Twoje włosy są podatne na uszkodzenia przydatna będzie opcja regulacji prędkości nawiewu. Pomoże Ci to w stylizacji fal oraz zadba o ich zdrowy wygląd. NasadkiDostosuj typ i grubość nasadki do efektu jaki chcesz uzyskać na włosach. To właśnie ten element... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Remington AS 800
najniższa cena! w sklepie:88,00 zł
cena w sklepie:95,00 zł
cena w sklepie:99,99 zł
cena w sklepie:118,00 zł
cena w sklepie:119,00 zł
Lokówko-suszarka REMINGTON AS-800 to3 końcówki: koncentrator do szybkiego suszenia; termiczna szczotka... pokaż opis »
Lokówko-suszarka REMINGTON AS-800 to3 końcówki: koncentrator do szybkiego suszenia; termiczna szczotka z włosia mieszanego (38 mm), szczotka z włosa (21 mm);2 ustawienia temperatury/prędkości; opcja zimnego podmuchu. Chcesz już podczas suszenia układać włosy w piękne fale? Są one w zasięgu Twojej ręki, a to za sprawą urządzenia AS 800 firmy Remington. Z właściwie dobraną suszarko-lokówką, tworzenie fal będzie efektywne. WłaściwościZaletą suszarko-lokówki jest jednoczesne suszenie i kręcenie włosów, dzięki czemu są one mniej podatne na uszkodzenie. Występowanie dodatkowych atrybutów, takich jak jonizacja, nawiew zimnego powietrza, regulacja temperatury i prędkości, nasadki, wspomagają układanie i pielęgnację fryzury. NasadkiDopasuj rodzaj i grubość nasadki do efektu jaki chcesz uzyskać na włosach. To właśnie ten element urządzenia jest istotny. Suszarko-lokówką z większą szczotką stworzysz szersze fale, natomiast mniejsza nada Twoim włosom drobniejsze skręty. Do niektórych modeli urządzeń dołączone są inne nasadki, np., prostująca, dyfuzor, lokówka itp. PodsumowanieJeśli loki to efekt, którym chcesz cieszyć się codziennie, a nie tylko przy wyjątkowych okazjach, wybierz suszarko-lokówkę Remington AS 800. Dzięki niej szybko utworzysz upragnione skręty na włosach i przy okazji, zadbasz o ich zdrowy wygląd. Przez to, że temperatura suszenia jest niższa od tej w lokówkach, Twoje włosy będą mniej narażone na uszkodzenia. Przeanalizuj właściwości modelu AS 800 i zdecyduj czy to właśnie ona będzie Twoim sprzymierzeńcem w tworzeniu upragnionej burzy loków. więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
AEG MC 5651
najniższa cena! w sklepie:67,42 zł
cena w sklepie:67,42 zł
cena w sklepie:67,84 zł
cena w sklepie:76,00 zł
cena w sklepie:89,00 zł
AEG MC 5651 to urządzenie niezwykle wielofunkcyjne. Dzięki wymiennym końcówkom może... pokaż opis »
AEG MC 5651 to urządzenie niezwykle wielofunkcyjne. Dzięki wymiennym końcówkom może służyć jako prostownica, lokówka, a także loko-suszarka. Ceramiczne płytki prostownicy zapobiegają uszkodzeniom włosów.... AEG MC 5651 to urządzenie niezwykle wielofunkcyjne. Dzięki wymiennym końcówkom może służyć jako prostownica, lokówka, a także loko-suszarka. Ceramiczne płytki prostownicy zapobiegają uszkodzeniom włosów. Suszarko-lokówka AEG MC 5651 to urządzenie niezwykle wielofunkcyjne. Dzięki wymiennym końcówkom może służyć jako prostownica, lokówka, a także loko-suszarka. Ceramiczne płytki prostownicy zapobiegają uszkodzeniom włosów. Urządzenie "4w1": - lokówka - ceramiczna prostownica - duża okrągła szczotka (ok. 45 mm) - mała szczotka Bezproblemowa stylizacja dzięki stałej i równomiernie rozłożonej temperaturze Włączanie/wyłączanie Kontrolka Ergonomicznie ukształtowany uchwyt Kabel odporny na wysoką temperaturę Przepust kablowy na przegubie obrotowym o 360° Blokada zabezpieczająca przystawki Zabezpieczenie przed przegrzaniem Zaczepy do powieszenia Zasilanie sieciowe: 220240 V, 50 Hz, 25 W Wymiary: 335 x 44 x 44 mm (SxWxG) Waga: 0,2kg AEG MC 5651 to urządzenie niezwykle wielofunkcyjne. Dzięki wymiennym końcówkom może służyć jako prostownica, lokówka, a także loko-suszarka. Ceramiczne płytki prostownicy zapobiegają uszkodzeniom włosów.... Szukasz urządzenia, dzięki któremu nie tylko wysuszysz włosy, ale także wymodelujesz piękne fale? Dzięki urządzeniu AEG MC 5651 możesz to prosto osiągnąć. Zadbaj o włosy już w trakcie suszenia i modeluj je według własnych preferencji. Dobierz urządzenie do rodzaju loków jakie chcesz mieć. WłaściwościWybierając suszarko-lokówkę otrzymujesz cechy dwóch urządzeń, dzięki czemu pielęgnacja Twoich włosów jest jeszcze lepsza. Zwróć uwagę na funkcje jakie posiada,... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
AEG HAS 5582
najniższa cena! w sklepie:65,99 zł
cena w sklepie:80,9 zł
cena w sklepie:80,9 zł
cena w sklepie:81,52 zł
cena w sklepie:82,7 zł
- 3 w 1 szczotka modelująca, lokówka i suszarka do włosów w jednym Szczotka modelująca, lokówka i suszarka... pokaż opis »
- 3 w 1 szczotka modelująca, lokówka i suszarka do włosów w jednym Szczotka modelująca, lokówka i suszarka do włosów w jednym. Posiada nawiew zimnego powietrza, funkcję jonizacji oraz szczotkę z wysuwanymi ząbkami, 2 okrągłe szczotki, koncentrator, lokówkę. Zasilana prądem sieciowym. Urządzenie o mocy 1000 W. Suszarko-lokówka o mocy 1000 W z funkcją jonizacji. Posiada dwa stopnie regulacji temperatury, zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz ergonomicznie ukształtowany uchwyt.... Lokosuszarka AEG HAS 5582 czarna Chcesz cieszyć się naturalnie wyglądającymi lokami? Z suszarko-lokówką AEG HAS 5582 prosto to osiągniesz. Wybór odpowiedniej suszarko-lokówki to inwestycja w doskonałe fale. Dzięki temu urządzeniu zaoszczędzisz czas na układanie wymarzonej fryzury, a także zadbasz o swoje włosy. WłaściwościPrzy wyborze suszarko-lokówki zwróć uwagę na jej właściwości. Istotne są takie jak: moc, regulacja temperatury i prędkości, rodzaje nasadek, jonizacja czy nawiew zimnego powietrza. Cechy te, usprawnią pielęgnację włosów, ich suszenie, jak i uproszczą układanie wymarzonych fal. NasadkiWybierając suszarko-lokówkę, zwróć uwagę na to jaką posiada nasadkę. Zazwyczaj jest to okrągła szczotka, jednak do niektórych modeli dołączone są dodatkowe, umożliwiające ułożenie innej stylizacji. To od jej kształtu i wielkości zależy jakie loki uzyskasz na włosach. Grubsza pozwoli Ci na ułożenie dużych fal, natomiast za pomocą węższej stworzysz drobniejsze skręty. PodsumowanieDzięki suszarko-lokówce możesz w tym samym czasie suszyć i kręcić włosy. Zaoszczędzisz nie tylko czas, ale także bardziej zadbasz o włosy. Temperatura suszenia jest niższa od tej w lokówkach, przez co Twoje włosy są mniej narażone na uszkodzenia nią spowodowane. Zwróć uwagę także na to, że loki utworzone przez suszarko-lokówkę są łagodniejsze od tych zrobionych lokówką. przemyśl jaki efekt chcesz uzyskać i... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 9 sklepach »
Eldom LS10
najniższa cena! w sklepie:37,52 zł
cena w sklepie:37,52 zł
cena w sklepie:38,89 zł
cena w sklepie:39,99 zł
Suszarko-lokówka o mocy 500 W, z 2-stopniową regulacją prędkości, zabezpieczeniem przed przegrzaniem,... pokaż opis »
Suszarko-lokówka o mocy 500 W, z 2-stopniową regulacją prędkości, zabezpieczeniem przed przegrzaniem, obrotowym podłączeniem przewodu oraz z 2 wymiennymi szczotkami w komplecie.... Suszarko-lokówka o mocy 500 W, z 2-stopniową regulacją prędkości, zabezpieczeniem przed przegrzaniem, obrotowym podłączeniem przewodu oraz z 2 wymiennymi szczotkami w komplecie.... Szukasz urządzenia, dzięki któremu nie tylko wysuszysz włosy, ale także wymodelujesz piękne loki? Dzięki urządzeniu Eldom LS10 możesz to łatwo osiągnąć. Dbaj o włosy już w trakcie suszenia i modeluj je według własnych preferencji. Dobierz urządzenie do rodzaju fal jakie chcesz uzyskać. WłaściwościWybierając suszarko-lokówkę otrzymujesz właściwości dwóch urządzeń, dzięki czemu pielęgnacja Twoich włosów jest jeszcze lepsza. Zwróć uwagę na funkcje jakie posiada, moc, regulację temperatury i prędkości, rodzaje nasadek, jonizację czy opcję chłodnego nawiewu. NasadkiKluczową częścią urządzenia jest nasadka. To za jej pomocą, uzyskasz wymarzoną fryzurę. Nieraz, suszarko-lokówki wyposażone są w dodatkowe nasadki w postaci szczotek, końcówek prostujących itp., które nadadzą Twoim włosom różne uczesania. Większe nasadki stworzą szersze fale, a z pomocą tych mniejszych uzyskasz drobniejsze loki. PodsumowanieLokówko-suszarka to urządzenie łączące w sobie dwie funkcje - suszenia i kręcenia. Dzięki temu, Twoje włosy są mniej narażone na działanie wysokiej temperatury. Temperatura suszenia jest niższa niż w przypadku lokówek. Jednak skręt stworzony przez suszarko-lokówkę jest delikatniejszy niż ten zrobiony przez lokówkę. Dlatego zastanów się czego chcesz. Dzięki suszarko-lokówce LS10 firmy Eldom możesz cieszyć się szybko wymodelowaną burzą fal. w 4 sklepach
AEG HAS 5660
najniższa cena! w sklepie:46,73 zł
cena w sklepie:49,45 zł
cena w sklepie:54,00 zł
cena w sklepie:57,68 zł
cena w sklepie:58,00 zł
- Dwa stopnie temperatury/poboru mocy Funkcje dodatkowe: funkcja zimnego powietrzaobrotowy kabel Ilość... pokaż opis »
- Dwa stopnie temperatury/poboru mocy Funkcje dodatkowe: funkcja zimnego powietrzaobrotowy kabel Ilość poziomów temperatury: 2 Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 1 szt.Kod producenta: HAS 5660 szara Kod Producenta: HAS 5660 szara Kolor: szaro-srebrna Moc: 600 WOrientacyjna waga brutto: 577 gOrientacyjna waga brutto opak. zbior.: 577 gStrona www produktu: http://www.sklepaeg.pl/lokowko-suszarka-aeg-has-5660-szaro-srebrna.html Średnica: 20 mmTyp: Lokówko-suszarka Waga urządzenia: 370 gWaga z opakowaniem: 577 gWymiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 260x119x80 mm Wymiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 260x119x80 mmWyposażenie: okrągła szczotka dużaszczotka okragła z wysuwanymi ząbkami Zabezpieczenia: ochrona przed przegrzaniemlampka kontrolna Zabezpieczenia: lampka kontrolnaochrona przed przegrzaniem Suszarko - lokówka marki AEG wyposażona została w 2 wymienne końcówki z włosia gładkiego, 1 z wysuwalnym specjalnym włosiem oraz 1 okrągłą dla wszystkich długości włosów. 2 stopnie ustawienia pozwalają dostosować temperaturę do typu włosów. Dodatkowo posiada obrotowe złącze, które zapobiega złamaniu i plątaniu kabla podczas użytkowania.... Marzy Ci się układanie loków już podczas suszenia włosów? Możesz to osiągnąć w zaciszu własnego domu dzięki suszarko-lokówce AEG HAS 5660. Zainwestuj w zdrowy i piękny wygląd Twoich włosów i wybierz mądrze urządzenie, które zapewni Ci nie tylko wymarzony efekt, ale także pomoże w codziennej pielęgnacji. WłaściwościW tym urządzeniu, połączono właściwości suszarki i lokówki, aby jeszcze lepiej pomagać Ci w pielęgnacji włosów. Dzięki temu, urządzenie posiada wiele funkcji, które sprawią, że Twoje włosy będą piękne i zdrowe. Przyjrzyj się właściwościom: mocy, regulacji temperatury i prędkości, nasadkom, funkcji jonizacji czy opcji zimnego nawiewu. Wszelkie te atrybuty jeszcze bardziej uproszczą Ci stylizację uczesania. NasadkiW suszarko-lokówce... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 8 sklepach »
Severin WL 0805
najniższa cena! w sklepie:89,9 zł
cena w sklepie:89,9 zł
cena w sklepie:89,9 zł
cena w sklepie:89,9 zł
cena w sklepie:89,99 zł
Suszarko-lokówka o mocy 700 W, z 2-stopniową regulacją prędkości i temperatury, nawiewem zimnego powietrza,... pokaż opis »
Suszarko-lokówka o mocy 700 W, z 2-stopniową regulacją prędkości i temperatury, nawiewem zimnego powietrza, funkcją jonizacji oraz z przyciskiem zwalniającym nasadki. Suszarko-lokówka o mocy 700 W, z 2-stopniową regulacją prędkości i temperatury, nawiewem zimnego powietrza, funkcją jonizacji oraz z przyciskiem zwalniającym nasadki. Naturalne loki lub fale od zawsze były Twoim marzeniem? Model WL 0805 firmy Severin pomoże Ci to osiągnąć. Właściwa pielęgnacja jest kluczem do zdrowych włosów. Suszarko-lokówka to urządzenie 2 w 1, dzięki któremu zaoszczędzisz czas i szybko stworzysz wymarzone uczesanie. WłaściwościDzięki połączeniu suszarki i lokówki, otrzymujesz zestaw funkcji, które wspomogą pielęgnację Twoich włosów. Przyjrzyj się właściwościom jakie posiada to urządzenie i wybierz najodpowiedniejsze. Istotne są zarówno regulacja temperatury i prędkości, moc czy nasadki, ale także przydatne będzie występowanie funkcji jonizacji czy nawiewu ziemnego powietrza. Zwróć uwagę jaką moc ma urządzenie, ponieważ to od niej zależy efektywność stylizacji włosów. Im jest większa, tym szybciej je wysuszysz i stworzysz upragnione fale. Moc suszarko-lokówki WL 0805 firmy Severin to 700 W. Różne poziomy temperatury w suszarko-lokówce, pozwolą Ci dopasować ją do rodzaju Twoich włosów, aby długo były zdrowe. Regulacja prędkości nawiewu, występująca w suszarko-lokówce pomoże Ci stylizować loki, jednocześnie dopasowując siłę suszenia do rodzaju Twoich włosów. W urządzeniu tym, znajdziesz też funkcje nawiewu zimnego powietrza, która wspomoże układanie włosów. NasadkiJeśli chcesz uzyskać upragnione fale, wybierz odpowiednią nasadkę. Od niej zależy efekt jaki uzyskasz. Ta część urządzenia jest kluczowa. Grubsza nasadka zapewni Ci duże, romantyczne fale, cieńsza natomiast drobniejsze loki. Niektóre urządzenia posiadają więcej końcówek, np. dodatkowe szczotki, nasadki prostujące itp., dzięki... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
Adler AD 204
najniższa cena! w sklepie:39,01 zł
cena w sklepie:41,01 zł
cena w sklepie:41,01 zł
cena w sklepie:45,92 zł
cena w sklepie:57,74 zł
Lokówko suszarka Adler AD204 Lokówko-suszarka ADLER AD 204 Doskonały wybór dla damy, która chce podkreślić... pokaż opis »
Lokówko suszarka Adler AD204 Lokówko-suszarka ADLER AD 204 Doskonały wybór dla damy, która chce podkreślić piękno swoich włosów. Elegancka lokówko - suszarka z 2 wymiennymi szczotkami różnej wielkości. Dzięki 3 stopniom ustawienia temperatury i mocy 550 W, pozwala zarówno utrwalić skręt loków, jak i stworzyć je na zupełnie prostych włosach. Bardzo wygodna dzięki obrotowemu połączeniu przewodu i specjalnemu uchwytowi do zawieszania. Dostępna w bieli i błękicie. Doskonały wybór dla damy, która chce podkreślić piękno swoich włosów. Elegancka lokówko - suszarka z 2 wymiennymi szczotkami różnej wielkości. Dzięki 3 stopniom ustawienia temperatury i mocy 550 W, pozwala zarówno utrwalić skręt loków, jak i stworzyć je na zupełnie prostych włosach. Bardzo wygodna dzięki obrotowemu połączeniu przewodu i specjalnemu uchwytowi do zawieszania. Dostępna w bieli i błękicie. Lokówko-suszarka ADLER AD 204 Doskonały wybór dla damy, która chce podkreślić piękno swoich włosów. Elegancka lokówko - suszarka z 2 wymiennymi szczotkami różnej wielkości. Dzięki 3 stopniom ustawienia temperatury i mocy 550 W, pozwala zarówno utrwalić skręt loków, jak i stworzyć je na zupełnie prostych włosach. Bardzo wygodna dzięki obrotowemu połączeniu przewodu i specjalnemu uchwytowi do zawieszania. Dostępna w bieli i błękicie.... Naturalne loki lub fale od długiego czasu były Twoim marzeniem? Model AD 204 firmy Adler pomoże Ci to osiągnąć. Odpowiednia pielęgnacja jest kluczem do zdrowych włosów. Suszarko-lokówka to urządzenie 2 w 1, dzięki któremu zaoszczędzisz czas i szybko stworzysz wymarzone uczesanie. WłaściwościDzięki połączeniu suszarki i lokówki, dostajesz zestaw funkcji, które wspomogą pielęgnację Twoich włosów. Przyjrzyj się właściwościom jakie posiada to urządzenie i wybierz najwłaściwsze. Istotne są zarówno regulacja temperatury i prędkości, moc czy nasadki, ale także użyteczne będzie występowanie... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
MPM Product MLW-03
najniższa cena! w sklepie:89,7 zł
cena w sklepie:99,26 zł
cena w sklepie:103,8 zł
cena w sklepie:104,58 zł
cena w sklepie:109,99 zł
Lokówko-suszarka MLW-03 marki MPM o mocy 750 W, z 2-stopniową regulacją prędkości, 3-stopniową regulacją... pokaż opis »
Lokówko-suszarka MLW-03 marki MPM o mocy 750 W, z 2-stopniową regulacją prędkości, 3-stopniową regulacją temperatury i dwoma kierunkami obrotu szczotek. Urządzenie wyposażone zostało w obrotowe podłączenie przewodu oraz w 2 wymienne szczotki modelujące o średnicach 32 i 50 mm. Ponadto w wyposażeniu znajdują się nakładki na szczotki, które chronią włosie przed uszkodzeniami. Lokówko-suszarka MPM MLW-03 (750W/Biało-srebrny) Naturalne loki lub fale od długiego czasu były Twoim marzeniem? Model MLW-03 firmy MPM Product pomoże Ci to osiągnąć. Odpowiednia pielęgnacja jest kluczem do zdrowych włosów. Suszarko-lokówka to urządzenie 2 w 1, dzięki któremu zaoszczędzisz czas i szybko stworzysz wymarzone uczesanie. WłaściwościDzięki połączeniu suszarki i lokówki, otrzymujesz zestaw funkcji, które wspomogą pielęgnację Twoich włosów. Przyjrzyj się właściwościom jakie posiada to urządzenie i wybierz najodpowiedniejsze. Istotne są zarówno regulacja temperatury i prędkości, moc czy nasadki, ale także użyteczne będzie występowanie funkcji jonizacji czy nawiewu ziemnego powietrza. Zwróć uwagę jaką moc ma urządzenie, ponieważ to od niej zależy efektywność stylizacji włosów. Im jest większa, tym szybciej je wysuszysz i stworzysz upragnione fale. Moc suszarko-lokówki MLW-03 firmy MPM Product to 750 W. Różne zakresy temperatury w suszarko-lokówce, pozwolą Ci dopasować ją do rodzaju Twoich włosów, aby długo były zdrowe. NasadkiJeśli chcesz uzyskać upragnione fale, wybierz odpowiednią nasadkę. Od niej zależy efekt jaki uzyskasz. Ta część urządzenia jest kluczowa. Grubsza nasadka zapewni Ci duże, romantyczne fale, mniejsza natomiast drobniejsze loki. Niektóre urządzenia posiadają więcej końcówek, np. dodatkowe szczotki, nasadki prostujące itp., dzięki czemu stworzysz różne uczesania. W suszarko-lokówce MPM Product MLW-03 dołączona ilość nasadek w zestawie to 2. PodsumowanieLokówko-suszarka umożliwi... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 9 sklepach »

Ostatnio komentowane:

news Donald Trump nie chce finansowania organizacji promujących aborcję za granicą
justsomebody10 Posługiwanie się przykładem N. Vujicica nie ma, moim zdaniem, większego sensu, bo to jest wyjątek na tle setek tysięcy niepełnosprawnych. Od dzieciństwa był otoczony opieką, wsparciem,... opinia dodana 2017-02-11 13:52:24
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Lesbos Najlepsze opowiadania erotyczne - Warnock Kathleen
Ciekawe opowiadania :) wciągające ! polecam.\r\n\r\nPS. Odsprzedam za pare groszy . Więcej info na @.

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2017