Ranking wagi łazienkowe marzec 2017, str. 19

Ranking najlepsze wagi łazienkowe, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2017-03-26

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

Tech-Med TM-EF912
najniższa cena! w sklepie:99,99 zł
cena w sklepie:99,99 zł
cena w sklepie:99,99 zł
cena w sklepie:99,99 zł
cena w sklepie:107,00 zł
Waga elektroniczna o maksymalnym załadunku 200 kg, dokładności pomiaru do 100 g, mierząca zawartość wody... pokaż opis »
Waga elektroniczna o maksymalnym załadunku 200 kg, dokładności pomiaru do 100 g, mierząca zawartość wody i tłuszczu w organizmie.... Musisz kontrolować swoją wagę? Poznaj ile ważysz z wagą łazienkową Tech-Med TM-EF912. WprowadzenieAby kontrolować stan swojego zdrowia, warto mieć w domu dobrą, dokładną, wagę łazienkową. Dzięki niej możemy stale kontrolować wagę swojego ciała, tym samym kontrolować zmiany swojego ciała. Zwróć uwagę na urządzenie Tech-Med TM-EF912. Przeczytaj opis, sprawdź ceny w sklepach i zdecyduj, czy takie urządzenie będzie dla Ciebie odpowiednie. WyświetlaczWaga TM-EF912 wyposażona jest w duży, wyraźny ekran ciekłokrystaliczny, który pozwoli Ci szybko sprawdzić stan wagi swojego ciała. Przydaje się to na co dzień, kiedy będąc w łazience, ważymy się, spiesząc się jednocześnie do pracy itd. Specyfikacja technicznaZa sprawą prostej linii i świetnej jakości wykonania, waga Tech-Med TM-EF912, to urządzenie idealnie wpasowujące się w każdej łazience. Dyskretne i po prostu ładne. Dzięki małej wysokości, możemy po skończonym ważeniu, schować nasze urządzenie pod szafkę, stoliczek czy nawet do szuflady. Właściwie nieistotne jest, czy będzie to łazienka czy pokój. Znajdziemy dla tego sprzętu miejsce w każdym metrażu. Dokonując pomiaru masy ciała, pamiętajmy o podstawowym wymogu dokładnego ważenia. Istotne jest, aby do pracy ustawić wagę na twardej, niesprężystej powierzchni tak, aby równomiernie rozłożyć ciężar na sensorach wagi. Pozwoli nam to osiągnąć dokładny wynik. PodsumowanieDobra waga lazienkowa to sprzęt, który powinien znaleźć się w każdym domu. Jest to pierwsze urządzenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie określić zmiany w swoim organiźmie. Dbając o swoje ciało, dbamy też o samopoczucie i nastrój. Zastanów się czy waga łazienkowa Tech-Med TM-EF912 spełnia Twoje wymagania. więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Clatronic KW 3367
najniższa cena! w sklepie:32,4 zł
cena w sklepie:35,49 zł
cena w sklepie:35,49 zł
cena w sklepie:39,00 zł
cena w sklepie:49,99 zł
Elektroniczna waga kuchenna o maksymalnym załadunku 5000 g, dokładności pomiaru do 1 g, z funkcją tary.... pokaż opis »
Elektroniczna waga kuchenna o maksymalnym załadunku 5000 g, dokładności pomiaru do 1 g, z funkcją tary. Waga kuchenna Clatronic KW 3367 ma zakres ważenia do 5 kg, z dokładnością do 1 g, co pozwala na precyzyjne odmierzenie poszczególnych składników. Dokładność 1 g Zakres ważenia do 5 kg Duży, czytelny wyświetlacz LCD Wyłączanie ręczne lub automatyczne Funkcja tarowania Waży w gramach, funtach lub uncjach Zasilanie 2 x AAA wymiary: 150x20x180 mm Waga kuchenna Clatronic KW 3367 ma zakres ważenia do 5 kg, z dokładnością do 1 g, co pozwala na precyzyjne odmierzenie poszczególnych składników. Musisz kontrolować swoją wagę? Dowiedz się ile ważysz z wagą łazienkową Clatronic KW 3367. WprowadzenieSamoświadomość to istotna sprawa. Kontrolowanie wyglądu swojego ciała oraz rzeczywistej jego wagi, jest podstawą każdej diety oraz sportowego - czy w ogóle zdrowego - trybu życia. Warto więc, dla własnej wiedzy posiadać urządzenie, z którym codziennie będziemy mogli śledzić zrzucanie wagi, bądź jej wzrost. Przeczytaj opis wagi łazienkowej Clatronic KW 3367, sprawdź ceny w naszej wyszukiwarce i zdecyduj czy tego właśnie szukasz. WyświetlaczWaga KW 3367 wyposażona jest w duży, wyraźny ekran ciekłokrystaliczny, który pozwoli Ci szybko sprawdzić stan wagi swojego ciała. Przydaje się to na co dzień, kiedy będąc w łazience, ważymy się, spiesząc się jednocześnie do pracy itd. Specyfikacja technicznaZa sprawą prostej linii i świetnej jakości wykonania, waga Clatronic KW 3367, to urządzenie idealnie wpasowujące się w każdej łazience. Dyskretne i po prostu ładne. Dzięki małej wysokości, możemy po skończonym ważeniu, schować nasze urządzenie pod szafkę, stoliczek czy nawet do szuflady. Właściwie nieistotne jest, czy będzie to łazienka czy pokój. Znajdziemy dla tego sprzętu miejsce w każdym domu. Dokonując pomiaru masy ciała, pamiętajmy o podstawowym wymogu... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
183. Leifheit 63317
Leifheit 63317
najniższa cena! w sklepie:94,00 zł
Musisz określić swoją wagę z dużą dokładnością? Ułatwi Ci to urządzenie Leifheit 63317. WprowadzenieŚwiadomość... pokaż opis »
Musisz określić swoją wagę z dużą dokładnością? Ułatwi Ci to urządzenie Leifheit 63317. WprowadzenieŚwiadomość swojej wagi to podstawa jakiejkolwiek diety, uprawiania sportu, czy zdrowego trybu życia - w ogóle. Warto więc, dla własnej wiedzy posiadać urządzenie, z którym na bieżąco będziemy mogli śledzić zrzucanie wagi, bądź jej wzrost. Przeczytaj opis wagi Leifheit 63317, sprawdź ceny w naszej wyszukiwarce i zdecyduj czy tego właśnie szukasz. WyświetlaczZa sprawą dużego i wyraźnego wyświetlacza ciekłokrystalicznego możemy szybko i bezproblemowo odczytać wskazania urządzenia, co przydaje się szczególnie, gdy korzystamy z wagi rano, przed wyjściem do pracy, szkoły itd. Specyfikacja technicznaModel 63317 to prosty design, adekwatny do urządzenia wysokiej jakości, a także małe wymiary. Czynią z wagi Leifheit, urządzenie przydatne - i często niezbędne - w każdym domu. To dzięki niemu określimy swoje gabaryty i zdecydujemy, czy nasza sylwetka spełnia nasze oczekiwania i jest dla nas zdrowa. PodsumowanieKontrola własnej wagi to sprawa szalenie istotna, zwłaszcza teraz, gdy żyjemy szybko i często jemy niezdrowe posiłki. Warto obserować swoje ciało i trzymać regularną wagę. Pomoże nam w tym urządzenie od Leifheit. Waga łazienkowa 63317 to sprzęt, który powinnen znaleźć się w każdym domu. Inwestując w wagę Leifheit, możemy mieć pewność, że będzie nam ona służyła przez długi czas. w 1 sklepie
184. Medisana ISA40480
Medisana ISA40480
najniższa cena! w sklepie:140,00 zł
cena w sklepie:154,00 zł
Waga analityczna Medisana ISA 40480 (biało-srebrna) Diagnostyka: pomiar tkanki kostnejpomiar tkanki mięsniowejpomiar... pokaż opis »
Waga analityczna Medisana ISA 40480 (biało-srebrna) Diagnostyka: pomiar tkanki kostnejpomiar tkanki mięsniowejpomiar tkanki tłuszczowejpomiar zawartości wody w organizmie Diagnostyka: pomiar zawartości wody w organizmiepomiar tkanki kostnejpomiar tkanki tłuszczowejpomiar tkanki mięsniowej Diagnostyka: pomiar tkanki mięsniowejpomiar zawartości wody w organizmiepomiar tkanki kostnejpomiar tkanki tłuszczowej Diagnostyka: pomiar tkanki mięsniowejpomiar tkanki kostnejpomiar tkanki tłuszczowejpomiar zawartości wody w organizmie Diagnostyka: pomiar tkanki tłuszczowejpomiar tkanki kostnejpomiar zawartości wody w organizmiepomiar tkanki mięsniowej Diagnostyka: pomiar tkanki kostnejpomiar tkanki tłuszczowejpomiar zawartości wody w organizmiepomiar tkanki mięsniowej Diagnostyka: pomiar zawartości wody w organizmiepomiar tkanki kostnejpomiar tkanki mięsniowejpomiar tkanki tłuszczowej Diagnostyka: pomiar tkanki kostnejpomiar zawartości wody w organizmiepomiar tkanki tłuszczowejpomiar tkanki mięsniowej Diagnostyka: pomiar tkanki kostnejpomiar zawartości wody w organizmiepomiar tkanki mięsniowejpomiar tkanki tłuszczowej Diagnostyka: pomiar tkanki kostnejpomiar tkanki tłuszczowejpomiar tkanki mięsniowejpomiar zawartości wody w organizmie Diagnostyka: pomiar tkanki tłuszczowejpomiar tkanki mięsniowejpomiar tkanki kostnejpomiar zawartości wody w organizmie Diagnostyka: pomiar tkanki tłuszczowejpomiar tkanki mięsniowejpomiar zawartości wody w organizmiepomiar tkanki kostnej Diagnostyka: pomiar zawartości wody w organizmiepomiar tkanki tłuszczowejpomiar tkanki mięsniowejpomiar tkanki kostnej Diagnostyka: pomiar tkanki mięsniowejpomiar tkanki kostnejpomiar zawartości wody w organizmiepomiar tkanki tłuszczowej Diagnostyka: pomiar zawartości wody w organizmiepomiar tkanki mięsniowejpomiar tkanki tłuszczowejpomiar tkanki kostnej Diagnostyka: pomiar tkanki mięsniowejpomiar zawartości wody w organizmiepomiar... w 2 sklepach
Eldom GWO250
najniższa cena! w sklepie:34,55 zł
cena w sklepie:39,99 zł
cena w sklepie:39,99 zł
cena w sklepie:40,00 zł
cena w sklepie:40,98 zł
Produkt dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych ( biały i czarny ). Wyświetlacz LCD. Automatyczne wyłączanie.... pokaż opis »
Produkt dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych ( biały i czarny ). Wyświetlacz LCD. Automatyczne wyłączanie. Wskaźnik przeładowania, wskaźnik rozładowania baterii. Waga maksymalna 150 kg. Dokładność podziałki 100 g.... Dokładność: 100 gFunkcje użytkowe: możliwość zmiany jednostkiwskaźnik niskiego poziomu bateriiautomatyczne wyłączanie Kod producenta: GWO250B Kolor: biała Strona www produktu: http://www.eldom.eu/produkt/elektroniczna-waga-osobowa-gwo250-eldom Typ: łazienkowa Typ baterii: CR2032 Udźwig: 150 kgWymiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 310x45x270 mmWyświetlacz: true Zabezpieczenia: wskaźnik przeciążenia wagi Produkt dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych ( biały i czarny ). Wyświetlacz LCD. Automatyczne wyłączanie. Wskaźnik przeładowania, wskaźnik rozładowania baterii. Waga maksymalna 150 kg. Dokładność podziałki 100 g.... Waga łazienkowa Eldom GWO250B (biała) Musisz kontrolować swoją wagę? Dowiedz się ile ważysz z wagą łazienkową Eldom GWO250. WprowadzenieŚwiadomość swojej wagi to podstawa jakiejkolwiek diety, uprawiania sportu, czy zdrowego trybu życia - w ogóle. Aby w pełni poznać swój organizm i być pewnym jego przemianom, warto posiadać specjalistyczne urządzenie, które pozwoli nam kontrolować swoją wagę. Dlatego proponujemy zakup wagi łazienkowej Eldom GWO250. Przeczytaj opis urządzenia i zdecyduj, czy spełnia Twoje oczekiwania. WyświetlaczWaga GWO250 wyposażona jest w duży, wyraźny ekran ciekłokrystaliczny, który pozwoli Ci szybko sprawdzić stan wagi swojego ciała. Przydaje się to na co dzień, kiedy będąc w łazience, ważymy się, spiesząc się jednocześnie do pracy itd. Specyfikacja technicznaZa sprawą prostej linii i świetnej jakości wykonania, waga Eldom GWO250, to urządzenie idealnie wpasowujące się w każdej łazience. Dyskretne i po prostu ładne. Dzięki małej wysokości, możemy po skończonym ważeniu, schować nasze urządzenie pod szafkę,... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
186. Medisana BS440
Medisana BS440
najniższa cena! w sklepie:314,00 zł
cena w sklepie:329,00 zł
Waga łazienkowa Medisana BS 440 40423 (czarna) Diagnostyka: pomiar tkanki kostnejpomiar tkanki mięsniowejpomiar... pokaż opis »
Waga łazienkowa Medisana BS 440 40423 (czarna) Diagnostyka: pomiar tkanki kostnejpomiar tkanki mięsniowejpomiar tkanki tłuszczowejpomiar zawartości wody w organizmiezapotrzebowanie na kalorie Diagnostyka: pomiar zawartości wody w organizmiepomiar tkanki tłuszczowejpomiar tkanki mięsniowejpomiar tkanki kostnejzapotrzebowanie na kalorie Diagnostyka: pomiar tkanki mięsniowejzapotrzebowanie na kaloriepomiar tkanki kostnejpomiar zawartości wody w organizmiepomiar tkanki tłuszczowej Dokładność: 100 gFunkcja zapamiętywania użytkowników: true Funkcje użytkowe: możliwość zmiany jednostkiobliczanie współczynnika BMIszybkie włączanieprzenoszenie wyników analizy + masy ciała na komputer/smartfon Funkcje użytkowe: możliwość zmiany jednostkiobliczanie współczynnika BMIprzenoszenie wyników analizy + masy ciała na komputer/smartfonszybkie włączanie Funkcje użytkowe: obliczanie współczynnika BMImożliwość zmiany jednostkiszybkie włączanieprzenoszenie wyników analizy + masy ciała na komputer/smartfon Funkcje użytkowe: możliwość zmiany jednostkiszybkie włączanieobliczanie współczynnika BMIprzenoszenie wyników analizy + masy ciała na komputer/smartfon Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 1 szt.Kod producenta: 40423 Kod Producenta: 40423 Kolor: czarna Komunikacja: Bluetooth Maks. ilość zapamiętanych użytkowników: 8 Orientacyjna waga brutto: 2837 gOrientacyjna waga brutto opak. zbior.: 2837 gStrona www produktu: http://www.medisana.com/en/Health-control/Personal-scales/Body-analysis-scale-with-Bluetooth-BS-440-connect.html Typ: łazienkowa Typ baterii: AAA Udźwig: 180 kgWaga urządzenia: 2 kgWaga z opakowaniem: 2,837 kgWymiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 390x55x370 mm Wymiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 390x55x370 mmWymiary urządzenia (Szer/Wys/Gł): 320x24x320 mmWymiary urządzenia (Szer/Wys/Gł): 320x24x320 mm Wyposażenie: baterie Wyświetlacz: true Diagnostyka: pomiar tkanki... w 2 sklepach
187. Medisana PS72
Medisana PS72
najniższa cena! w sklepie:36,83 zł
Waga łazienkowa Ecomed PS-72E 23510 (biała) Musisz określić swoją wagę z dużą dokładnością? Ułatwi Ci... pokaż opis »
Waga łazienkowa Ecomed PS-72E 23510 (biała) Musisz określić swoją wagę z dużą dokładnością? Ułatwi Ci to waga łazienkowa Medisana PS72. WprowadzenieŚwiadomość swojej wagi to podstawa jakiejkolwiek diety, uprawiania sportu, czy zdrowego trybu życia - w ogóle. Warto więc, dla własnej wiedzy posiadać urządzenie, z którym codziennie będziemy mogli śledzić zrzucanie wagi, bądź jej wzrost. Przeczytaj opis wagi Medisana PS72, sprawdź ceny w naszej wyszukiwarce i zdecyduj czy tego właśnie szukasz. WyświetlaczZa sprawą dużego i wyraźnego wyświetlacza LCD możemy szybko i bezproblemowo odczytać wskazania urządzenia, co przydaje się szczególnie, gdy korzystamy z wagi rano, przed wyjściem do pracy, szkoły itd. Specyfikacja technicznaModel PS72 to prosty design, adekwatny do urządzenia wysokiej jakości, a także małe wymiary. Czynią z wagi Medisana, urządzenie przydatne - i często niezbędne - w każdym domu. To dzięki niemu określimy swoje gabaryty i zdecydujemy, czy nasza sylwetka spełnia nasze oczekiwania i jest dla nas zdrowa. PodsumowanieKontrola własnej wagi to sprawa szalenie istotna, zwłaszcza teraz, gdy żyjemy szybko i często jemy niezdrowe posiłki. Warto obserować swoje ciało i trzymać regularną wagę. Pomoże nam w tym urządzenie od Medisana. Waga łazienkowa PS72 to sprzęt, który powinnen znaleźć się w każdym domu. Inwestując w wagę Medisana, możemy mieć pewność, że będzie nam ona służyła przez długi czas. w 1 sklepie
188. Esperanza EBS004
Esperanza EBS004
najniższa cena! w sklepie:25,9 zł
cena w sklepie:39,99 zł
Waga łazienkowa o maksymalnym załadunku 180 kg oraz dokładności do 100 g, zasilana za pomocą baterii,... pokaż opis »
Waga łazienkowa o maksymalnym załadunku 180 kg oraz dokładności do 100 g, zasilana za pomocą baterii, z wyświetlaczem LCD, z automatycznym wyłącznikiem. Waga łazienkowa o maksymalnym załadunku 180 kg oraz dokładności do 100 g, zasilana za pomocą baterii, z wyświetlaczem LCD, z automatycznym wyłącznikiem. Musisz kontrolować swoją wagę? Poznaj ile ważysz z wagą łazienkową Esperanza EBS004. WprowadzenieAby żyć zdrowo i cieszyć się dobrym wyglądem, warto mieć w domu solidną i dokładną wagę łazienkową, która pokaże gabaryty naszego ciała. Dzięki temu możemy kontrolować się i planować swoją formę żywienia. WyświetlaczWaga EBS004 wyposażona jest w duży, wyraźny ekran ciekłokrystaliczny, który pozwoli Ci szybko sprawdzić stan wagi swojego ciała. Przydaje się to na co dzień, kiedy będąc w łazience, ważymy się, spiesząc się jednocześnie do pracy itd. Specyfikacja technicznaZa sprawą prostej linii i świetnej jakości wykonania, waga Esperanza EBS004, to urządzenie idealnie wpasowujące się w każdej łazience. Dyskretne i po prostu ładne. Dzięki małej wysokości, możemy po skończonym ważeniu, schować nasze urządzenie pod szafkę, stoliczek czy nawet do szuflady. Właściwie nieistotne jest, czy będzie to łazienka czy pokój. Znajdziemy dla tego sprzętu miejsce w każdym domu. Dokonując pomiaru masy ciała, pamiętajmy o podstawowym wymogu dokładnego ważenia. Istotne jest, aby do pracy ustawić wagę na twardej, niesprężystej powierzchni tak, aby równomiernie rozłożyć ciężar na sensorach wagi. Pozwoli nam to osiągnąć dokładny wynik. Maksymalna waga przewidziana dla tego urządzenia to 160 kg. PodsumowanieDobra waga lazienkowa to sprzęt, który powinien znaleźć się w każdym domu. Jest to pierwsze urządzenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie określić zmiany w swoim organiźmie. Dbając o swoje ciało, dbamy też o samopoczucie i nastrój. Zastanów się czy waga łazienkowa Esperanza EBS004 spełnia Twoje... w 2 sklepach
Tristar WG-2428
najniższa cena! w sklepie:69,00 zł
cena w sklepie:71,01 zł
cena w sklepie:87,01 zł
Funkcja zapamiętywania użytkowników: false Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 5 szt.Kod Producenta:... pokaż opis »
Funkcja zapamiętywania użytkowników: false Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 5 szt.Kod Producenta: WG-2428 Kod producenta: WG-2428 Komunikacja: Nie dotyczy Maks. ilość zapamiętanych użytkowników: Nie dotyczy Orientacyjna waga brutto: 2742 gStrona www produktu: http://www.tristar.eu/pt/Eletrodom%C3%A9sticos/WG-2428/3/8259 Typ: łazienkowa Udźwig: 136 kgUdźwig: 136 gWaga urządzenia: 2,1 kgWaga urządzenia: 2,1 gWaga z opakowaniem: 2,7 gWaga z opakowaniem: 2,7 kgWymiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 380x70x315 mmWymiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 380x70x315 mWymiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 380x70x315 mm Wyświetlacz: true Zabezpieczenia: antypoślizgowe nóżki Funkcja zapamiętywania użytkowników: false Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 5 szt.Kod Producenta: WG-2428 Kod producenta: WG-2428 Komunikacja: Nie dotyczy Maks. ilość zapamiętanych użytkowników: Nie dotyczy Orientacyjna waga brutto: 2742 gStrona www produktu: http://www.tristar.eu/pt/Eletrodom%C3%A9sticos/WG-2428/3/8259 Typ: łazienkowa Udźwig: 136 kgUdźwig: 136 gWaga urządzenia: 2,1 kgWaga urządzenia: 2,1 gWaga z opakowaniem: 2,7 gWaga z opakowaniem: 2,7 kgWymiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 380x70x315 mmWymiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 380x70x315 mWymiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 380x70x315 mm Wyświetlacz: true Zabezpieczenia: antypoślizgowe nóżki Nie wiesz ile ważysz? Chcesz się tego dowiedzieć? Sprawdź ciężar swojego ciała z wagą łazienkową Tristar WG-2428. WprowadzenieŚwiadomość swojej wagi to podstawa jakiejkolwiek diety, uprawiania sportu, czy zdrowego trybu życia - w ogóle. Aby w pełni poznać swój organizm i być pewnym jego przemianom, warto posiadać specjalistyczne urządzenie, które pozwoli nam kontrolować swoją wagę. Dlatego proponujemy zakup wagi łazienkowej Tristar WG-2428. Przeczytaj opis urządzenia i zdecyduj, czy spełnia Twoje oczekiwania. WyświetlaczWażną cechą wagi łazienkowej, (jak... w 3 sklepach
Tristar WG-2421
najniższa cena! w sklepie:29,01 zł
cena w sklepie:35,00 zł
cena w sklepie:39,00 zł
Waga łazienkowa Tristar WG-2421 (przezroczysta) Diagnostyka: Nie dotyczy Dokładność:... pokaż opis »
Waga łazienkowa Tristar WG-2421 (przezroczysta) Diagnostyka: Nie dotyczy Dokładność: 100 gFunkcja zapamiętywania użytkowników: false Funkcje użytkowe: możliwość zmiany jednostkiwskaźnik niskiego poziomu bateriiautomatyczne wyłączanieszybkie włączanie Funkcje użytkowe: automatyczne wyłączaniemożliwość zmiany jednostkiszybkie włączaniewskaźnik niskiego poziomu baterii Funkcje użytkowe: możliwość zmiany jednostkiszybkie włączanieautomatyczne wyłączaniewskaźnik niskiego poziomu baterii Funkcje użytkowe: automatyczne wyłączaniewskaźnik niskiego poziomu bateriiszybkie włączaniemożliwość zmiany jednostki Funkcje użytkowe: szybkie włączaniemożliwość zmiany jednostkiautomatyczne wyłączaniewskaźnik niskiego poziomu baterii Funkcje użytkowe: automatyczne wyłączanieszybkie włączaniemożliwość zmiany jednostkiwskaźnik niskiego poziomu baterii Funkcje użytkowe: szybkie włączanieautomatyczne wyłączaniemożliwość zmiany jednostkiwskaźnik niskiego poziomu baterii Funkcje użytkowe: możliwość zmiany jednostkiautomatyczne wyłączanieszybkie włączaniewskaźnik niskiego poziomu baterii Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 6 szt.Kod producenta: WG-2421 Kod Producenta: WG-2421 Kolor: przezroczysta Maks. ilość zapamiętanych użytkowników: Nie dotyczy Materiał wykonania: szkło Orientacyjna waga brutto: 1707 gStrona www produktu: http://www.tristar.eu/en/Home_Appliances/WG-2421/3/3312 Typ: łazienkowa Typ baterii: CR2032 Udźwig: 150 kgWaga urządzenia: 1,495 kgWaga z opakowaniem: 1,673 kgWymiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 320x35x320 mm Wymiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 320x35x320 mmWymiary urządzenia (Szer/Wys/Gł): 300x--x300 mmWymiary urządzenia (Szer/Wys/Gł): 300x--x300 mm Wyposażenie: baterie Wyświetlacz: true Zabezpieczenia: wskaźnik przeciążenia wagiplatforma z bezpiecznego szkłaantypoślizgowe nóżki Zabezpieczenia: platforma z bezpiecznego szkławskaźnik przeciążenia wagiantypoślizgowe... w 3 sklepach

Ostatnio komentowane:

news Donald Trump nie chce finansowania organizacji promujących aborcję za granicą
justsomebody10 Posługiwanie się przykładem N. Vujicica nie ma, moim zdaniem, większego sensu, bo to jest wyjątek na tle setek tysięcy niepełnosprawnych. Od dzieciństwa był otoczony opieką, wsparciem,... opinia dodana 2017-02-11 13:52:24
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Lesbos Najlepsze opowiadania erotyczne - Warnock Kathleen
Ciekawe opowiadania :) wciągające ! polecam.\r\n\r\nPS. Odsprzedam za pare groszy . Więcej info na @.

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2017