Ranking wyciskarki marzec 2017

Ranking najlepsze wyciskarki, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2017-03-25

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

Eldom PJ700
najniższa cena! w sklepie:527,99 zł
cena w sklepie:574,41 zł
cena w sklepie:579,00 zł
cena w sklepie:579,00 zł
cena w sklepie:639,00 zł
Wyciskarka ELDOM Viigo PJ700 Wyciskarka PERFECT JUICER PJ700 przeznaczona jest do przetwarzania większości... pokaż opis »
Wyciskarka ELDOM Viigo PJ700 Wyciskarka PERFECT JUICER PJ700 przeznaczona jest do przetwarzania większości owoców i warzyw w sposób bardzo wydajny. W odróżnieniu od tradycyjnych sokowirówek, które ścierają i odwirowują produkty, wyciskarka miażdży np. owoce, warzywa czy zioła, a następnie przeciera przez sito. Wyciskarka PERFECT JUICER PJ700 dostosowuje prędkość pracy (45/50/55 obrotów/min) do rodzaju przetwarzanych produktów Solidny mechanizm wyciskający jest zrobiony z bezpiecznych dla zdrowia tworzyw. Dzięki temu sok pozyskany w PERFECT JUICER jest bardziej gęsty i mniej klarowny ponieważ zawiera więcej wartościowych składników. BPA Free - wolne od bisfenolu A.... Perfect Juicer PJ700 viigo ELDOM - Wyciskarka PERFECT JUICER PJ700 przeznaczona jest do przetwarzania większości owoców i warzyw w sposób bardzo wydajny- W odróżnieniu od tradycyjnych sokowirówek, które ścierają i odwirowują produkty, wyciskarka miażdży np. owoce, warzywa czy zioła, a następnie przeciera przez sito- Wyciskarka PERFECT JUICER PJ700 dostosowuje prędkość pracy (45/50/55 obrotów/min) do rodzaju przetwarzanych produktów - Solidny mechanizm wyciskający jest zrobiony z bezpiecznych dla zdrowia tworzyw- Dzięki temu sok pozyskany w PERFECT JUICER jest bardziej gęsty i mniej klarowny ponieważ zawiera więcej wartościowych składników- BPA Free - wolne od bisfenolu AWyciskarka PJ700 wyposażona jest w panel sterujący z dotykowymi przyciskami, pozwalający na łatwy wybór zapisanych programów. Nieprzypisane Moc 200 W Pozostałe parametry - Prędkość obrotowa: 3 tryby: 45/50/55 [obr./min]- Dwa kierunki pracy silnika - Silnik: szczotkowy DC- Cicha praca Akcesoria w zestawie - Pojemnik na sok (1l)- Pojemnik na odpadki (1l) Video Szczegóły gwarancji Standardowa gwarancja 2 lata plus gwarancja rozszerzona '5 lat na silnik' Fizyczne Kolor biały , czarny Pojemność 1 l Pozostałe Gwarancja 24 Perfect Juicer PJ700... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
Eldom PJ450
najniższa cena! w sklepie:422,99 zł
cena w sklepie:449,99 zł
cena w sklepie:460,01 zł
cena w sklepie:460,01 zł
cena w sklepie:479,00 zł
Wyciskarka przeznaczona jest do przetwarzania większości owoców i warzyw w sposób bardzo wydajny. W odróżnieniu... pokaż opis »
Wyciskarka przeznaczona jest do przetwarzania większości owoców i warzyw w sposób bardzo wydajny. W odróżnieniu od tradycyjnych sokowirówek, które ścierają i odwirowują produkty, wyciskarka miażdży np. owoce, warzywa czy zioła, a następnie przeciera przez sito. Dzięki takiemu procesowi sok pozyskany jest bardziej gęsty i mniej klarowny ponieważ zawiera więcej wartościowych składników. Solidny mechanizm wyciskający jest zrobiony z bezpiecznych dla zdrowia tworzyw. Duży otwór dozujący ułatwia wyciskanie soków z miękkich owoców np. jabłek.... Wyciskarka PJ450 ELDOM- Wyciskarka PERFECT JUICER PJ450 przeznaczona jest do przetwarzania większości owoców i warzyw w sposób bardzo wydajny. W odróżnieniu od tradycyjnych sokowirówek, które ścierają i odwirowują produkty, wyciskarka miażdży np. owoce, warzywa czy zioła, a następnie przeciera przez sito- Dzięki takiemu procesowi sok pozyskany w PERFECT JUICER jest bardziej gęsty i mniej klarowny ponieważ zawiera więcej wartościowych składników. Solidny mechanizm wyciskający jest zrobiony z bezpiecznych dla zdrowia tworzyw- Duży otwór dozujący ułatwia wyciskanie soków z miękkich owoców np. jabłek Nieprzypisane Moc 400 W Pozostałe parametry - Szeroki otwór wlotowy- Dwa kierunki pracy silnika - Prędkość obrotowa: 80 [obr./min]- Silnik: szczotkowy DC Akcesoria w zestawie - Pojemnik na sok (1l)- Pojemnik na odpady (1l) Fizyczne Kolor inox Pojemność 1 l Pozostałe Gwarancja 24 Wyciskarka PJ450 ELDOM- Wyciskarka PERFECT JUICER PJ450 przeznaczona jest do przetwarzania większości owoców i warzyw w sposób bardzo wydajny. W odróżnieniu od tradycyjnych sokowirówek, które ścierają i odwirowują produkty, wyciskarka miażdży np. owoce, warzywa czy zioła, a następnie przeciera przez sito- Dzięki takiemu procesowi sok pozyskany w PERFECT JUICER jest bardziej gęsty i mniej klarowny ponieważ zawiera więcej wartościowych składników. Solidny mechanizm wyciskający... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
3. Eldom PJ650
Eldom PJ650
najniższa cena! w sklepie:887,93 zł
cena w sklepie:890,00 zł
Sokowirówka Eldom PJ650R Wyciskarka ELDOM PJ650 silencio z silnikiem indukcyjnym AC... pokaż opis »
Sokowirówka Eldom PJ650R Wyciskarka ELDOM PJ650 silencio z silnikiem indukcyjnym AC - niezwykle estetyczne wykonanie- dopracowana do perfekcji- wydajna, profesjonalna wyciskarka do soków- wytrzymała, idealna do wyciskania soku z owoców, ziół, wszystkich warzyw np. bulwiastyh, liściastych- niezawodny, wolnoobrotowy silnik indukcyjny bezszczotkowy AC - prędkość pracy 43 obroty / minutę- BPA Free - wolne od bisfenolu A- w komplecie trzy filtry ze stali nierdzewnej A - filtr z małymi oczkami, rzadki sok B - filtr z dużymi oczkami, gęsty sok C - filtr do mrożonych owoców- zestaw do robienia tofu- niezwykle cicha praca- do 30% więcej soku- NIEKAPEK - zatyczka wylotu soku- 2 kierunki pracy silnika - jeśli owoc lub warzywo się zablokuje, bez rozbierania urządzenia można cofnąć ślimacznicę- wsteczny bieg- wzmocniony ślimak- średnica wlotu (komina) - 4 x 2,5 cm- ślimacznica pozwalająca na wyciskanie owoców i warzyw ze zdwojoną siłą- niskie zużycie energii: 150W- możliwość mycia w zmywarce wszystkich zdejmowanych elementów- pojemniki na odpadki o pojemności 1 litr- pojemnik na sok o pojemności 1 litr z tacką filtrującą- tacka filtrująca - do filtrowania soku - zakłada się na pojemnik- popychacz- antypoślizgowe stopki- szczoteczka do czyszczenia w zestawie- kolor czerwony metalik, biały perłowy- Książka GRATIS Zdrowe soki - 101 przepisów na soki odchudzające i oczyszczające z toksyn- moc: 150W- napięcie 230V~50Hz- gwarancja 24 m-ce door to door Wyciskarka to innowacyjna technologia: wykorzystuje miażdżenie i tłoczenie. To wyciskanie zbliżone do mechanicznego. Wałek delikatnie wytłacza sok. Warzywa, owoce i zioła nie ulegają gwałtownemu cięciu, więc zachowują maksymalną ilość enzymów. Sokowirówka to przestarzała technologia: wykorzystuje ścieranie i tarcie. Za pomocą siły odśrodkowej, oddziela sok od pulpy, dlatego otrzymujesz mniej soku. Ponadto ścieranie powoduje... w 2 sklepach
Matstone 6 in 1
najniższa cena! w sklepie:790,00 zł
cena w sklepie:790,00 zł
cena w sklepie:879,99 zł
cena w sklepie:990,00 zł
cena w sklepie:990,00 zł
Najnowsza wyciskarka do soków z funkcją mielenia Matstone 6 in 1 Advanced to nowoczesne... pokaż opis »
Najnowsza wyciskarka do soków z funkcją mielenia Matstone 6 in 1 Advanced to nowoczesne i doskonałej jakości urządzenie przydatne w każdej kuchni, w której przygotowuje się codzienne posiłki z zachowaniem zasad zdrowego odżywiania. Dzięki naturalnym wyciskanym sokom każdy domownik zyskuje dużą porcję naturalnych witamin i związków mineralnych pozytywnie wpływających na ustrój oraz poprawiających urodę. Soki uzyskane dzięki temu rewolucyjnemu urządzeniu można przechowywać nawet do 72 godzin , a wciąż zachowują świeżość i wartości odżywcze. Wyciskarka do soków jest jednym z najnowocześniejszych modeli w serii Matstone, różniącym się od swoich poprzedników wałkiem ślimakowym z ultemu , niezwykłego tworzywa o bardzo dużej trwałości przekraczającej stosowany dotychczas materiał aż ośmiokrotnie. Jest to również tworzywo o wyjątkowej przydatności w kontakcie z żywnością z uwagi na wysoką odporność na reakcje z kwasami owocowymi, tłuszczami i innymi związkami zawartymi w owocach. O przydatności i wysokiej wartości ultemu może świadczyć fakt stosowania go w chirurgii do produkcji niektórych narzędzi. Wyciskarka do soków Matstone 6 in 1 Advanced jest urządzeniem praktycznym, wielofunkcyjnym i estetycznym. Elegancka, wysokiej klasy, zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami wzorniczymi zewnętrzna chromowa obudowa stanowi dekorację kuchni, dlatego z powodzeniem wyciskarkę można przechowywać na wierzchu w celu jej stałego wykorzystywania. Ogromną zaletą jest też sama konstrukcja urządzenia. Poza mocnym ślimakowym wałkiem wyciskarkę wyposażono także w inne wytrzymałe elementy, w tym niezbędne do oddzielania soku sito. Mocna konstrukcja i trwałe materiały stwarzają wiele możliwości wyciskania soków z owoców twardszych niż zazwyczaj bez ryzyka uszkodzeń sprzętu, czy śladów jego zużywania się. Nowy model Matstone z powodzeniem poradzi sobie z marchwią,... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
Kuvings C9500
najniższa cena! w sklepie:2289,99 zł
cena w sklepie:2290,00 zł
cena w sklepie:2290,00 zł
cena w sklepie:2290,00 zł
cena w sklepie:2489,00 zł
Nowa generacja pionowych wyciskarek ślimakowych Kuvings C9500. Wersja wyciskarki Kuvings... pokaż opis »
Nowa generacja pionowych wyciskarek ślimakowych Kuvings C9500. Wersja wyciskarki Kuvings EXCLUSIVE zawiera dodatkowe akcesoria: Sitko do produkcji smoothie. Surowce są wkładane do wyciskarki i zalewane woda, mlekiem, jogurtem. Surowce są przemielone i wymieszane w komorze wyciskającej. Następnie rozlewane. Wkład do przerabiania mrożonych surowców przygotuje lody, sorbety, ... Wyjątkowo duży otwór wsadowy o średnicy 7,5 cm pozwala na wyciśnięcie soku z całego owocu lub warzywa, bez konieczności uprzedniego krojenia surowca. Otwór wsadowy jest na tyle duży, że wyciskanie staje się jak najbardziej uproszczone. Kuvings: nie; przestaje zadziwiać nas innowacjami, które naprawdę ułatwiają proces ekstrakcji i zachęcają do wyciskania! Zatyczka pozwala na zamknięcie pozyskanego soku wewnątrz urządzenia, dzięki czemu sok może mieszać się, poprawiając swój smak. Poza tym, zatyczka pełni również funkcję niekapka, co zapobiega niechcianym plamom, niekontrolowanym wyciekom, a także ułatwia czyszczenie maszyny. Zatyczka pozwala na precyzyjne odmierzenie soku już wewnątrz urządzenia od 150 ml i więcej! Chociaż wyciskarka Kuvings przetwarza surowce szybciej, cały proces wyciskania odbywa się przy niskich obrotach (60 obr./min.), dzięki czemu: nie; zostaje nagrzany ani napowietrzony i sok zostaje dłuższej świeży oraz zawiera maksymalną ilość składników odżywczych. Kuvings został zaprojektowany do codziennego użytku i do zdrowego stylu życia. Z Kuvingsem można przetwarzać wszystkie rodzaje surowców jakich jak: młode zboże, warzywa liściaste, soje i tradycyjne warzywa i owoce. Wysyłka GRATIS. Płatność za pobraniem bez dodatkowych opłat. Prosimy zwrócić uwagę, w przypadku wyciskania jabłek w jednoślimakowych albo dwuślimakowych urządzeniach, trzeba użyć tylko najlepsze twarde jabłka. W przeciwnym razie, gdy jabłka są miękkie, powstaje podczas przetwarzania powstaje gęsty sok,... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 9 sklepach »
6. Berlinger MAX-400-W
Berlinger MAX-400-W
najniższa cena! w sklepie:870,00 zł
WYCISKARKA MAX-400-W NAJWYŻSZA JAKOŚĆ TO NAJNOWSZY MODEL 2015 WŚRÓD WYCISKAREK RENOMOWANEJ FIRMY BERLINGER... pokaż opis »
WYCISKARKA MAX-400-W NAJWYŻSZA JAKOŚĆ TO NAJNOWSZY MODEL 2015 WŚRÓD WYCISKAREK RENOMOWANEJ FIRMY BERLINGER MAX SLOW JUICE SYSTEM TO PERFEKCYJNE URZĄDZENIE DO PRZYGOTOWYWANIA ŚWIEŻYCH, CAŁKOWICIE NATURALNYCH I POZBAWIONYCH SZTUCZNYCH DODATKÓW SOKÓW. WYPOSAŻONA W DUŻY OTWÓR WLOTOWY SPRAWIA ŻE ZNACZNIE SZYBCIEJ PRZYGOTUJESZ ULUBIONE SOKI. JEST ZDECYDOWANIE LEPSZA OD TRADYCYJNEJ SOKOWIRÓWKI. NADAJE SIĘ DO WARZYW LIŚCIASTYCH I ZIÓŁ, Z KTÓRYMI NIE RADZI SOBIE TRADYCYJNA SOKOWIRÓWKA. NIE TNIE I NIE ŚCIERA PRODUKTÓW PRZY POMOCY SZYBKO OBRACAJĄCYCH SIĘ OSTRZY, POWODUJĄCYCH WZROST TEMPERATURY POWSTAJĄCEGO SOKU I UTRATĘ WITAMIN, ALE POWOLI ZGNIATA I MIAŻDŻY OWOCE, WARZYWA I ZIOŁA, A NASTĘPNIE PRZECIERA MIAZGĘ PRZEZ SITO. DZIĘKI TAKIEMU PROCESOWI WSZYSTKIE ŻYCIODAJNE I WARTOŚCIOWE SKŁADNIKI POZOSTAJĄ W UZYSKANYM SOKU. WYCIŚNIĘTY SOK JEST BARDZIEJ GĘSTY I MNIEJ KLAROWNY, BOGATSZY W ENZYMY, WITAMINY I MINERAŁY. FILM NA YOUTUBE https://www.youtube.com/watch?v=98GCck1Ojmk&feature=youtu.be PRODUKT JEST NOWY NIEUŻYWANY ORYGINALNIE ZAPAKOWANY BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTAGWARANCJA 5 LAT !!! DOOR TO DOOR - I NIC SIĘ NIE MARTWISZ WYSYŁAMY KURIERA, KTÓRY ODBIERA PACZKE I DOSTARCZA DO SERWISU, A TY NIE PONOSISZ ŻADNYCH KOSZTÓW - NAJLEPSZY SERWIS W POLSCESILNIK INDUKCYJNY O DUŻEJ MOCY POZWALA NA PŁYNNĄ I RÓWNOMIERNĄ PRACE 220-240V 50/60 Hz MAX 400 W3 SITA DO SOKÓW, DO MUSÓW, SOKÓW GĘSTYCH, KOKTAJLI, DO LODÓW, MROŻONYCH DESERÓW, TOFU, MASŁA ORZECHOWEGOWOLNA OD BPADUŻY OTWÓR NA CAŁE OWOCETECHNOLOGIA MAX JUICE SYSTEM TO WOLNOOBROTOWY 2X TURBO SILNIK, KTÓRY WPRAWIA W RUCH MECHANIZM ZGNIATAJĄCY OWOCE I WARZYWA, WYCISKAJĄC Z NICH TO CO NAJLEPSZE.WYBIERAJĄC MAX JUICE SYSTEM, WYBIERASZ NATURALNY SMAK, AKSAMITNĄ KONSYSTENCJĘ I MNÓSTWO WITAMINULEPSZONA O ZATYCZKĘ WYPŁYWU SOKU POZWALAJĄC REGULOWAĆ JEGO STRUMIEŃ ORAZ MIESZAĆ SOK Z RÓŻNYCH SUROWCÓW W TRAKCIE JEGO WYCISKANIAWIĘKSZA WYDAJNOŚĆ I NIEPRZERWANA... w 1 sklepie
Hurom HT
najniższa cena! w sklepie:149,00 zł
cena w sklepie:2389,99 zł
cena w sklepie:2390,00 zł
cena w sklepie:2390,00 zł
cena w sklepie:2390,00 zł
Najnowszy model wyciskarki do soków Hurom HT drugiej generacji jest do 30% bardziej... pokaż opis »
Najnowszy model wyciskarki do soków Hurom HT drugiej generacji jest do 30% bardziej wydajny dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych. Ulepszona konstrukcja sitek, innowacyjny wałek ślimakowy oraz specjalna blokada pozwalająca dokładniej wycisnąć sok - w połączeniu z nowoczesnym wyglądem, wysoką jakością i doskonałą funkcjonalnością sprawiają, że Hurom HT to najlepszy wybór. Wyciskarka do soków Hurom HT to jeszcze dokładniejsze wyciskanie soku i redukcja ilości odpadu. Silnik nowej generacji pracuje z dwukrotnie mniejszą prędkością, pozwalając uzyskać do 30% więcej wartościowego soku. Unowocześniona konstrukcja sita filtrującego sok umożliwia natomiast uzyskanie bardziej klarownego soku ze zredukowaną do minimum ilością pulpy. Urządzenie zaprojektowane zostało z myślą o jak najefektywniejszym i komfortowym wyciskaniu wszelkiego rodzaju warzyw i owoców twardych, miękkich, włóknistych i liściastych, jak również kiełków, traw i ziół. Wolnoobrotowa technologia wyciskania pozwala uzyskiwać maksymalną ilość składników odżywczych w naturalnej formie, natomiast innowacyjne pionowe ustawienie urządzenia umożliwia wyciskanie soku w krótkim czasie porównywalnym z tradycyjnymi sokowirówkami. Do produkcji części wyciskarki Hurom HT wykorzystywane są najwyższej jakości materiały zapewniające jej trwałość i niezawodne działanie. Sito i wałek ślimakowy powstają z trwałego i bezpiecznego dla zdrowia GE ULTEMU - tworzywa wolnego od BPA i nawet ośmiokrotnie bardziej wytrzymałego od innych tradycyjnie stosowanych w tego typu urządzeniach materiałów. Dzięki jego zastosowaniu udało się opracować innowacyjny system Slow Squeezing Technology (SST). Jego podstawą jest metoda wolnego i niskotemperaturowego oddzielania soku od miąższu, dzięki czemu większość substancji odżywczych i witamin zawartych w użytych warzywach... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
Tribest GSE5000
najniższa cena! w sklepie:2290,00 zł
cena w sklepie:2330,00 zł
cena w sklepie:2330,00 zł
cena w sklepie:2330,00 zł
cena w sklepie:2990,00 zł
Wyciskarka dwuślimakowa Green Star Elite zaprojektowana została, aby wyciskała jak najwięcej soku z maksymalną... pokaż opis »
Wyciskarka dwuślimakowa Green Star Elite zaprojektowana została, aby wyciskała jak najwięcej soku z maksymalną zawartością cennych dla zdrowia witamin i składników odżywczych. Podobnie jak wszystkie nasze wyciskarki ślimakowe nadaje się do wyciskania traw pszenicznych i warzywach liściastych. Dzięki niej mamy większy uzysk soku i suchy miąższ. Regulacyjny otwór wylotowy błonnika jest łatwo dostępny z przodu urządzenia. Dzięki funkcji homogenizacji łatwo rozdrabnia żywność, produkuje puree, mrożone miazgi i masła orzechowe. Zalecamy, aby spróbować słodkości wyprodukowane z orzechów lub suszonych owoców. Nowa wyciskarka ślimakowa marki Tribest nadaje się do wyciskania praktycznie każdego surowca począwszy od marchewek i jabłek aż po liście pszenicy i jęczmienia, ziół i naci z warzyw. Rewolucyjna konstrukcja zawiera podwójny spiralny układ z rotacją 110. Obr / min.
która miele, wyciska i tłoczy włożone surowce, podczas gdy wypiera sok i miąższ oddzielnie. W ten delikatny sposób wytwarza minimalne ciepło, zatem cenne enzymy i witaminy są zatrzymywane w soku. Green Star Elite: nie; ma śruby (uwaga montaż głównej części Green Star 1000/3000 jest za pomocą dwóch śrub). Niewygodne ramiona mocujące zostały zastąpione prez zaczepy. Montaż i demontaż jest dzięki temu dużo łatwiejsza i szybsza. W wyposażeniu urządzenia znajdziemy również praktyczną tacę odciekową, dzięki której: nie; poplamimy blatu podczas wyciskania soku. Wewnątrz wałków ślimakowych wyciskarki Green Star Elite Juicer są umieszczone bio-magnesy, aby zapewnić optymalną jakość świeżego soku. Dzięki temu spolaryzowany sok jest łatwiej wchłonięty przez ścianki układu trawiennego organizmu. Urządzenie zawiera również zestaw do produkcji herbatników. Proszę zwrócić uwagę, w przypadku wyciskania jabłek w jednoślimakowych albo dwuślimakowych urządzeniach, należy użyć tylko najlepsze twarde jabłka. W przeciwnym razie,... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
9. Kalorik TKG FE 1003
Kalorik TKG FE 1003
najniższa cena! w sklepie:344,01 zł
cena w sklepie:389,00 zł
Wolnoobrotowa wyciskarka do soków pomoże Ci cieszyć się każdego dnia świeżym, pysznym sokiem z warzyw... pokaż opis »
Wolnoobrotowa wyciskarka do soków pomoże Ci cieszyć się każdego dnia świeżym, pysznym sokiem z warzyw lub owoców. Urządzenie jest niewielkie, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w mniejszych kuchniach, w których ważna jest oszczędność miejsca. W produkcie zastosowano mechanizm wolno obracającej się spirali, wygniatającej sok. Dzięki temu zostaje zachowany oryginalny smak oraz, co najważniejsze, cenne witaminy.Urządzenie wyróżnia się oryginalnym designem i żywą kolorystyką, dzięki czemu wprowadzi do Twojej kuchni radosny nastrój. Świetnie pasuje do nowoczesnych pomieszczeń.Opis technicznypodwyższona do 80% wydajność wyciskanego sokuznacznie ulepszony wskaźnik wykorzystania owoców i warzywsystem bezpieczeństwałatwa do utrzymania w czystościniski poziom hałasuniski poziom drgańsilny i ekonomiczny silnik typu DC, 150 WW zestawie2 pojemniki (na sok i miąższ)szczoteczka do czyszczenia w 2 sklepach
10. Eldom PJ1000
Eldom PJ1000
najniższa cena! w sklepie:1299,00 zł
cena w sklepie:1299,00 zł

Ostatnio komentowane:

news Donald Trump nie chce finansowania organizacji promujących aborcję za granicą
justsomebody10 Posługiwanie się przykładem N. Vujicica nie ma, moim zdaniem, większego sensu, bo to jest wyjątek na tle setek tysięcy niepełnosprawnych. Od dzieciństwa był otoczony opieką, wsparciem,... opinia dodana 2017-02-11 13:52:24
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Lesbos Najlepsze opowiadania erotyczne - Warnock Kathleen
Ciekawe opowiadania :) wciągające ! polecam.\r\n\r\nPS. Odsprzedam za pare groszy . Więcej info na @.

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2017