Ranking Żelazka marzec 2017, str. 20

Ranking najlepsze Żelazka, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2017-03-29

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

191. Tristar ST-8132
Tristar ST-8132
najniższa cena! w sklepie:54,01 zł
Prasowanie nie dla wszystkich jest ulubioną czynnością. Z odpowiednio dobranym żelazkiem, możesz zamienić... pokaż opis »
Prasowanie nie dla wszystkich jest ulubioną czynnością. Z odpowiednio dobranym żelazkiem, możesz zamienić ten, nie zawsze przyjemny obowiązek, w zadanie dające satysfakcję. Z urządzeniem Tristar ST-8132 żaden stos wygniecionych ubrań nie będzie dla Ciebie wyzwaniem, a sam proces będzie szybki i przyjemny. Rodzaje żelazekObecnie na rynku można znaleźć wiele typów żelazek. Masz z czego wybierać, więc przed wytypowaniem tego właściwego, zastanów się w jakich sytuacjach będziesz go używać. W ofercie sklepów możesz znaleźć takie typy jak żelazka parowe, bezprzewodowe czy turystyczne. Wszystko zależy od tego jak często i jak dużo prasujesz. WłaściwościPrzeanalizuj wszelkie dodatkowe funkcje, występujące w żelazkach i zdecyduj się na najlepsze. Do standardowych cech żelazek można zaliczyć moc i regulację temperatury. Gdy jednak szukasz tego najlepszego dla siebie, również inne cechy mogą się liczyć. Należą do nich na przykład typ stopy, blokada kapania czy automatyczne wyłączanie urządzenia po określonym czasie nieużywania. Urządzenie będzie szybciej gotowe do prasowania, jeśli będzie miało większą moc. Dodatkowo, od tego parametru zależy też reakcja na zmniejszenie się poziomu temperatury, jak również efektywność wytwarzania pary. Urządzenie Tristar ST-8132 posiada moc 1150 W. Temperatura, niezależnie od mocy, w większości żelazek posiada te same poziomy i oznaczana jest w ten sam sposób - kropkami. Trzy kropki oznaczają najwyższą temperaturę stopy urządzenia, nieprzekraczającą 200 stopni Celsjusza. Dwie kropki wskazują na temperaturę max. 150 stopni, a jedna - 110 stopni Celsjusza. PodsumowaniePrasowanie będzie efektywniejsze, jeśli użyjesz dobrego sprzętu, który pomoże Ci w prasowaniu nawet najbardziej kłopotliwych zagnieceń. Dodatkowo, taki sprzęt będzie Ci służył przez lata. Urządzenia te posiadają duży zakres cen. Jednak swój wybór uzależnij nie tylko od tego. Przede wszystkim... w 1 sklepie
Electrolux EDB6150
najniższa cena! w sklepie:229,00 zł
cena w sklepie:259,00 zł
cena w sklepie:259,00 zł
cena w sklepie:259,00 zł
cena w sklepie:259,00 zł
Żelazko o mocy 2400 W, blokada kapania, funkcja strażaka, 500 otworów w stopie żelazka, które równomiernie... pokaż opis »
Żelazko o mocy 2400 W, blokada kapania, funkcja strażaka, 500 otworów w stopie żelazka, które równomiernie rozprowadzają parę, delikatny strumień pary 0-40 g/min lub silne uderzenie do 180 g/min, funkcja samoczyszczenia, stopa odporna na zarysowania Resilium TM500, zbiornik na wodę o pojemności 350 ml. Żelazko marki Electrolux o mocy 2400 W, ze stopą Resilium odporną na zarysowania. Żelazko posiada funkcję ''strażaka'' w 3 pozycjach. Wyposażone w wygodną gumową rączkę, duży, transparentny zbiornik na wodę oraz precyzyjną końcówkę rozprasowującą. Bezpieczeństwo Żelazko, które zapewnia bezpieczeństwo nawet gdy o nim zapomnisz. Potrójna funkcja samoczynnego wyłączenia automatycznie wyłącza żelazko po upływie 8 minut, gdy jest ustawione pionowo, lub po 30 sekundach, gdy znajduje się w położeniu poziomym (również na boku). O zbliżającym się wyłączeniu lub gotowości do pracy żelazka informuje specjalna lampka kontrolna. Stabilność i wygoda Deski do prasowania są czasem mało stabilne. Szeroka, antypoślizgowa podstawa żelazka 4SafetyTMPrecision zapewnia mu stabilność na każdej powierzchni. Łatwy do napełniania, duży i przezroczysty zbiornik na wodę (350 ml) umożliwia dłuższe prasowanie bez konieczności uzupełniania wody czyniąc je jeszcze wygodniejszym. Precyzja Końcówka stopy ze stali nierdzewnej umożliwia precyzyjne i bezpieczne prasowanie. Pozwala łatwo docierać do brzegów kołnierzyków, pod guziki i w pobliże nadruków. Dzięki tej specjalnie wyprofilowanej, precyzyjnej końcówce prasowanie jest jeszcze łatwiejsze. Skuteczność Dzięki silnemu wyrzutowi pary (180g) wystarczy naciśnięcie przycisku, aby usunąć nawet największe zagniecenia. Natomiast ciągły wypływ pary (w zakresie od 0 do 40 g/min), która wydobywa się równomiernie przez 500 otworów w stopie żelazka, sprawia, że prasowanie jest łatwe i wydajne.... Prasowanie nie zawsze należy do najprzyjemniejszych... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
193. OK. OSI 3111
OK. OSI 3111
najniższa cena! w sklepie:49,99 zł
cena w sklepie:49,99 zł
Żelazko o mocy 2200 W, stopa wykonana ze stali nierdzewnej, system antywapienny z funkcją samoczyszczenia,... pokaż opis »
Żelazko o mocy 2200 W, stopa wykonana ze stali nierdzewnej, system antywapienny z funkcją samoczyszczenia, pionowe uderzenie pary, pojemność zbiornika na wodę 220 ml, przewód zasilający o długości 1.9 m, Męczy Cię prasowanie? Zauważasz, że podczas zakupów częściej kupujesz niegniotące się ubrania, żeby tylko unikać wykonywania tej czynności? Z właściwym żelazkiem zmienisz podejście. Zadbaj o ładny wygląd swoich ubrań z żelazkiem OK. OSI 3111. Przyjrzyj się jego właściwościom i zdecyduj, czy to ten model stanie się Twoim sprzymierzeńcem w prasowaniu. Rodzaje żelazekTrudno jest zdecydować się na odpowiednie żelazko, zwłaszcza, gdy wybór jest różnorodny. Najbardziej rozpowszechnionym rodzajem żelazek jest żelazko parowe. Jednak dostępne są również inne typy, np. bezprzewodowe bądź turystyczne. Na podstawie częstotliwości prasowania, dobierz najlepsze dla siebie. WłaściwościWybierając idealne żelazko, przeanalizuj funkcje jakie posiada. Nie tylko moc czy regulacja temperatury są ważne przy kupowaniu żelazka. Uwzględnij również dostępność takich właściwości jak różne typy stopy, blokada kapania, która uchroni Twoje ubrania od plam z cieknącej wody, czy funkcja automatycznego wyłączania urządzenia, dzięki której nie przypalisz ulubionej koszuli czy spódnicy. Jeśli zdecydujesz się na urządzenie z większą mocą, szybciej przystąpisz do prasowania, a to za sprawą błyskawicznego nagrzewania. Ten parametr ma także znaczenie w przypadku reakcji żelazka na zmniejszenie poziomu temperatury, czy wydajności wytwarzania pary. Większość urządzeń ma ten sam zakres temperatur, oznaczany przeważnie w postaci kropek. Jedna kropka świadczy o tym, ze stopa nie nagrzeje się bardziej niż 110 stopni Celsjusza, dwie informują o maksymalnej temperaturze do 150 stopni, natomiast 3, że temperatura nie przekroczy 200 stopni. PodsumowanieBez problemu rozprawisz się z nawet najtrudniejszymi do prasowania... w 2 sklepach
HB Polska TI 1003
najniższa cena! w sklepie:69,00 zł
cena w sklepie:69,00 zł
cena w sklepie:69,00 zł
cena w sklepie:69,8 zł
cena w sklepie:69,8 zł
Żelazko HB TI1003 to nieoceniona pomoc w każdym gospodarstwie domowym, a nawet w podróży dzięki składanej... pokaż opis »
Żelazko HB TI1003 to nieoceniona pomoc w każdym gospodarstwie domowym, a nawet w podróży dzięki składanej rączce. Żelazko dzięki mocy 1000 W skutecznie likwiduje problem zagięć na bluzkach i koszulach. Stalowa stopa zapewnia trwałość przez długi czas użytkowania. Komfort pracy zapewnia regulacja temperatury. Specjalna powierzchnia zapewnia jakość i skuteczność prasowania. Produkt jest ponadto lekki i wygodny w użyciu.... Żelazko turystyczne o mocy 1000 W z możliwością prasowania przy użyciu pary lub na sucho. Odporna stopa ze stali nierdzewnej gwarantuje bardzo dobry poślizg. Żelazko HB TI1003 to nieoceniona pomoc w każdym gospodarstwie domowym, a nawet w podróży dzięki składanej rączce. Żelazko dzięki mocy 1000 W skutecznie likwiduje problem zagięć na bluzkach i koszulach. Stalowa stopa zapewnia trwałość przez długi czas użytkowania. Komfort pracy zapewnia regulacja temperatury. Specjalna powierzchnia zapewnia jakość i skuteczność prasowania. Produkt jest ponadto lekki i wygodny w użyciu.... Prasowanie nie dla wszystkich jest ulubioną czynnością. Z odpowiednio dobranym żelazkiem, możesz zamienić ten, nie zawsze ciekawy obowiązek, w zadanie dające satysfakcję. Z urządzeniem HB Polska TI 1003 żaden stos wygniecionych ubrań nie będzie dla Ciebie trudnością, a sam proces będzie szybki i przyjemny. Rodzaje żelazekObecnie na rynku można znaleźć wiele typów żelazek. Masz z czego wybierać, więc przed wytypowaniem tego odpowiedniego, zastanów się w jakich sytuacjach będziesz go używać. W ofercie sklepów możesz trafić na takie typy jak żelazka parowe, bezprzewodowe czy turystyczne. Wszystko zależy od tego jak często i jak dużo prasujesz. WłaściwościZanim kupisz żelazko, weź pod uwagę jakie właściwości oraz dodatkowe opcje posiada. Moc oraz regulacja temperatury są podstawowymi cechami, z jakimi trzeba się liczyć przy poszukiwaniu właściwego żelazka. Aczkolwiek wiele z nich posiada... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Clatronic DB351
najniższa cena! w sklepie:61,1 zł
cena w sklepie:62,00 zł
cena w sklepie:74,00 zł
cena w sklepie:79,95 zł
- Specjalna stopa ze stali nierdzewnej o doskonałym poślizgu - funkcja samooczyszczania - Przeźroczysty... pokaż opis »
- Specjalna stopa ze stali nierdzewnej o doskonałym poślizgu - funkcja samooczyszczania - Przeźroczysty pojemnik na wodę (ok. 360 ml) - system filtrów antykamiennych - Płynna regulacja pary Żelazko Żelazko wyposażone w specjalną stopę ze stali nierdzewnej o doskonałym poślizgu. Regulacja temperatury pozwala dostosować działanie żelazka do konkretnych tkanin i bieżących potrzeb. Urządzenie posiada 7 funkcji: - spryskiwacz, - funkcja strumienia pary, - para pionowa, - funkcja suszenia (parę można wyłączyć) - funkcja samooczyszczania - funkcja zapobiegania kapaniu - system filtrów antykamiennych. Specjalna stopa ze stali nierdzewnej o doskonałym poślizgu 7 funkcji: - spryskiwacz, - funkcja strumienia pary, - para pionowa, - funkcja suszenia (parę można wyłączyć) - funkcja samooczyszczania - funkcja zapobiegania kapaniu - system filtrów antykamiennych Regulacja temperatury Płynna regulacja pary Przeźroczysty pojemnik na wodę (ok. 360 ml) Przewód mocowany poprzez złącze obrotowe o 360° Wskaźnik świetlny Zasilanie napięciowe: 220-240 V, 50/60 Hz Pobór mocy: 2500W maks. Wymiary 115 x 150 x 290 mm (GxWxS) Waga: 1kg - Specjalna stopa ze stali nierdzewnej o doskonałym poślizgu - funkcja samooczyszczania - Przeźroczysty pojemnik na wodę (ok. 360 ml) - system filtrów antykamiennych - Płynna regulacja pary Prasowanie nie dla wszystkich jest ulubioną czynnością. Z odpowiednio dobranym żelazkiem, możesz zamienić ten, nie zawsze przyjemny obowiązek, w zadanie dające satysfakcję. Z urządzeniem Clatronic DB351 żaden stos wygniecionych ubrań nie będzie dla Ciebie trudnością, a sam proces będzie szybki i przyjemny. Rodzaje żelazekObecnie na rynku można znaleźć wiele typów żelazek. Masz z czego wybierać, więc przed wytypowaniem tego właściwego, zastanów się w jakich sytuacjach będziesz go używać. W ofercie sklepów możesz znaleźć takie typy jak żelazka parowe, bezprzewodowe czy... w 4 sklepach
Clatronic DB347
najniższa cena! w sklepie:41,48 zł
cena w sklepie:47,8 zł
cena w sklepie:48,00 zł
cena w sklepie:58,00 zł
Specjalna powierzchnia do prasowania ze stali szlachetnej Wyposażone w funkcje: wyrzutu pary, spryskiwacza... pokaż opis »
Specjalna powierzchnia do prasowania ze stali szlachetnej Wyposażone w funkcje: wyrzutu pary, spryskiwacza oraz pionowej pary Praktyczna funkcja samooczyszczania Praca w trybie na sucho (wydzielanie pary można wyłączyć) Bezstopniowa regulacja temperatury Płynna regulacja pary Przezroczysty zbiorniczek na wodę Doprowadzenie przewodu poprzez przegub obrotowy Lampka kontrolna Zasilanie napięciowe: 220-240 V, 50/60 Hz Pobór mocy: 2200 W Wymiary (SxWxG): 271x142x112mm Waga: 0,82kg Specjalna powierzchnia do prasowania ze stali szlachetnej Wyposażone w funkcje: wyrzutu pary, spryskiwacza oraz pionowej pary Praktyczna funkcja samooczyszczania Praca w trybie na sucho (wydzielanie pary można wyłączyć) Bezstopniowa regulacja temperatury Płynna regulacja pary Przezroczysty zbiorniczek na wodę Doprowadzenie przewodu poprzez przegub obrotowy Lampka kontrolna Zasilanie napięciowe: 220-240 V, 50/60 Hz Pobór mocy: 2200 W Wymiary (SxWxG): 271x142x112mm Waga: 0,82kg Prasowanie nie dla wszystkich jest ulubioną czynnością. Z odpowiednio dobranym żelazkiem, możesz zamienić ten, nie zawsze przyjemny obowiązek, w zadanie dające satysfakcję. Z urządzeniem Clatronic DB347 żaden stos wygniecionych ubrań nie będzie dla Ciebie trudnością, a sam proces będzie szybki i przyjemny. Rodzaje żelazekObecnie na rynku można znaleźć wiele typów żelazek. Masz z czego wybierać, więc przed wytypowaniem tego odpowiedniego, zastanów się w jakich sytuacjach będziesz go używać. W ofercie sklepów możesz trafić na takie typy jak żelazka parowe, bezprzewodowe czy turystyczne. Wszystko zależy od tego jak często i jak dużo prasujesz. WłaściwościPrzeanalizuj różne dodatkowe opcje, występujące w żelazkach i zdecyduj się na najlepsze. Do standardowych cech żelazek można zaliczyć moc i regulację temperatury. Gdy jednak szukasz tego najlepszego dla siebie, również inne cechy mogą się liczyć. Należą... w 4 sklepach
Clatronic DB310
najniższa cena! w sklepie:47,4 zł
cena w sklepie:54,8 zł
cena w sklepie:58,5 zł
cena w sklepie:64,41 zł
cena w sklepie:70,00 zł
Regulacja temperatury, odpowiednia dla wszystkich rodzajów tkanin Obrotowy uchwyt Lamka kontrolna... pokaż opis »
Regulacja temperatury, odpowiednia dla wszystkich rodzajów tkanin Obrotowy uchwyt Lamka kontrolna temperatury Nieprzywierająca powierzchnia płyty Prasowanie w pionie parą Przeźroczysty pojemnik na wodę (30ml) Zasilanie: 220-240 V, 50 Hz Pobór mocy: 800-880 W Wymiary (S x W x G): 185 x 226 x 128 mm Waga: 0,52 kg Żelazko turystyczne Clatronic DB 3108 B ze regulacją temperatury, odpowiednią dla wszystkich rodzajów tkanin i możliwością prasowania w pionie pozwoli dokładnie wyprasować każdą rzecz. Małe rozmiary żelazka zapewniają komfort w pakowaniu na czas podróży. Regulacja temperatury, odpowiednia dla wszystkich rodzajów tkanin Obrotowy uchwyt Lamka kontrolna temperatury Nieprzywierająca powierzchnia płyty Prasowanie w pionie parą Przeźroczysty pojemnik na wodę (30ml) Zasilanie: 220-240 V, 50 Hz Pobór mocy: 800-880 W Wymiary (S x W x G): 185 x 226 x 128 mm Waga: 0,52 kg Żelazko Clatronic DB 3105 2000W ze specjalną stopą odporną na zarysowania i praktyczną funkcją samooczyszczania, wyposażone dodatkowo w funkcje wyrzutu pary, spryskiwacza oraz pionowej pary pozwoli dokładnie wyprasować każdą rzecz. Nie wszyscy lubimy prasowanie. Zajęcie to stanie się przyjemniejsze, jeśli dopasujesz sprzęt odpowiednio do swoich upodobań. Wybierz urządzenie Clatronic DB310. Pomoże Ci ono w walce z pogniecionymi ubraniami, a dzięki swojej funkcjonalności sam proces stanie się przyjemniejszy. Rodzaje żelazekWybór żelazek jest spory. Możesz wybierać spośród wielu rodzajów i typów, dlatego przeanalizuj swoje preferencje. Zależnie od ilości ubrań do prasowania masz do wyboru żelazka parowe, bezprzewodowe czy turystyczne. WłaściwościPrzed postanowieniem zakupu żelazka, spójrz na jego charakterystykę oraz funkcje. Atrybuty na jakie należy zwrócić uwagę to moc oraz regulacja temperatury. Żelazka często posiadają też inne funkcje, które mogą uprzyjemnić tę czynność. Są to choćby... w 3 sklepach
Ariete 2800
najniższa cena! w sklepie:428,00 zł
cena w sklepie:428,00 zł
cena w sklepie:428,00 zł
cena w sklepie:461,09 zł
cena w sklepie:479,00 zł
Generator pary o mocy 2200 W, z zewnętrznym, stalowym bojlerem o pojemności 0.8 l, pionowym uderzeniem... pokaż opis »
Generator pary o mocy 2200 W, z zewnętrznym, stalowym bojlerem o pojemności 0.8 l, pionowym uderzeniem pary, aluminiową stopą oraz z ciśnieniem pary 3.5 bar. Prasowanie to dla Ciebie żmudna praca? Uprzyjemnij sobie ten obowiązek z odpowiednio dobranym żelazkiem. Przyjrzyj się urządzeniu Ariete 2800, a może to właśnie dzięki niemu przekonasz się do prasowania i z zapałem będziesz podchodzić do tego procesu. Rodzaje żelazekRodzajów żelazek jest wiele. Nie będzie to najłatwiejszy wybór, jednak zastanów się czego oczekujesz od tego idealnego. W zależności od tego jak dużo i często będziesz prasować możesz wybierać spośród żelazek parowych, bezprzewodowych czy turystycznych. WłaściwościWybierając idealne żelazko, przeanalizuj funkcje jakie posiada. Nie tylko moc czy regulacja temperatury są istotne przy kupowaniu żelazka. Uwzględnij również występowanie takich właściwości jak różne typy stopy, blokada kapania, która uchroni Twoje ubrania od plam z cieknącej wody, czy funkcja automatycznego wyłączania urządzenia, dzięki której nie przypalisz ulubionej koszuli czy spodni. Jeśli zdecydujesz się na urządzenie z większą mocą, szybciej przystąpisz do prasowania, a to za sprawą błyskawicznego nagrzewania. Ten parametr ma także znaczenie w przypadku reakcji żelazka na zmniejszenie poziomu temperatury, czy wydajności wytwarzania pary. Większość urządzeń posiada ten sam zakres temperatur, oznaczany przeważnie w postaci kropek. Jedna kropka świadczy o tym, ze stopa nie nagrzeje się bardziej niż 110 stopni Celsjusza, dwie informują o maksymalnej temperaturze do 150 stopni, natomiast 3, że temperatura nie przekroczy 200 stopni. PodsumowanieWłaściwe żelazko pomoże Ci szybciej i łatwiej uporać się z pogniecioną garderobą. Dzięki temu zaoszczędzisz czas, nerwy i pieniądze. Masz możliwość wyboru, nie tylko ze względu na szeroki zakres cen, ale również opcji, jakie posiadają. Przeanalizuj... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Ravanson ZP-7010
najniższa cena! w sklepie:79,00 zł
cena w sklepie:79,00 zł
cena w sklepie:79,00 zł
Żelazko parowe marki Ravanson o mocy 2200 W z ceramiczną stopą, zabezpieczniem przed osadzaniem się kamienia... pokaż opis »
Żelazko parowe marki Ravanson o mocy 2200 W z ceramiczną stopą, zabezpieczniem przed osadzaniem się kamienia w zbiorniku i przewodach (Anti-calc) oraz regulacją poziomu pary i temperatury.... Żelazko parowe marki Ravanson o mocy 2200 W z ceramiczną stopą, zabezpieczniem przed osadzaniem się kamienia w zbiorniku i przewodach (Anti-calc) oraz regulacją poziomu pary i temperatury. Żelazko RAVANSON ZP-7010N Żelazko parowe marki Ravanson o mocy 2200 W z ceramiczną stopą, zabezpieczniem przed osadzaniem się kamienia w zbiorniku i przewodach (Anti-calc) oraz regulacją poziomu pary i temperatury. Żelazko parowe marki Ravanson o mocy 2200 W z ceramiczną stopą, zabezpieczniem przed osadzaniem się kamienia w zbiorniku i przewodach (Anti-calc) oraz regulacją poziomu pary i temperatury.... Nie wszyscy lubimy prasowanie. Zajęcie to stanie się przyjemniejsze, jeśli dopasujesz narzędzie odpowiednio do swoich upodobań. Wybierz urządzenie Ravanson ZP-7010. Pomoże Ci ono w walce z pogniecionymi ubraniami, a dzięki swojej funkcjonalności sam proces stanie się przyjemniejszy. Rodzaje żelazekWybór żelazek jest spory. Możesz wybierać spośród wielu rodzajów i typów, dlatego przeanalizuj swoje preferencje. Zależnie od ilości ubrań do prasowania masz do wyboru żelazka parowe, bezprzewodowe czy turystyczne. WłaściwościPrzeanalizuj różne dodatkowe opcje, występujące w żelazkach i zdecyduj się na najlepsze. Do standardowych cech żelazek można zaliczyć moc i regulację temperatury. Gdy jednak szukasz tego najlepszego dla siebie, także inne cechy mogą się liczyć. Należą do nich na przykład typ stopy, blokada kapania czy automatyczne wyłączanie urządzenia po pewnym czasie nieużywania. Urządzenie będzie szybciej gotowe do prasowania, gdy będzie miało większą moc. Dodatkowo, od tego parametru zależy też reakcja na zmniejszenie się poziomu temperatury, jak również efektywność wytwarzania pary. Temperatura,... w 3 sklepach
Hyundai SI267
najniższa cena! w sklepie:79,99 zł
cena w sklepie:79,99 zł
cena w sklepie:79,99 zł
Żelazko Hyundai SI267 to model o mocy 2200 W. Żelazko umożliwia wytwarzanie stałej,... pokaż opis »
Żelazko Hyundai SI267 to model o mocy 2200 W. Żelazko umożliwia wytwarzanie stałej, dużej ilości pary. Para z łatwością głęboko wnika w każdy rodzaj materiału. Ciągłe wytwarzanie pary mieści się od 0-35 g/min, a silne uderzenie pary wynosi 80 g/min. Stopa ceramiczna posiada strefy rozmieszczenia kanałów parowych. Zapewnia to idealną dystrybucję pary i gwarantuje doskonałe właściwości ślizgowe. Od teraz prasowanie stanie się jeszcze szybsze niż dotychczas. Opis: Ceramiczna stopa zapewnia wysoką odporność na zarysowania, doskonałe właściwości ślizgowe, równomierne rozprowadzanie ciepła na całej powierzchni. Specyfikacja: Moc 2200 WStopa ceramicznaStały wyrzut pary 0-35 g/minUderzenie pary 80 g/minPojemnik na wodę 300 mlFunkcja ANTI DRIP zapobiega przed kapaniemFunkcja odkamienianiaFunkcja samoczyszczeniaZraszaczMożliwość prasowania w pionieKabel 1,9 metra Opis: Ceramiczna stopa zapewnia wysoką odporność na zarysowania, doskonałe właściwości ślizgowe, równomierne rozprowadzanie ciepła na całej powierzchni. Specyfikacja: Moc 2200 WStopa ceramicznaStały wyrzut pary 0-35 g/minUderzenie pary 80 g/minPojemnik na wodę 300 mlFunkcja ANTI DRIP zapobiega przed kapaniemFunkcja odkamienianiaFunkcja samoczyszczeniaZraszaczMożliwość prasowania w pionieKabel 1,9 metra Nie lubisz prasować? A może właśnie to zajęcie sprawia Ci frajdę bądź Cię relaksuje? W obu tych przypadkach potrzebujesz do tego właściwego narzędzia. Z urządzeniem Hyundai SI267 przestaniesz unikać tego obowiązku. Dzięki jego właściwościom uporasz się z niejedną, trudną do prasowania rzeczą. Sprawdź co oferuje Ci ten model. Rodzaje żelazekKupno żelazka wcale nie jest taką bezproblemową sprawą. Mimo to, dostępność wielu typów żelazek pozwoli Ci na wybór odpowiedniego. Rozróżnia się żelazka parowe, bezprzewodowe czy turystyczne. Uzależnij swój wybór od tego jak często, jakie i ile ubrań prasujesz. WłaściwościWybierając... w 3 sklepach

Ostatnio komentowane:

news Donald Trump nie chce finansowania organizacji promujących aborcję za granicą
justsomebody10 Posługiwanie się przykładem N. Vujicica nie ma, moim zdaniem, większego sensu, bo to jest wyjątek na tle setek tysięcy niepełnosprawnych. Od dzieciństwa był otoczony opieką, wsparciem,... opinia dodana 2017-02-11 13:52:24
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Lesbos Najlepsze opowiadania erotyczne - Warnock Kathleen
Ciekawe opowiadania :) wciągające ! polecam.\r\n\r\nPS. Odsprzedam za pare groszy . Więcej info na @.

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2017